Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Witam Dziewczyny!! Znowu poniedzialek!!!Jak ten czas szybko leci!!!Wlasni mam przerwe obiadowa i zgladam do Was bo pracy mam tyle ze ie mam czasu!!! Jaka wodke kupujecie na wesele???Ja jeszcze nie mam i slyszalam sprzeczne opinie i nie wiem co robic :( No i caly czas jetem bez samochodu i pewnie w koncu na piechote bede musiala isc bo nic nie zostanie,jakie to trudne ta na odleglosc wszystko organizowac!!!!!!!!!!!!!!!! Milego Dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci ten czas leci, ani się obejrzymy a będzie czerwiec:) znalazła któraś z Was może na necie ładne Księgi Gości?bo ja w sumie nic konkretnego, albo za małe albo za wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Już wtorek, wczoraj miałam sajgon w pracy i dzisiaj będę naprawiać, to, co wczoraj narozrabiałam. Na szczęście nic strasznego. :) Co do wódki.... My na początku stawialiśmy na WYBOROWĄ, ale okazała sie bardzo, bardzo droga i szukaliśmy czegos tańszego. Dużo osób mówiło nam o nowej wódce na rynku, która nazywa się DE LUX, gorzka żółądkowa czysta (czyli biała, nie żółta). Mówili, że jest nowością na rynku, że jest bardzo dobra, niedroga itp itd Zdecydowaliśmy, że to będzie ta wódka i ją kupiliśmy. Teściowie ja wybróbowali i okazało się, że to był bardzo dobry wybór :D Z czego się bardzo cieszymy, goście teściów też byli zachwyceni tą wódką, co dobrze wrózy, bo oni też będą na weselu :) Co do ksiąg.... Ja znalazłam na allegro dwie, które mi się bardzo spodobały. Jeśli chcesz prześlę Ci link. Księgi skromne, aczkolwiek oryginalne. Pozdrawiam Was, życząc miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja chwilowo ZNÓW odkładam przygotowania ślubne , bo chociaż tymrazem nie wydarzylo sie nic zlego,..to musze poczekac glownie z drukowaniem zaproszen...bo nie wiadomo,czy nie będę zmieniala terminu ślubu..na wczesniejszy..i to duzo wczesniejszy:)ale ciiiiiiicho sza narazie:) To tyle w temacie przygotowan slubnych,do ktorych wroce wkrotce:) A wogole chwilowo zajeta bylam kupowaniem prezentu na gwiazdke dla mojego M....i mimo,ze zarzekalam sie,ze chce zrobic Mu niespodzianke to w koncu sama nie wytrzymalam i poiwedzialam Mu,co chce kupic i Jemu tak spodobal sie ten pomysl,.ze nie mialabym juz sumienia nie kupic tego...dlatego przed chwila zamowilam Mu na allegro:) A Wy jak tam, czujecie juz klimat swiat?Bo ja pierwszy raz od niepamietnych czasow tak sie ciesze na swieta,bo spedzimy je razem i bede pierwszy raz tyle sama wkladala w te swieta..a zaczniemy od kupna choinki i ozdob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ja tylko się przywitać bo mam dużo pracy po nieobecności mojej, muszę nadrobić wszystko i załatwić bieżące :) w Warszawie było klawo hehe ;) Aga a co tam z tym terminem czyżbyś miała dzidzię w zanadrzu???? mów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Aga. Juz nie mogę się doczekac, kiedy napiszesz, co i jak z tymi przygotawaniami.... I z bejbiko!!! Aż mnie zżera coś od środka :) Aga, co kupowałas na gwiadke M. ? Jesli to żadna tajemnica to napisz. Ja miała robić niespodziankę, kupując Łukaszopwi zegarek, ale cholera jasna i tak wygadałam. Ucieszył sie jak nie wiem co. Teraz nadal szukam, bo ten co razem wybraliśmy juz został sprzedany. :( Ale coś znajdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie dziewczynki, mam pewne przypuszczenia co do swojego stanu..i dobrze zgadłyście o co chodzi...ale ostatecznie dowiem sie wkrotce:)I wtedy od razu dam Wam znac:) A co do prezentu dla M, to zamowiłam Mu ławeczkę do robienia brzuszków:).Mój M ma fioła na punkcie swojej formy fizycznej i jeden pokój mamy zaadaptowany w mieszkaniu na siłownię, atlas i łąweczkę do sztangi już miał,a pomyślałam,że nie ma gdzie robić brzuszków...tzn wiem,że normalni ludzie robią to na podłodze,ale pomyślałam,że na specjalnej ławeczce,będzie robił to chętniej..no i nie ukrywam, że o