Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

dzien dobry :) marata-nie moge wejsc w link obraczek :/ spanielka-moze masz jakiegos zaprzyjaznionego fryzjera? hm albo zrobisz sama fryz, watpie czy cos bedzie otwarte. wczoraj wreszcie bylam na basenie, super sprawa,ide znow we wtorek z kumplem.bedziemy raz w tyg chodzic. od razu czlowiek sie lepiej czuje ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusiarose musisz skopiowac linka i skasowac spacje...na kafe sa problemy z wklejaniem linkow:)A Marata te obraczki są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marata-piekne! wlasnie takich podobnych szukamy,tylko bardziej zaokraglone brzegi,tzn delikatniejsze,i z paseczkiem w srodku cienkim,jak sie da i bedzie praktyczny.u jubilera widzialam takowe,moze uda mi sie link wkleic ;);) ale tez bez diamencikow chce,zeby sie nie odroznialy obraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa jest fryzjerka ale jest w ciazy, wole nie narazac jej, przeciez sam lakier do wlosow szkodzi jej teraz :( ja sama i fryzura????? retyyyy... hahahahhahahahaha! wiesz po czym zawsze kumpele mnie poznawaly :D:D:D ? mowily ze nie ma tak drugiej roztrzepanej jak ja - i doslownie i w przenosni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm :):) to juz nic nie doradze,ja tam sama robie jak trzeba. wymodz cos ;) albo dzwon i pytaj ktore salony pracuja ;) ale grunt to sie dobrze bawic a nie miec super ekstra fryzure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaakkkk niby ale nie wiesz jak to jest jak masz wrazenie ze wygladasz jak czarownica i tylko ci miotly brak... ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie wierze ze jest az tak zle ;););) no jakby co to nie Twoja wina bedzie-w koncu to wielkanoc i ludzie swietuja a nie pracuja ;) wybacza Ci ;) ja bym sama sprobowala cos sklecic jakas fryzurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aale ja mam takie wloski do ramion, nawet za ramiona i one zawsze ukladaja sie jak chca... a moze ktoras z was ma przepis na prosta fajna fryzurke do takiej dlugosci wlosow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie ide do fryzjera i sama cos z wlosami robie to wtedy je po prostu prostuje:DA co do pracy w swieta,to sa salony,ktroe pracuja a jak nie to popytaj czy ktos nie dorabia czeszac po domach-ja mam taka nadzieje znalesc kogos na poprawiny swoje:)Bo na swoim weselu i poprawinach nie chce wygladac jak na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo Agus ze nie, choc ja mam nadzieje ze moja fryzurka sie utrzyma do poprawin bez wiekszych szwankow i na razie z ta mysle nie martwie sie o poprawinki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGAA no właśnie nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć tego co bym chciała więc kurde nooooo ;) szukałam wczoraj 2 godziny i nic :D co do nauk - ja może wiesz nie to, ze będę znudzona bo mam pojęcie o tym o czym ona będzie gadać mi chodzi bardziej o to, że ja nie jestem zwolenniczką tej metody a jeżeli ktoś próbuje narzucić swoje zdanie i przekonać, że ma rację i tylko jego racja jest święta to mnie to wkurwia po prostu :classic_cool: :D :D :D MAGDUSIA - no na kucyk to ja byłam zdecydowana milion świetlnych lat temu bo to jest moja ulubiona fryzura :D ponadto z racji mojego spranego charakteru nie cierpię koków, pejsów, loków, rozpuszczonych włosów itepe itede :D tylko kucyk ! ;) no ale jak mówię - sprana jestem i mam zryty beret :classic_cool: SPANIELKA ja na ostatnie 2 wesela uczesałam sie sama, tzn umyłam włosy, wyprostowałam i związałam w kucyk :classic_cool: :D także spokojnie byś sie sama uczesała ;) pozatym dziewczyny !! teraz stawia sie na naturalność więc sztucznie układane przez fryzjerki fryzury, posypane brokatem i spsikane milionem butelek lakieru są passe ! :D :D :P :P :P :D :D :D :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zgadza sie Teoria! lepiej byc naturalna :) a ja mysle czasem o tym koku dla mnie,bo mam za dlugie wlosy