Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aneta_16_Wwa

Czy pryszcze mogą być od spermy?

Polecane posty

Gość Aneta_16_Wwa

Cześć mam taki problem. Odkąd jestem z chłopakiem, on zawsze kończy na mojej twarzy. Wcześniej nie miałam pryszczy, a odkąd go poznałam mam ich pełno. Czy to od spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lyse
masz uczulenie na jego pot... jezeli nie masz zbyt wrazliwej skory to powinna sie przezwyczajic... ...nie daj sobie wciskac ze od spermy syfy moga wyskoczyc, jedno nie ma nic do drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej wypowiedzi piszę: idź dziecko spać z tego ci widę masz 16lat,ja te z w tym wieku zaczełam się kochać, piszesz, że zawsze kończy na twojej twarzy, szkoda gadać. co on jest alfons? nigdy nie kończył gdzieś indziej? do tego pryszcze ci przeszkadzają. każdwy w tym wieku je ma. a skoro sądzisz, że to od spermy JEGO, BOISZ SIE, ŻE PRZEZ JEGO SPRME GO STRACISZ, TO MU POWIEDZ OD CZEGO MASZ WYSYP!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lyse
w tym wieku zaczelas sie kochac bo kiedys bylo inaczej... jak chce mu obciagac to niech sie dobrze bawi... jak ja zostawi tylko przez syfy to jego strata, obojetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 17777777777777777
ty SZMATO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_16_Wwa
Czesto kaze mi tez brac go do buzi po tym jak wyciagnie go z mojego odbytu-troche mnie to brzydzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lyse
wiele kobiet nie osiaga orgazmu, ale to inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
no ja sie nie dziwie ze 15/16 latka nie osiąga orgazmu....przeciez w tym wieku nie ma sie jeszcze tak do konca swiadomosci swojego ciała...ja mam 18 i tez na orgazm dopiero czekam....:) Ale z niczym sie nie spieszyłam i teraz jestem zadowolona:) 15 lat to przeciez dzieciarnia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooooo
oj anetko. wlasnie jechalas po kolezance ktora pokazala cycki, ze szmata jest. a tu nam sama piszesz ze koles ci sie na ryj spuszcza. kazdy ocenia ludzi wzgledem siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lyse
@yooooo Cudowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lyse
Cudowne spostrzezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem...
"...Czesto kaze mi tez brac go do buzi po tym jak wyciagnie go z mojego odbytu-troche mnie to brzydzi ..." a cemu? Cwic dziecko cwic -później „będzie jak znalazł”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta_16_Wwa, nie, to nie od spermy. Prawdopodobnie obecnie twoje gruczołu skórne wydzielają po prostu więcej łoju. Staraj się często być skórę twarzy. Po pewnym czasie będzie lepiej. Do reszty: Jak nie wiecie, to nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPROELOKOKS
Jesteście żałośni,rzygać mi się chce jak to czytam banda obrzydliwców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalna
Tak oczywiście. Spróbuj rozsmarować sobie np. na ręce sperme i na drugi dzień będą krosty/pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje ze was tu w pindola mały pryszczaty masturbator robi od samego początku - ile razy sie już zlales na kometarzach walikoniku idz do biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zła sperma właśnie przyjmowanie na buzię było stosowane przez Kleopatrę. Na moją żadną nie narzeka a nawet pięknie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×