Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Dzieki Teorio za wszystko co napisalas....chociaz nie moge sie z jendymz godzic...JA TAKZE MAM OPONKĘ!!:) Wiecie,wczoraj bylam dowiedziec sie o pre kany i poradnie i od 11 marca zaczynam,a podobno na tej poradni jest fajnie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... to jest dość nieestetyczne :/ Są kobiety z duużym biustem i wielkim dekoldem i pięknie wyglądają. Ale ta wygląda nieestetycznie delikatnie mówiąc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj oddać krew, zarąbiście :D ale musze Wam powiedzieć, ze pierwszy raz odkąd oddaję zrobiło mi się słabo, pewnie dlatego że nie jadłam nic : ) A za dwa tygodnie jadę mierzyć tę jedną jedyną keickę. Ale mimo to oglądam jeszcze inne żeby mieć w razie czego alternatywę i co? nic. Żadna mi się nie podoba. Poza tym od dziś zaczynam dietę cud:D muszę trochę schudnąć bo masakra. W planie mam przede wszytskim dużo ruchu, rowerek, basen, spacery. Mniej fastfoodów, piwa (nie wiem jak to zniosę:D) i nie jesc po 19 :D:D ale mam marzenia, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielarka
Tuska84 to moja data rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawcia to widzę że startujemy razem z dietką???? mam ten sam problem.... fast foody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde sie Wam ta suknia nie podoba?No co Wy;) Straszna,zgadzam sie z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czercowki, Dawno mnie tu nie bylo i widze ze temat rozwija sie z niebywala predkoscia :) Czas tak szybko leci ze zaraz juz czerwiec, ja czekam na MOJA sukienke i na pierwsza przymiarke, sni mi sie po nocach ze w dzien slubu okazuje sie ze sukienka zle lezy, ze o jedna oponke mam za duzo, takze dolaczam do grupy odchudzajacych sie!!!!!!!!!! Pozdrowionka dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o przygotowania pytam :) Duzo Wam jeszcze zostalo rzeczy do zalatwienia??Ja nie mam jeszcze samochodu i boje sie ze moze byc cienko bo jest juz dosc pozno, ale reszte juz prawie mam, teraz rozmyslam nad bukietem chce jakis normalny ale zeby mial to cos :) Milego weekendu zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!!! JA prócz sali, foto,video,kościoła, auta i kapeli nic nie mam załatwionego i wiesz co? wcale się nie przejmuję :D:D:D Dziś kupiłam sobie 12 l wody mineralnej niegazowanej w wygodnych butelkach i już piję :) Zaczyna się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jak Ty masz oponkę to ja mam mega wyjebaną oponę zdartą z TIRA :D :D :D :D :classic_cool: przestańcie laski z tą odchudzajką :P jak sie zacznie stres miesiąc, dwa przed ślubem to kilogramy same nam zlecą zobaczycie :D :D my w niedzielę jedziemy do księdza po zaśw. o ukończenie kursu przedmałżeńskiego którego oczywiście nie ukończyliśmy ale ksiądz jest wujkiem Mateo takżeeee tegoooooo :classic_cool: ja zaraz idę do koleżanki, będzie mi paznokcie robić bo se sprzęt na allegro kupiła i nie ma na kim ćwiczyć :classic_cool: mam nadzieję, że mi paznokcie do kości nie odejdą :O :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam Wam post na prawie całą jedną stronę i skasowałam go nie wiem w jaki sposób.... 😭 Idę teraz na śniadanko, które robi mój \"menszczyzna\", ale zaraz wróćę i napisze Wam wszystko, co chciałam.... Jestem szczęśliwa!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czerwcowki!!! czytalam i czytalam i widze ze nikt sie za mna nie stesknil 😠 ;) jakos nie mialam czasu zajrzec do was :) dostalam wczoraj zaproszenia ktore moj K wybral, i powiem Wam nieskromnie ze jemu sie zawsze udaje... i podobaja mi sie! :D teraz sie troszke patrze na ksiegi gosci i takie tam inne duperele :) ale jest czas na to a kasy na razie nie ma :( w marcu zaczniemy chyba rozwozic zaproszenia, moj K wczoraj przebakiwal cos o lutym ale to za wczesnie dla mnie jak zaczniemy w marcu czy na poczatku czy na koncu to i ak duzo czasu zostanie, bo my zaproszenia wysylamy a do dziadkow i chrzestnych jedziemy osobiscie :) mimo usmieszku wcale sie az tak nie ciesze tymi wyjazdami :) o jejka! i to tyle na razie! zmykam posprzatac i spanielom kasze ugotowac :) pozdrawiam, milego weekendu i 👄 buziaczki 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmucona strasznie to ja znaczy sie SPANIELKA sie pomylilam, ups pseplasiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, czy