zeby miec je puszczone luzem,zreszta od zawsze nie znosze jak cos mi sie peta wokol glowy,mam taki nerw ;) tzn wole jak jest upiete wysoko,bo nie musze odganiac nic. a jak bedzie zabawa itd to wole sie niczym nie denerwowac :) wiec u mnie bedzie kok,juz sie sprawdzil kilka razy i juz! ja zaraz zmykam do domu,zrobie zakupy szybkie i upichce zupe ogorkowa i salatke dla mojego Lubego :) do tego sprzatanie domu i siebie ;);) ale bede zagladac, a Wyjakie macie plany?? jutro obraczki i mam stresa czy wybierzemy czy nie :// pozdrowka dla Was dziewczyny czerwcowe ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i jeszcze cos mi wpadlo do glowy,otoz mysle sobie jak by tu poprawic naturalnie stan moich wlosow i paznokci. stosuje dobra odzywke na paznokcie,taki lakier,ale malo daje.no i dzis wyczytalam na forum,ze 3meisieczne stosowanie plasterku cebuli dziennie odzywia i wzmacnia wlosy i paznokcie! w sumie to zadna nowina-cebula i czosnek to niemalze sila antybiotyku :) i duzo witamin, wiec tak se mysle czy nie sprobowac,cebulke lubie, moze cos polepszy sie.mam chwilowo dosyc cienkie,stosuje dobre szampony-fructisy-i odzywki,ale sa jeszcze w koncu 3miesiace to moze akuraaaat ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDUSIA a może zamiast koka coś takiego ? http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=130.honduras ;) ;) ;) Fructisy to wg mnie jedne z najgorszych szamponów :P mi sie po nich robił łupież i włosy okropnie przetluszczały :O ale to tez od włosów zależy i od wrażliwości skóry i ja np mogę tylko szamponem familijnym :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo 🖐️ byliśmy wczoraj na I spotkaniu w poradni :O normalnie 2 godziny miałam takie nerwy że myślalam, że wyjdę i nie wrócę :classic_cool: babka pierdoliła takie głupoty o tym naturalnym planowaniu rodziny, ze włosy mi dęba stawały :D :D i jeszcze kazała nam rysować wykresy i badać codziennie śluz między palcami :classic_cool: i zdecydowaliśmy sie stosować tą metodę :classic_cool: wybieramy pomiar rektykalny [czyli w odbycie] z tym, że mierzyc będziemy w odbycie Mateo a nie w moim i myśle, że skuteczność metody wyniesie 300 % :classic_cool: :D :D :D a najbardziej nas rozjebała jak powiedziała, ze prezerwatywa ma otwory w lateksie [jakbyście pod mikroskop dobry wzieły] wielkości 2 mikronów a plemnik ma wielkość 1 mikrona więc generalnie jest dwa razy mniejszy niz te otwory w lateksie i generalnei mamy sobie zdawać sprawę z tego , że jak uprawiamy seks z gumą to podczas wytrysku wszystkie plemniki wydostają sie przez prezerwatywę i dostają sie do pochwy :classic_cool: :D :D :D :D nosz kurwa skąd ona to wymyśliła to ja nie wiem :O :O Ja generalnei odezwałam sie tylko raz bo juz nie wytrzymałam. A mianowicie babka zaczęła szydzić z lekarzy ginekologów, którzy wg niej nie mają pojęcia o płodności , o metodach antykoncepcji itd :O :O :O więc jej powiedzialam, ze ja milion razy bardziej uwierzę człowiekowi który przez ileś tam lat studiował medycynę i przyjął w swoim życiu milion pacjentek, niż jej która zna tylko jedną metodę, którą oświecił ją Pan Bóg :classic_cool: pomijam, że kobieta stosuje tą metodę i ma 6 dzieci i sama sie przyznała że ostatnia dwójka urodziła sie przez błąd w pomiarach temperatury po czym dalej pierdoliła, że to jedyna 100 % metoda anty :D :D :D normalnie kosmos ! cała sala z niej szydziła a ona brnęła dalej w te brednie oczywiście cały czas wspominając o Bogu i jakbyście nie wiedziały to Pan Bóg obdarza dziecko duszą już w momencie kiedy plemnik przedrze sie do komórki jajowej i połączy sie z tym ciałkiem jakimś tam :P :P :D dobrze, że jeszcze tylko jedno spotkanie i koniec :P :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziemy jutro zapraszać część rodziny Mateusza w poniedziałek mamy załatwaić dalej papierki.... teraz mam dużo czasu na takie sprawy....słyszałyscie o pozarze w supermarkecie E.Leclerku w Nowym Targu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy - ja już