Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Magdusia az taka wysoka nie jestem bo mam 167 cm ;) tylko, że JA NIE NAWIDZĘ innych butów niż trampki/baletki i japonki ;) ;) wiec dla mnie każdy obcas jest nie do przeżycia :D a moj Mateo też nie wysoki bo ma 173 cm ;) ale Ty jesteś wyższa od swojego narzeczonego o 2 cm tak ? więc jak sobie kupisz na obcasie 4 cm to będziesz wyższa przeca o 6 cm nie ? :) czy jak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia a masz konto na NK ? :D bo my sie z dziewczynami pododawały i tam obczajałyśmy nasze facjaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , tu masz butki na obcasie 4 cm: http://www.butyslubne.com.pl/index.php?id=21&typ=r&jezyk=pl&producent=novalue&obcas=4 a tu na 5 cm : http://www.butyslubne.com.pl/index.php?id=21&typ=r&jezyk=pl&producent=novalue&obcas=5 może akurat znajdziesz coś fajnego ;) ;) ;) a sklep polecam, jest bardzo fajny i co najważniejsze - wszystkie butki po 130 zł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde szukam jakiś fajnych wierszyków na zaproszenia i narazie znalazłam tylko dwa które mi sie spodobały :P Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku, ciut z wyrachowania, trochę dla porządku, kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, że się pobieramy !!! :classic_cool: :classic_cool: Ty i Ja spośród tysięcy mocno trzymamy się za ręce, niezwykły dzień, doniosła chwila i szept nieśmiały: miły... miła... Odtąd już razem zawsze i wszędzie. Tak miało być i tak niech będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne butki,juz ta patrzylam.. no bo w takich czarnych moich jestem niby ciut wyzsza,ale jak on ma tez eleganckie buty jeszcze z wkladkami w srodku co jest wyzszy ;) ;) to wtedy jest OK. a jak dojdzie fryzura-nie moge miec wiecej niz 4cm. to juz granica jest! ale widze ze da sie znalezc takowe. ja sie troche boje kupowac w ciemno,musze do materialu sukn idobrac, chyba pojde po sklepach pochodzic. konta na NK nie mam,ale zdjatko moge wyslac na maila co by luknac jaka jestem z moim lubym ;) wierszyk my mamy wybrany-Galczynskiego: „Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie.” K. I. Gałczyński najbardziej nam sie spodobal.i taki zostal juz :) powodzenia w szukaniu, ale duzo jest ladnych wierszykow,na pewno cos wybierzecie dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim wybieramy obraczki w sobote. widze,ze juz cos glowkuje w swojej glowce,bo zauwazyl,ze kolega z pracy,juz mlody ojciec, odklada swoja obraczke obok klawiatury i tak pracuje! wiec Dziobek do mnie,ze moze on tez tak bedzie robil,zeby sie nie zabrudzila ;);) juz mu wytlumaczylam,ze obraczek sie nie zdejmuje,najwyzej sie potem daje je do odnowienia.a niby czym ma sie zabrudzic? pisaniem na klawiaturze?? ehh faceci.. zreszta wiem,ze obraczki musimy wybrac uniwersalne-ktore on zechce nosic.. nic cudacznego,a proste.eh takie zycie z facetem,Wy tez tak mialyscie? faceci sie chyba wstydza nosic obraczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maghdusiarose, my też w sobotę i jak sie nie dua w sobotę to w niedziele jedziemy obrączki oglądać. Może kupimy przy okazji buty dla mnie slubne, może znajdzie sie jakis garnitur i juz kupimy i od razu buty dla mojego Łosia... Zoabczymy... W poniedziałek jedziemy do stolicy po akt urodzenia mój i Łosia, potem do jego dawnej parafi (bo sie przeprowadził i gdzie indziej ma akt chrztu i bierzmowania) po akt chrztu i bierzmowania, a we wtorek do urzędu stanu cywilnego po protokól, który w czwartek wypełni nam ksiądz, do ktorego jedziemy w czwartek spisać protkól przedślubny, dać na zapowiedzi