Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

zakładam ten temat ponieważ wiele razy kupiłam krem który właściwie nic nie zdziałał, więc może podzielmy się opiniami na temat specyfików które używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecak kremik garniera ultralift oraz loreala na zmarszczki mimiczne - super krem zmarszczki na czole prawie zniknęły, garnier ultralift sprawił że mojej mamie zniknęły zmarszczki nad ustami i to jakieś 3 lata temu i już się nie pojawiły - byłam naocznym świadkiem. Ważny jest też masaż twarzy podczas nakładania kremu intensywniejszy w miejscach gdzie zmrszczki się już pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVA MUSTELA
mi pomaga, widzę :) bruzda między brwiami się wyprasowała, pojawiające się kurze łapki zniknęły, bruzdy mimiczne mniejsze. Może to tylko nawilżenie odpowiednie, ale czuję sie z tym o wiele lepiej :) a to kremik za tzw grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam DAX VULCANIC MAT. zawiera wyciąg z magmy wulkanicznej, krem na dzień super matuje skore i makijaż wygląda świeżo przynajmniej 10H, a krem na noc, oprócz waściwosci przeciwszmarszczkowych super zweża pory.jest wydajny i niedrogi -słoiczek35-50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhfhf
podnoszę bo ciekawy temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
sama szukalam niedawno kremu przeciw zmarszczkom mimincznym i na ten sie nie natkenlam a skoda:) gdzie go mozna dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
Zaskoczyło mni tylko to w tym kremie!!! Główny składnik emulsji - olejek z tłuszczu norek Nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tluszcz z norek-no fakt nie ciekawie brzmi,ale nie czuc nic niepokojacego w zapachu.ja ten krem kupuje w sklepie zielarskim.jest jeszcze kilka innych z tej serii ,ale jeszcze nie uzywalam.mam tylko ten pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
nie chodzi o to ze pachnie jakos nie tak ale fakt, że to z norek:D Jak sie dowiem czegos wiecej to moze sie zdecyduje na ten kremik bo skład ma SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie skąd wiecie że dany krem ma super skład skąd o tym wiecie, rozumiem wit a, e ale poza tym nazwy składników danego kremu są dla mnie mało wyjaśniające. Kremy kupuje po ogólnej charakterystyce producenta a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze z norek
chyba nie wierzycie, ze wyciagi z roslin naprawde pomagaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava mustela emulsja
przeciwzmarszczkowa i krem pod oczy - rewelacja. Uzywałam juz róznych okropnie drogich i nie było tak dobrego efektu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
no wlasnie nie wiem co z tymi norkami ale kremik napewno wypróbuje:) a zlikwiduje zmarszczki mimiczne na czole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nakręciłyście mnie na ten krem ava mustela ciekawa jestem czy działa, mój problem to te zmarszczki które powstają gdy mocno się uśmiechnę to ciągną się po skroni aż do linii włosów no i dwie na stałe zaznaczone krechy na czole - niecierpie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy jak wy się tak nienaturalnie uśmiechniecie tak szeroko to również pojawiają się wam takie zmarszczki od oka do lini włosów jest ich z siedem - masakra czy to noormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam doła gapie się w lusterko i becze, mam już tego dość, nigdy sie nie pozbęde tego świństwa a na operacje i botox mnie nie stać - więc co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudz ja tez mam podobnie i moje znajome tez mam 26 lat i zmarchy na czole i pod oczami ...moja znajoma 22 lata i to samo ..ja mysle ze to blady mlodosci....ja dopiero od 19 roku zycia uzywam kremow wczesniej to nivea .no i mamy co mamy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku pisalas ze garnier pomogl Twojej mamie ......a Tobie ??? uzywalas go czy nie ????????? glowa do gory zmarszczi trzeba polubiec jak juz sie je ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt mojej maamie pomógł ja również go używałam i nawet kupiłam go ostatnio poamaga na wszystkie zmarszczki oprucz tych ciągnących sie od oczu do włosów -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko spokojnie34
z kremami jak z hipnozą, uwierzysz i ulegniesz , nie uwierzysz nie zadziała. Złudne nadzieje, ale to wasze wyrzucone w błoto pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co mnie tak urządziło te pieprzone solaria więcej nawet nie spojrze w ich strone, tylko że już za póżno ku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak pomaga
im więcej kasy wydasz tym większe widzisz efekty... Ty, bo już Twoje otoczenie, to nie bardzo chce się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą kasą to nieprawda ślepa nie jestem jedne remy są gorsze inne lepsze i nikt mnie nie przekona że są nie ptrzebne - nie wyobrażam sobie nie używac niczego oprucz mydła, byłabym już pokreślona jak babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
ja mysle ze to blady mlodosci....ja dopiero od 19 roku zycia uzywam kremow wczesniej to nivea .no i mamy co mamy ....... 20letnia skora nie potrzebuje zadnych specjalistycznych kremow, nie mowiac juz o mlodszej. Mam 24 lata, jedrna skore bez zmarszczek, dopiero teraz zaczelam uzywac kremu z wit. c, wczesniej tylko nawilzajace lub nic ALE: w ogole sie nie opalam, latem uzywam dobrego kremu z filtrem, nie pale papierosow i nie przebywam w pomieszczeniach, gdzie jestem biernym palaczem, nie uzywam korektora ani zadnych fluidow pod oczy, nie chodze na solarium. Kiedys tego nie docenialam, ale teraz widze roznice miedzy moja skora na twarzy, a skora rowiesniczek i mlodszych dziewczyn, ktore maja potworne zmarszczki pod oczami, a ja w ogole. Kremy wam nie pomoga, bo wystarczy sie troche wczytac w ich sklad, aby dowiedziec sie, ze wiekszosc sladnikow to konserwanty i inne szkodliwe substancje, ktore bardziej szkodza niz pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kremy z filtrami ..........to co nie kremy ochronne teraz dzieci 5 letnie powinne juz sie buzie kremowac kremami z filtrami oh malo wiesz kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isska29 skład kremu można rozszyfrować bardzo łatwo. Największe stężenia substancji aktywnych są w pierwszej dziesiątce. Nie ważne czy piszą, że krem zawiera wit. A lub E, trzeba sprawdzić w jakiej postaci ona występuję, czy jest w formie estru czy zamknięta w nośniku- lepsza zdecydowanie. Chętnie pomogę, jestem kosmetologiem więc z kremami za pan brat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×