Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamień*z*serca

Ufff co za ulga, udało mi się od niego uwolnić...

Polecane posty

Gość kamień*z*serca

Wreszcie dzień spokoju... Mam nadzieję, że tak już zostanie. Poznałam go w zeszłym tygodniu. Umówiliśmy się i na spotkaniu było naprawdę OK, wymieniliśmy się nr telefonu i postanowieniem następnego spotkanie. No i zaczęło się. Smsy co chwilę, jak na jakiś nie odpisałam powiedzmy przez godziny to telefon, jak nie odebrałam (bo nie zawsze mogę - pracuję) to następny sms z wyrzutami. Chciał się spotkać, ja odmówiłam, bo tego dnia naprawdę nie dałabym rady, miałam zebranie w pracy potem lekarza - usłyszałam zdanie "dla chcącego nic trudnego" :O w ogóle oczekiwał, że będę się przed nim kajała i gęsto tłumaczyła. Kurde bez przesady... Oczywiście wyrzuty, że on chce mnie poznać a ja go olewam... Psychol jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamień*z*serca
28-letni facet porażka - sprawił, ze już na początku czułam się osaczona, to jak by miałobyć później :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
ojej kurwa ale z ciebie fajna szmata musi byc ? to ile bierzesz za laske z polykiem...? na paczke czipsow starcza.... wez sie durna mendo dowartosciowywuj gdzie indziej... co mnie obchodzi ze jakis facet cie chcial.. malo to debili po swiecie chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejzpierwszego ojej k**wa ale z ciebie fajna szmata musi byc ? to ile bierzesz za laske z polykiem...? na paczke czipsow starcza.... wez sie durna mendo dowartosciowywuj gdzie indziej... co mnie obchodzi ze jakis facet cie chcial.. malo to debili po swiecie chodzi ?? A wez sie od niej odczep. Ciebie nikt nie chce? To forum publiczne i ma prawo zakladac nawet najbardziej debilny topic, jesli tylko miesci sie w granicach dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×