sobie też pomyslałam przy tym:)A oczywiscie i ja wygadalam sie, bo chcialam sie upewnic,czy sprzetu do silowni nie wolalby sam sobie kupic..i tak niespodzianke szlag trafil..ale niewazne, tak sie cieszyl na sama mysl,ze juz nie potrzebuje robic Mu niespodzianki:) A wracajac do przygotowan slubnych..to tak mysle,ze dotad nie zastanawialam sie nad księgą gości...ale moze powinnam...powiedzcie mi,jaki macie pomysł na nią, tzn gdzie będzie stała czy wogole jak goscie mieliby wpisywac sie do niej i skad o niej wiedziec no i na koniec co do takiej ksiegi sie wpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, czekam z niecierpliwością na wiesci o bejbiko. Gdyby się okazało, że jednak TAK, to mam nadzieję, że jak zmienisz datę ślubu, to nie znikniesz nam z topiku czerwcówek :) Byłaby wielka szkoda. 🌼 Co do kięgi... Wpisują sie do niej goście, najczęściej mówi o tym zespól 9ewentualnie Dj), że taka księga gości jest i że zapraszamy gości do wpisywania sie. My mamy świetne miejsce natą księgę, będzie stała na stole wiejskim, ponieważ on będzie pusty, więc będzie mnóstwo miejsca, żebyu sie rozpisa i cos ciekawego młodym napisac. Ja to pierwszy raz widziałam u sowjej koleżanki na weselu, bardzo mi sie to spodobało,chociaz jak zobaczyłam, co tam pod wpływem alkoholu napisałam, to myslałam, że najpierw umrę ze wstydu, a potem ze smiechu :) Naprwdę fajna sprawa z tą księgą. My na pewno sie decydujemy, tylko teraz musze juz wybrac konkretną księgę, kupić i niech czeka. :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 🌻 Aga dla ciebie 🌻 gratulacje jeśli się powierdzi Środa ta księga 1 jest śliczna, Tomkowi tez się podoba chyba ją zamówimy. Zastanawiamy się właśnie nad tą wódką na wesele, może spróbujemy tej DE LUX jaka jest i jak będzie nam smakować to może ją bo pomysłu zadnego nie mam. I chyba kupimy jeszcze tego roku bo niewiem jak to będzie w przyszłym. Laski co do prezentów- Tomkowi kupuję ...... grę na pleja, wiem wiem jak dla dziecka ale on ma bzika na tym punkcie i czasami we dwóch jak wariaci gramy, cieszy mnie to że umie pogodzić granie z zyciem uczuciowym i poprostu jak mowie zeby przestał grać to przestaje. mam natomiast problem co kupić chrześniakowi ma 14 m-cy i praktycznie wszystko ma fuul ciuchów i zabawek. macie jakiegoś pomysła????? a co wy byście chciały dostac na gwiazdkę??? ja ostatnio żartuje do tomka że napisze list do św.mikołaja ale zaadresuje na tomka adres!! hi hi :D pozdrawiam zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co do baby to okaze sie wkrotce , dam Wam znac oczywiscie i oczywiscie nie znikne z forum:)A wogole to straaaasznie bym sie cieszyla gdyby to byla prawda-pokomplikowaloby to troche ale nie przejmuje sie:) A co do prezentu,to ja np dostane zegarek albo sexy pizamke :) Ja dla mojego M myslalam o innych rzeczach do silowni, badz zegarku,bo ten ktory ma teraz nie podoba mi sie:) A co do prezentow dla dzieci to o ile nie mam wczesniej podanej od rodzicow listy prezentow to wtedy kupuje co wpadnie mi w oko..jest maaaaaaaase zabawek i o istnieniu polowy nie mialam wczesniej bladego pojecia,dlatego wybieram sie do duzego sklepu i zawsze cos mi sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki słoneczko T, mi tez ta pierwsza sie bardziej podoba. Co do prezentu, ja kupuję Łukaszowi zegarek, miała byc niespodzianka, ale niestey nie jest :( Ale i tak sie ucieszył, jak już się dowiedział. Ja bym chciała dostać szczoteczkę elektryczną- poważnie. Sama sobie nie kupię, bo mi szkoda kasy, a jakbym dostała, to bym miała. A tak w ogóle bardzo bym chciała mieć taką szczoteczkę. śmieszne, ale prawdziwe. :D Ostatnio mnie sie Łukasz pytał, czy używałabym depilatora. Nigdy w życiu, ja umieram, jek boli mnie troche, troszeczkę ząb. Umarłabym z bólu przez taki depilator, nie wiem, czy chciał mi kupić, ale teraz juz nie będzie chciał- mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ja mam taką i