chyba zawsze będę do tyłu teraz :( no ale cóż... taki los w nowej robocie... W piatek wrociłam z dwu dniowego szkolenia z Włocławka, bylo fajnie, ale to był dopiero 1 moduł... drugi ma byc na 3 dni przed moim ślubem buuuu choc podobno specjalnie to przełożą - pozyjemy zobaczymy,,,, ze spraw ślubnych - M. kupil przecudną koszulę w kolorze mojej sukni, na spinki i znalazł buty zajebiste ale jego rozmiar jest tylko w Łodzi, Świdnicy i gdzieś tam więc bedę chyba prosiła naszą Madzianietkę o pomoc :D:D:D Ja dziś wydrukowałam zaproszenia do konca i będziemy niebawem rozsyłać i roznosić :) to tyle - trzymajta się Kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny po weekendzie :) wiec.. zalatwilam w sobote dwie sprawy z moim Dziobkiem-zamowilismy obraczki :) i zrobilam sobie soczewki kontaktowe! obraczki-dwie za 750zl zamowione,zolte zloto,raczej klasyczne, podzielone jakby przez srodek i sa takie dwa rowki w obraczce,ale niewielkie wglebienia. w sumie przymierzalismy inne ktore na poczatku nam sie podobaly,z paskiem przez srodek, matowe i inne,ale wiecie,zadne nie lezaly-ani Mu ani mi.. i dopiero te nam dopasowaly,wiec decyzja byla jednoglosna,jedynie sie zastanawialismy nad gruboscia-w koncu stanelo na 4mm.mysle ze wyjda ladne,odbieramy za 3 tyg :) bardzo sie ciesze! no i suma przystepna, a myslalam ze bedzie 2 razy tyle. soczewki-tez poszlo szybko,mialam wczoraj caly dzien,ale musze pocwiczyc z zakladnaiem i sciaganiem z lewego oka, wychodzi mi makabrycznie, jestem praworeczna i nie daje rady :( ale sie ciesze ze zrobilam, 1dniowe, koszt 170zl wiec sie da jeszcze ;) a tez liczylam wiecej. 1dniowe niby bezpieczniejsze i zdrowsze, i tak bede nosic od swieta wiec pasuja mi. potem bylismy na kolacji, urodziny 50te mojego szefa, troche nam nie pasowalo,ale trzeba bylo byc. bylo ok,zladowalismy dopiero o 23 w domu :) padnelismy ale bylo milutko :) teraz zajmujemy sie juz dokanczaniem adresow na zaproszenia i konczymy wizje zawiadomienia. mysle, ze za tydzien dwa beda wysylane, a dostarczac bedziemy w swieta wielkanocne. a 10 kwietnia lapac bedziemy ksiedza :):) weekend udany,choc meczacy-no i nie obylo sie bez starc z Dziobkiem,ale coz, i ciezkie chwile sie zdarzaja, jak to wszyscy maja.. pogadalismy,przeszlo nam,wytlumaczylismy sobie i jest OK :) ale ciezko czasem ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obraczek-nie ma ich na stronie internetowej wiec nie mam jak pokazac... Teorka-nie moge miec kitka takiego, bo wlosy mam ciut za tylek dlugie i nie wytrzymam z kitkiem cale wesele ;) chce je zwiazac i miec spokoj :) wiec kok bardziej mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie nic nie ruszylo sie w sprawie przygotowan slubnych...no moze poza tym,ze moj M zaczal powaznie rozmawiac z moim Ojczymem o alkoholu-tzn ile czego kupowal na mojeog brata wesele-no i ustalil z Nim,ze zamowi Mu (czy raczej Nam) dystrybutor do piwa i beczki z piwem na poprawiny:) A tak poza tym to nic:) Teorio, na naszych naukach babka powtarzala\"metoda naturalna antykoncepcji jest malo skuteczna\"wiec nie lala wody,ze prezerwatywy są be a tamta meotda cacy-oczywscie kosiciol potepia antyknciepcje w stylu gumki czy talbetki...ale ogolenie bylo zle:)Pojutrze idziemy znow:) A poza tym juz niedlugo bede bez jedynki na przedzie:DNie mylic z zębem na przedzie:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a my wczoraj jeszcze doprawialismy liste gosci, pwoaznie zaczynam sie zastanawiac czy obrobie finansowo to co chcialam..najwyzej beda ciecia... gosci wyszlo duzo za duzo... (140!) i juz sama nie wiem co mam myslec... :// nasze auto cos sie rozwala powoli, jeszcze ebdziemy musieli do tego dokladac, oby nie kupwoac nowe przed slubem...ehh ten kryzys ;););) pozdrowka Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u ksiedza, jeszcze nam kilka papierkow brakuje ale jest ok:) jakoś też garnitur idziemy kupić, juz upatrzony tylko kupić:) część osób juz zaprosiliśmy:) takze małymi krokami