Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbina_40

NIE WIEM CO ROBIĆ W ŻYCIU...

Polecane posty

Gość Balbina_40

Proszę o porady. Mój problem polega na tym, że to co robię mnie nie do końca pasjonuje i obawiam się, że nie jest to, czym powinnam się w życiu zajmować. Jestem młoda, dobrze wykształcona (bzinesowo-ekonomicznie), bardzo dobrze znam j. angielski. Obecnie pracuję w jednej z firm inwestycyjnych. Bardzo lubię cyferki, liczenie, itp. ale nie jestem w stanie pojąć funkcjonowania rynków kapitałowych (giełd, walut, polityki monetarnej, itp.). Czuję, że nigdy nie będę specjalistą w tej dziedzinie, bowiem jest to dla mnie wszystko zbyt trudne i obszerne, a do tego nikt mnie tego w firmie nie uczy. Lubię pracować z komputerem, interesuje mnie moda i motoryzacja, ale bardzo chciałabym być finansistką. Czy myślicie, że mogę jeszcze w sobie rozwinąć \'pociąg\' do giełdy? Ja po prostu nie rozumiem tych wszystkich analiz i zależności na rynkach. Czy powinnam zmienić pracę? Ale na jaką? Sama już nie wiem co mam zrobić. Dodam, że obecnie mam \'dobrą posadkę\' za sensowne pieniądze, ale mało się tu rozwijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz dobrą prace A
szukasz problemu na sił ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdf
to moze na wlasna reke sprobuj sie doszkalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia29
Balbinko, ja bardo dobrze Cię rozumiem, sama miałam ten problem tez jestem wykształcona, inwestuję w siebie, znam jezyki i niestety mimo ,że całe serce wkładałam w pracę-pracowałam w nieruchomościach- to zostałam oszukana na 100 tyś-po prostu nie chcieli wypłacić mi moich ciężko zarobionych pieniędzy!!!! Zawalił mi się cały mój świat, nie mogłam odbudować zaufania ,ze jakikolwiek inny pracodawca mnie tak lub podobnie nie potraktuje. Wtedy do mojego życia zawitał Herbalife-to wspaniały biznes, w końcu sama o sobie decyduję, nikt mnie nie oszuka, mam wspaniałe produkty, ludzi , którzy mi tego uczą, wyjazdy, szkolenia, i mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie miałam do tej pory w życiu takiego połączenia, pieniędzy, radści, entuzjazmu, wolności i decydowania o sobie, oraz tego, że najwyżej postawieni milionerzy uczą mnie jak to robić. Wiedz jedno nic w naszym życiu nie dzieje sie bez przyczyny, jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości u Ciebie to ostrzeżenie intuicji. Moja pasja jest tarot, numerologia, magia-jak chcesz to napisz do mnie na gg 6102608,skyp: mariola.goral.kozicka Pozdrawiam i powodzenia życzę Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej przestan naciagac na ten herba life bo od lat w polsce ludzi naciagacie, i te wasze prezentacje w hotelach . nie werbuj ludzi na forum bo to od razu podejrzane jest.MASZ ZAPLACONE OD KAZDEGO ZWERBOWANEGO WIEC NIE SIL SIE TU NA EMPATIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeZUS phi
przecież piszesz! to chyba Ci się nie nudzi, masz co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cie podnieca pisanie do innych debile i masz z tego radoche i satysfakcje chociaz mnie nie znasz to powiem ci ZAŁÓŻ SE NAPL...A NA ŁEB I ZOBACZ CZY MASZ TAM SWOJ MOZG. i nie wycieraj sobie RYJA hasłem Jezus , bo ci bozia resztki rozumku odejmie przeinteligentny dupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się podkarmi
to zawsze się trol znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Szukam zainteresowanych dodatkowym zarobkiem. Praca 2 godziny dziennie przez 6 dni w tygodniu przy komputerze. Zarobek wzrastający stopniowo od 500 zł miesięcznie do nawet 30000 zł. Kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. Są zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówimy nie piramidom
trapez jest lepszy, można zarobić 6000 PLN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZUS PHI CZY JAK CI TAM: nie spadnij z tego swojego piedestału wybitny intelektualisto . widze ze jak brak argumentow to i pod innym nickiem sam siebie poprzesz . skoro pisanie na forum to dla ciebie okazja do udowadniania innym jaki to jestes wygimnastykowany umysłowo, błyskotliwy i ENteligentny to obawiam się o stan twojej psychiki. wiesz ... tuta ci nie pomogą , zgłoś sie do specjalisty. pisz albo na temat w jaki sie wpierniczasz z tym swoim cyniczno - popapranym mysleniem albo nie pisz wcale i zajmij sie czytaniem Petrarki, Heidegera i innych myślicieli. PAPA BEZ ODBIORU NIE POZDRAWIAM . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kraj co za ludzie
u lala dalismy upust swoim emocja Panie rewq?! w domu lub w pracy chyba jakies problemy prawda? czytajac wasza wymiane zdan nachodzi mnie tylko jedna mysl co za kraj? co za ludzie? i po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła Małgosia
Czytam tak sobie to forum i coraz bardziej przekonuję się, że nikt tu nic sensownego nikomu nie podpowie ani w niczym nie pomoże. Może poza kilkoma ofertami MLM. Jadą po nich równo, ale tak naprawdę tylko MLMki mówią cokolwiek treściowego. Czy z kimś idzie tu normalnie porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliowa
możesz się realizować poprzez hobby. Na przykład hodowla psów rasowych, wystawy itp. skoro moda, to mmoże jakiś kurs wizażu zalicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARYYY CODZIENNIEE!!!! JEST SPOKO NAPRAWEDE SPOKO CHLOPIE.TOBIE TEZ POLECAM. NORMALNYCH ZOSTAWIAM I POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częsc wymiany zdan została wykasowana . zostaly tylko moje a kolesia co do mnie cos mial zniknely. tyle w temacie . zostawiam to gwoli przemyslenia . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×