i ustalić termin pierwszej spowiedzi...Masakra. Dzisiaj znowu wygrałam bilety, w tym samym radiu, ten pan chyba naprawde sie zakochał we mnie... :P ;) Tym razem wygrałam bilety na przedpremierowy pokaz filmu \"7 dusz\" z Willem Smithem (nie wiem, czy dobrze napisała...), na jutro na 19.30, a mieliśmy jechać na zakupy do Auchan :P ale do kina lepiej bo przynamjmniej kasy nie wydamy, a na zakupy pojedziemy w piątek i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Sroda Ty to chyba pod szczesliwa gwiazda urodzona ;);) jak Ty to robisz z tymi biletami?? po znajomosci?? :):):) fajnie,gratuluje! my moze w sobote skoczymy do kina :) no to zobaczymy jakie efekty beda w sobote,co wybierzecie ;) ja juz chce wybrac,zamowic,wiemy co chcemy mniej wiecej,zeby nie lazic sto razy.jesli tak wybralam suknie,to chyba obraczki tym bardziej sie uda podobnie ;);) powodzenia z formalnosciami-my chcemy czesc odebrac w jeden dzien i wszystko zalatwic hmm oby sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widze,ze coraz zadziej zagladamy:(Ja dzis niestety dotad bylam mocno zajeta ...ale chwilowo jestem:) Wlasnie zastanawiam sie nad paroma sprawami-po 1 przystrojenie butelek na stol-=nie podobaja mi sie niby nakleik-z tego cow iem,to kiedys,gdy na weele robilo sie wodke ze spirytusu to byly naklejki zawsze-bo po prostu wodka nie miala marki..dzis butelki sa wogole duzo ladniejsze i najczesciej kupuje sie gotowa wodke...i myslalem dotad albo o wstazeczkach na wodke-dopasowanych do wystroju sali-a wiec w moim przydpadku zlotych badz pomaranczowych...albo o zawieszkach z imonami naszymi i data..i jakims wierszykiem zabawnym....i to pewnie zostanie (choc niw eim co ladniej wyglada wstazeczka czy karteczka z wierszykiem... 1. http://www.allegro.pl/item568253465_jestes_brachu_na_weselu_super_wzory_extra_gratisy.html 2. http://www.allegro.pl/item568253686_de_lux_zawieszki_z_waszym_zdjeciem_gratisy.html 3. http://www.allegro.pl/item574365287_zawieszki_na_wodke_weselna_nowe_wzory.html 4. http://www.allegro.pl/item571833318_wstazka_wstazki_na_wodke_butelke_najtaniej.html ale pojawil mi sie nowy pomysl-u mnie pomysly w glowie rodza sie jak grzyby po deszczu:D...no wiec pomyslalam,ze wodka ktora daje sie gosciom na odchodne moglaby byc spersalizowana,tak,zeby wiedzieli,ze to z tego wesela a nie innegoo i tak mysle,czy nie zamowic jakis fajnych naklejek na tyle butelek ile par gosci(bo wstazeczke i zawieszke zdjac mozna i wtedy zostaje gola butelka-niczym kupiona w sklepie a nie podarowana jako podziekowanie) .Co myslicie? 5. http://www.allegro.pl/item569154315_etykiety_na_wodke_z_danymi_mlodych_slub_wesele.html Znalazlam tez na allegro pudelka na ciasto i na Nich tez mozna zamiescic wierszyk z podziekowaniami. 6. http://www.allegro.pl/item577569108_etykiety_na_ciasto_z_imionami_najtaniej_slub.html 7. http://www.allegro.pl/item568194037_pojemnik_opakowanie_pudelko_na_ciasto_weselne.html 8. http://www.allegro.pl/item572872961_pudelka_opakowania_na_ciasto_weselne_golabki_ss.html 9. http://www.allegro.pl/item577392453_pudelka_pudelko_pojemnik_na_ciasto_3_wzory_tanio.html Czekam na komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, te naklejki na wódkę my będziemy mieć, tyle że na wszystkie butelki, a nie tylko te wybrane :) Tak sobie umysliłam ui tak będzie, a co!!! Pojemniki na ciostao też mamy i naklejki na nie również, jak chcesz to ci wyslę maila, jak to wygląda... Tzn. jakie mamy naklejki na wódke i na pojemniki na cioasto. magdusiarose, nie wiem, czemu ten pan mnie zawsze wyróżnia i daje mi nagrode za wypowiadanie się. :) Dzisiaj było tyle maila