zasmuconastrasznie, bo juz nie wiem :P Kilka stron wcześniej zaiteresowałam się tym, dlaczego Ciebie nie ma.... Więc spójrz uwaznie i pomiń moja osobe przy wyrażaniu pretensji. :P :D:D:D:D:D:D:D Ale miałam śniadanko, niby hot dogi, mój Łoś się postarał, z ostatnią sztuka przyszłam do komputera, bo chcicłam Wam szybko napisac, co i jak. Chyba, że nie jesteście zainteresowane... Ale mam to w d..pie i tak napiszę :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będzie do preczytania dłuuuuugi post, ale napisze go w WORDZIE i skopiuję, bo jak mi się znowu skasuję, to będę bardzo zła. Czekajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam na teściowa, wrócę za jakies parę godzin.... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 Ale jestem zła, to szok!!!!!!!!! Muszę uciekać. Na razaie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko ja się kajam, ale mnie tu też ostatnio często nie było wiec się nie zdążyłam zorientować kogo brak i zatęsknić :classic_cool: Środa - a co Ci ta teściowa znów tak za skórę zaszła, hę??? :o Teorio - uważaj z tymi pzaurkami bo ja się tak raz dałam też wrobić i miałam wylewy krwi pod paznokciem od złego piłowania... :( i potem musiałam 3 miesiące doprowadzać pazurki do normalności - powiedziałam nigdy więcej chyba ze w profesjonalnym salonie ;) Kawciu - 🌻 Słoneczko - 🌻 Dorotitka - milo że znów jesteś 🌻 A dla Was Kochane epizod z dzisiejszego poranka NA POPRAWĘ HUMORU: POBUDKA MOJA I M. GODZ. 11:30 DZIŚ RANO ON: Przytula się, przymila, uśmiecha..... JA: A Ty co? Ledwo żeś oczy otworzył i już jedno w głowie :D ?? ON: Ciesz się że Cie nie zbałamuciłem z samego ranka jak miałem ochotę... JA: A właśnie że się nie bede cieszyła, bo chciałam żebyś mnie tak z samego ranka, jeszcze na śpiocha, i co i co mi teraz na to odpowiesz? :P CHWILA MILCZENIA.... ON ( z udawaną powagą i namaszczeniem) : Masz rację, zachowałem się jak gówniarz..... :D:D:D:D Umarłam tak mnie rozbawił nie mogłam się przestać śmiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka brawo! ja tez mam nawet czesto takie podobna wymiane zdan z moim K, skubaniec ostatnio mnie sprawdzal i sie domyslil ze jak od tylu przygryzuje mi ramie i caluje jednoczesnie to jestem miekka jak z waty :D:D:D jestem spanielka a nie ta smutna czy cos! mialam problem z tabletkami anty i pisalam na innym forum, a nie chcialam sie pokazywac i jak weszlam tu to nie zauwazylam ze on zostal :( ale jestem SPANIELKA Środa 🌼 na przeprosiny :) bo tak ogolnie pisalam, a co tesciowa wymyslila? :D wyobrazam sobie jaka jestes zla :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko ja sie taksmiałam z tego mojego czubka Kochanego :D Mamy czasem wymiany zdan ze ino spisywać i zachowac dla potomnosci 🌻 a co z tabletkami bylo nie tak? napsizessz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :classic_cool: moja głowaaaaaa :O ---> przed zabraniem sie za paznokcie obaliłyśmy z kumpelą 0,7 l :O : :O :classic_cool: Broneczka ja mam tak wytrzymałe paznokcie [ i wlosy tez ] że nic im nie bedzie ;) i nie jest ;) mam bardzo delikatny mleczny frencz i po jednym małym białym kwiatku na palcu serdecznym :P BRONECZKA noooo z rana na spiocha najlepiej :D :D :D :D :classic_cool: a powiedz mi bo ostatnio pytalam ale chyba nie zauważyłaś - ile lat ma Twój narzeczony ? ;) SPANIELKA co sie dzieje z tabsami ? :( moze pomozemy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria to zrobiłaś sobie taki manicure jaki ja przeważnie robię sobie sama :) tylko kwiatki osttanio zamiast malowac wolę naklejac bo mi tak wygodniej hehe lenistwo jak nie wiem we mnie wstapilo :) Co do Narzeczonego, jest ode mnie starszy 4 lata, w 1,5 miesiąca po ślubie skończy 30 lat :D ale wiem ze na fotkach wygląda po\\ważniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabletkami, kurcze no musialam sobie przesunac @ bo wypada mi perwszy dzien w dzien slubu!!! koszmar.... a ze biore tabletki to po prostu zaczelam brac drugi blister bez tej 7dniowej przerwy i hmmm...ciagle plamie a dzis polknelam juz 12 tabletke z drugiego blistra!!! kurwicy mozna dostac 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z takich dupereli to co jeszcze jest potzrebne??? bo ja niewiem az mi wstyd ;) tak: zaproszenia mamy, patrze sie na ozdoby na wodke (krawaty i podwiazki) i na ksiege gosci... co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×