jestem zadowolona a dałam za nią kilka lat temu jakieś 99zł - teraz są dużo tańsze A kupiliśmy dwie porządne szczoteczki elektr. moim rodzicom pod choinkę rok temu i też są zadowoleni - więc może podsuń swoim rodzicom albo narzeczonemu że byś chciała - prezent trafiony jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, szczerze mówiąc mam nadzieję, że sie domysli, wie dobrze, że chciałabym taką szczoteczkę. A jak sie nie domysli, to trudno. Teraz leci duzo reklam, może kiedyś wspomnę, że chciałabym w końcu kupić sobie taka szczoteczkę, naprowadzę, może cos z tego będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa- dzięki za linki, ta pierwsza księga ekstra:)druga też ładna świąt jako świąt nie czuje jeszcze, ale ruch przedświateczny(czyli ludzie szaleją) w pracy już sie zaczął, i mam mało czasu na inne sprawy pozdrowienia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drotita
Czesc dziewczyny, Ja teraz w ciagu dnia nie za bardz mam czas do Was zagladac, ale czytam regularnie, co do ksiag to ja jako ze mam wesele w stylu staropolskim wybiore jedna z tych: http://www.papierczerpany.com.pl/galeria.php Na samym dole sa ksiegi, zaproszenia tez u nich zamawiam, bardzo pasuja do mojej sali weselnej :) ale wszystko oczywiscie rzecz gustu. Aga gratulacje jak sie potwierdzi!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srodo!!!! Bez urazy ale nie podoba mi sie ta sukienka,zupelnie nie moj gust, Pozdrawiam i milego dnia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pierwszy komentarz. Nie obrażę się, po prostu jest to moja znaojoma i chciałabym poznać opinei na temat tej sukni, bo ja mam swoje zdanie, ale jestem ciekawa jak inni na nia patrzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 mi się ta sukienka nawet podoba, gorset jest śliczny, choć wolałabym aby sukienka była bardziej prosta ( chodzi mi o to że jest na kole i dlatego jest taka szeroka) myśle że wiecie o co mi chodzi bo niewiem jak to napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki słoneczko T :) Aga, co z Twoim przeczuciem, cały czas czekamy na jakis znak od ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie mam narazie zadnych wiesci...wiec do tematu stanu blogoslawionego lub nie wrocimy w przyszly tygidniu gdy bede mogla cos wiecej powiedziec:) Srodo, co to Tej sukienki Twojej kolezanki,to nie jets ona w moim guscie, wybacz A co do moich przygotowan do slubu-to z zaproszeniami jak wiecie chciwlowo wstzrymuje sie:) Za to planuje (dzis to wymyslilam) wybrac sie w niedziele do MAKRO po co prawda zakupy typowo swiateczne,ale chce tez poogladac aolkohole pod katem slubu...slyszalam,ze sa tansze tam niz gdzieindziej,wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, my własnie alkohol kupowalismy w MARKO i naprawde świetnie na tym wyszlismy. Wierz mi. Nie będziecie żałować. Co do tej sukni, to ja bardzo nie lubię mężą tej znajomej, jej suknia mi się w ogóle nie podobała, szyła ją ze zdjęcia i wyszła gorzej niż jestescie sobie to w stanie wyobrazić. Na zdjęciu była ładna, ale kuźwa na żywo- jak dla mnie tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko T, tylko sie niie gniewaj... Co do zaproszęn, jestem zwolenniczka skromności i prostoty, jak dla mie maja za duzo tego wszystkiego. Nad tymi pierwszymi bym się zastanopwiła, bo nawet niezłe sa. Tylko proszę się nie obrażać. :) Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam. Sloneczko T, nie gniewaj sie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko,co do Twoich zaproszeń,to są ładne..choć ja (jak wiedzą Broneczka i Środa) swoje wykonanalam proste:) Środo,co do Twojej \"kolezanki\" to nie chcialam mowic,zeby Cie nie urazic,ale mnie bardzo nie spodobala sie suknia Jej....ale wiesz,kazdy ma inny gust... Noo..i prawie sroda zleciala,po pracy szybko do banku,do domku na obiadek i na plotki z kolezankami:) Pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×