czytanych i tyle telefonów, że naprawdę na nic nie liczyłam, a on potem mówi że jedna z osób, które otrzymają nagrody jest Magdalena M. , a ja oczy i uwierzyć nie mogłam, ale spoko, tym razem odbiorę, jadę od razu dzisiaj i odbieram, bo poprzednich nie odebrałam, bo to czasu nie miałam, a to mi się nie chciało i tak dwie nagrody przepadły... Tym razem zabiorę to, co do mnie nalezy.. :P Dość tego!!! ;) wiecie, co tak się kłócę ostatnio z szefową, że juz tak na powaznie zastanawiam sie nad zmianą pracy.... Jestem w trackei szukania, wysyłania CV i jak ktos sie odezwie i praca będzie w mjiarę ciekawa, to rzuce jej wypowiedzeniem w twarz i odejdę. Zrobiłabym to już z pół roku temu, ale slub i kasa potzrzebna, nie mogłam pozwolić sobie na zmiane pracy.... Ale teraz im częściej dre z nią koty, tym bardziej jestem zdesperowana żeby rzucić jej w twarz wypowiedzeniuem i powiedzieć jej co o niej mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo-nadal z Szefowa spiecia?Hmm..mnie np udalo sie wywalczyc cos w pracy,moze to nie az tak duzo,ale zawsze jakis sukcesiątko:)bo to takie malenstwo:) A co do naklejek-to naprawde zaczelam sie zastanawiac i teraz mysle,ze albo wstazeczki (lub zawieszki) na butleki na stol a dla gosci z naklejkami,bo jak pisalam mi sie to srednio podoba,ale chce spersonalizowac jakos te butelki:)A co twoim zdaniem lepsze wstazeczka czy zawieszka z wierszykiem? Albo zrobie,ze kupie tylko zawieszki z wierszykami na wszystkie butelki-lacznie z tymi dla gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do tych naklejek czy wstazeczek to nie wiem-ale mysle ze nie ma co za abrdzo wydziwiac, i tak kazdy bedzie siegal po wodke a nie patrzyl co tam pisze.. ja planuje na razie zrobic kilkanascie zawieszek z wierszykami na butelki,ale nie wiem czy na wszystkie. chyba tylko na iles pierwszych,zeby sobie goscie,poki jeszcze widza-poczytali ;);) a potem to albo sama wstazeczka juz albo moze naklejki-ale samemu mozna druknac, jeden wierszyk i ponalepiac. ale nie wiem,to juz chyba drobiazgi,ktore da sie dopracowac w trakcie. grunt to zrobic te zaproszenia ;) no ale adresy sie zbieraja wiec mozew ciagu 2tyg beda wysylane :) wypadaloby,chcialabym 3miesiace przed slubem..ehh poza tym martwi mnie ta kwiacirania..jak powiem co chce:2bukiety,do butonierki storczyk,na auto gozdziki plus 2 storczyki doniczkowe dla mam to mi powiedza zawrotna sume yyyyyy no sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, z doświadczenia weselnego wiem, że zawieszki sie nie utrzymują, a co gorsza przeszkadzają w nalewaniu wódki do kieliszków, chyba że Wy będziecie mieć szklanki zamiast kieliszków :P :):):) ŻART!!! Etykiety na wódkę po prostu sie trzyma, kokardy, które my zamówilismy tez, więc... My mamy takie kokardy ściągane, trzymają sie i ładnie wyglądają... Decyzja nalezy do ciebie,yyyy tzn. do Was... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szefowej, to szkoda gadać, tj. szkoda klawiatury...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czy to forum juz umarlo??? :):):) dzis wreszcie jakis normalny dzein przypominajacy juz wiosne!! troche zimno jeszcze ale co tam! :) a im ladniej i cieplej tym blizej lata i slubu! wczoraj sie zastanawialam czy to dobry pomysl suknia z trenem... co myslicie?tez macie? bojeszcze nie wiem jak bedzie doczepiony...widzialam tylko na sobie z rozlozonym trenem.. hm i nie wiem czy suknia nie bedzie za ciezka jak sie go uczepi pozniej..znalazlam duzo opinii ze z trenem ciezko,a inne z kolei ze nie.najwyzej bede sie musiala poswiecic cale wesele.. do tego w mojej sukni musze byc ciagle wyprostowana-nie garnic