do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) CZy macie podobne wrażenie,że nasz topik zamiera:( Broneczka, to rozumiem nie ma kiedy wpadać...a co z Środą, Spanielką, Kawcią, Słoneczkiem T? Teoria była ostatnio,choć też coś za mało wpada!!!!!!!! Czyzby znudzilo sie Wam przesiadywanie na forum?A moze macie juz urwanie glowy w zwiazku z weselem? U mnie juz bardziej zintensyfikowane przygotowania, bo co tydzien nauki(jutro idziemy na drugie juz) za tydzien musimy isc do spowiedzi,bo ksiadz na koniec nauk zapowiedzial msze sw z komunia,tez tak mialyscie? Dzis chcemy ostatecznie zamknąć liste gosci(bo o ile moja czesc juz dawno zalatwiona o tyle moj M ma wciaz jakies zmiany albo nie znał imion:) i porobimy winietki-przynajmniej dla części osob, no a w sobote rozdamy pierwsze zaproszenia:)Tyle u mnie:) Pozdrawiam 🌻 to dla Was abyscie tu zaglądaly czesciej...bo cos samotna sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! duzo to nie pisalyscie ;) ja jakos ostatnio nie mam nastroju i werwy do przygotowan :( jeszcze jak zadzwonil facet ze on jednak nie bedzie gral u nas na slubie w kosciele bo ksiadz (ten okropny co go nie znosimy i dlatego nie bierzemy slubu tam gdzie chcielismy) go przekrecil i gra u niego w kosciele...wkurzylam sie ze masakra! mowilam wam ze szanuje ksiezy ale akurat ten ksiadz to swinia! troszke powolutku ruszamy z tym zeby na podworku zrobic porzadek... i w dodatku w nidziele poznym wieczorem dowiedzialam sie ze zmarla moja kolezanka, zajebista zawsze rozesmiana 22-letnia dziewczyna... to mnie przybilo,zaczelam sie bac...kiedy jest ciemno a ja jestem sama w domu, kiedy w nocy siegam reka szukajac na podlodze butelki z woda... wiem, nienormalna jestem, mam nadzieje ze minie szybko... no i tak jakos ciagle pod gorke, mam isc do dentysty bo jest coraz gorzej ale taka przybita to uciekne z gabinetu i sobie wstydu narobie :( pogoda non stop paskudna... takze chyba rozumiecie ze po ostatnich wydarzeniach, u mnie w zwiazku z slubem wszystko stoi w miejscu i nawet tu nie wpadam... duzo sie zmienilo, jakos ciut przewartosciowalo... i ten cholerny strach ktorego sma nie rozumiem, najchetniej cofnelabym sie do roku 2008...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie mało sie udzielają dziewczyny:) ja tez ostatnio miałam cieżkie przeżycia to jakoś nie myślałam o necie....ale teraz skoro jestem bez pracy mam dużo czasu to pewnie będę zaglądać na topik częściej.... tak jak pisałam na razie byliśmy u ksiedza i załatwiamy papierkowa strone ślubu moja najlepsza przyjaciólka wychodzi za mąż tydzien po mnie, ide właśnie niedługo do niej obgadać co i jak:) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, nie wiem co powiedziec , wiec wyslylam Ci 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 na pocieszenie....usmiechnij sie... a zima musi sie wreszcie skonczy...!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! no tez zauwazylam ze forum zamiera powoli...ale to chyba normalne,bo teraz im blizej slubu to wiecej zalatwiania a mniej klikania w klawiature,weic to rozumiem! u nas ciagle doprawianie listy,adresow,itd.ale juz widze postepy i niedlugo zacznie sie wielka produkcja! juz wiemy o niektorych ktorych na pewno nie bedzie na weselu,wiec juz chwilowo z przyjemnoscia odliczam ich i patrze ze z kasa sie wyrobie.wiem ze sie nie powinno tak,ale my ich mamy za duzo...i nikogo specjalnie odjac nie da.. wczoraj zaczelam kuracje cebulowa :) plasterek cebuli dziennie,zobacze jakie beda efekty po miesiacu z wlosami. kanapka z pomidorem jest pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym patrzac na wydatki weselne to zaczynaja mnie przytlaczac...chyba bede je ograniczac juz jak tylko sie da,bo to wszystko to naprawde zbyt wiele kosztuje jak na jedna noc.. chyba postawie na minimalizm w niektorych kwestiach ;P poki co praca,rozliczanie z ksiegowa dzis, topniejace konto.. ale fajnie, ze obraczki wybrane :):):) pozdroweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×