sie,bo widac potem brzydko ramiona-wczoraj na zdjeciach widziaalm zgarbiona panne mloda-dziewczyny,to naprawde brzydko wyglada! jak sie ma suknie bez ramiaczek,odcieta nad biustem to trzeba byc prosta ;);) czy ktos tu jeszcze jest?? hallooooo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pada gęsty śnieg:( ja chce wiosne, chociaz słyszałam że ma w weekend być, tylko że w naszej dziurze zawsze z opóźnieniem.... co do przygotowań dalej nic, chociąż dowiedzialam sie ze z papierkami mamy sie ruszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja sie juz martwie o wizyte u ksiedza nasza z papierkami,bo nawet jak je wpiatek wszystkie zdobedziemy,to u niego mozemy byc o 16 najwczesniej..a to wielki piatek..a do tego on w piatki nie przyjmuje..wiec masakra,chyba na specjalna audiencje musi nas przyjac..ehh najwyzej w lape mu dam na kwiatki przed oltarz,no bo co zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,nie wiem jak u Was,ale u mnie pogoda za oknem przypomina bardziej zime niz wiosne...rano padak snieg!!Teraz na szczescie stopnial,ale chyba dalej zimno jest. My wczoraj bylismy na 1 naukach ....ja to nie dowiedzialam sie niczego czego bym jeszcze nie wiedziala...ale M byl chyba zainteresowany:)...szkoda,ze potem sie poklocilismy...i do teraz sie nie odzywamy:(Ale nie bede narzekala Wam....dzis po pracy wybieram sie do Cz-wy poszwedac sie...jakos nie spieszy mi sie w obecnej sytuacji do domu... A co do naklejek itd itp..to racja, takie przyczepiane karteczki bedą utrudnialy nalewanie:(Pomysle wiec nad wstezaczkami i mzoe naklejkami-choc moj M jets przeciwny naklejkom-twierdzi,ze tak robilos ie dawniej a teraz juz nie. Pozdrawiam i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no u nas caly tydzien jest tak,ze po 12 pada deszcz ha ha ;) wiec juz chmury nachodza.koniec wiosny ;) no tak,naklejki fajna sprawa,ale czas jeszcze jest,to sie cos wymysli.nie sadze,zeby starodawna-czesc rzeczy sie zmienia czesc zostaje-z biegiem czasu,a od nas zalezy co i w jakich proporcjach ;);) kwestia gustu. buziaczki dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARATA sliczna suknia ale ja bym długości nie zmieniała ;) bo za kolanko to jakoś taka mało ślubna sie wydaje ;) ;) ale bardzo ładna ;) Ja dzisiaj bylam na II przymiarce i jestem mega zadowolona ;) już sie nie mogę doczekać efektu końcowego :D co do wódki - u nas będzie bez niczego bo szkoda trochę nam kasy na jakieś zawieszki, przywieszki, naklejki itp :P wódke ma dobrze wchodzić a nie ładnie wyglądać :classic_cool: :D :D :D :D :D :D Aha prawdopodobnie mamy już autko do ślubu :D http://www.allegro.pl/item578636701_bmw_m3_420km_faktura_vat.html czarne ;) Zapomnieliśmy, że przecież kumpel ma :D :D :D Aha Magdusia - ja chciałam bez trenu bo własnie wygodniejsza chyba będzie ;) ;) ;) ;) AGA my jutro do poradni :O :O i wiem, ze bede całe dwie godziny sie bulwersować jak mi będzie baba o śluzie gadała i mierzeniu temperatury w piczce codziennie rano :P nie bawią mnie po prostu te wszystkie NPR y :O no ale kościół nie zezwala na żadną inną antykoncepcję typu tabletki czy gumki więc jak chcecie mieć prawdziwe, katolickie małżeństwo to śluz mierzyć trzeba ! :P :classic_cool: I już wiem co będę miała na głowie ;) tzn że koński ogon wysoko upięty to już postanowione dawno ;) ale poszłam mamci na kompromis i będe jednak miała coś ala welon :P :D :D a dokładniej tiul obwiązany naokoło końskiego ogona [tak jak sie gumkę wiąże] i puszczony na plecy czyli tak jakbyście se wzięły zrobiły kucyka, następnie obwiązały na nim wstążkę i puściły końce w doł ;) lkurde nie wiem jak to wytłumaczyć :P :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie Teorka ze bedzie konski ogon, to tak starodawnie :) fajnie ja nosilam pol zycia konski ogon,wiec mam sentyment :):) fajny pomysl, oryginalny, malo panien tak robi :) plus dla CIebie :) noo a tren coz, bede sie meczyc, ale raz warto :) juz szukam fryzurki, patrzylam na te koki hiszpanskie, podobaja mi sie, sprobuje cos takiego zaproponowac fryzjerce w czerwcu. fajnie ze suknia pasuje wciaz i sie podoba!!! ja swoja zobacze dopiero tydzien przed slubem,masakra no ale cos za cos :( ale w sobote wybieramy obraczki i sie ciesze :):) dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marata
a my do cywilnego tak wiec wole ciutke krotsza :))) magdusia my idziemy na przymiarke obraczek:)) wybralismy model z apartu ale u zlotnika robimy wyszlo http://apart.pl/pl/obraczki,c,1,,127 takie robimy :)) mielismy swoje zloto to za calosc doplacimy tylko 700 zl, a cena tych obraczek w aparcie mnie przeraza :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) My z tym moim wczoraj wynasnilismy sobie wszystko...widac czeka mnie jesscze duzo pracy nad naszym zwiazkiem i duzo nauki:DTzn ja bede uczyla Jego...bo skoro ja mam troche zastrzezen a On do mnie co najwyzej jedno to chyba ni jestem taka najgorsza:) Marata-suknia przesliczna-gdyby byla tansza i nie ecru to poszukalabym takiej na 2 dzien:) Teorio, my juz po 1 naukach....i wiesz nie bylo najgorzej-moze dlatego,ze jestem kobieta i nie powiedziala mi niczego czego bym nie wiedziala,za to moj M byl zasluchany strasznie...jak opowiadala o sluzie,mierzeniu temperatury itd itp...nawet z czasem zaciekawilo Go to co mowila-bo poczatkowo myslalam,ze bede musiala Go budzic na koniec:)Teorio zaintrygowalas mnie tą swoja fryzura-jakz najdziesz cos takiego gdzies na zdjeciahc to przyslij,bo nie ogarniam tego swoim malym rozumkiem:DA zainteresowalas mnie bardzo My prawdopodobnie za tydzien wybieramy sie na slaskjuz zapraszac:)Tesciow mojej siostry-i chyba przy okazji Ją-chociaz z Nia bede widziala sie heszcze ale z tamtymi chyba nie,....ciesze sie,bo juz 2 zaproszenia odejdą:D No nic,wraca do cieeeeeeezkiej pracy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środom Kawciu Spanielki, Broneczko !!!Gdzie sie podziewacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Agus prosze Cie bardzo, jestem jak za magiczna rozdzka - na zawolanie :) 🌼 ale zaraz spadac musze bo ksiegowa czeka :( co do trenu - bede miala co do welonu - nie chcialam ale moja mama ciagle "a moze..." najpierw stanowcze NIE! slyszala a pozniej jak zobaczylam welon taki jeden - no to zmieklam ciutke i jednak bym taki chciala ;) jest krociutki, kilkuwarstwowy, bardzo delikatny, nakladany tak na czolo do brwi z przodu, i taki troche jakby to powiedziec roztrzepany, taki do gory podniesiony... no a obiecalam sobie ze nie, ale mi sie tak spodobal ze sie pokusze na ten welon ale chyba tylko w kosciele, pozniej na weselu zdejme :) w ogole dziewczynki 🌼 dla was, zebyscie mialy miuchny dzien :) my kupilismy autko w koncu, Vitarke - wiertarke ;) i jak bedzie czas to sie wybiore z K w teren i pojezdzimy sobie i ja tez sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marata suknia ladna ale ... ale trzeba by bylo miec chyba duuuzy biust zeby naprawde efektownie wygladala ;) a obraczki mi sie podobaja bardzo tylko zeby bez tych diamencikow ;) a my w wielkanoc idziemy na slub i wesele do kumpla... i kurcze zastanawiam sie co ja zrobie? przeciez w wielkanoc zaden fryzjer nie jest czynny :(:(:(:(:(:(:(:( masakra :(:(:(:(:(:(:( ktos mial taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×