Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawalekczekolady

bierze na przetrzymanie? czy ma mnie gdzies?

Polecane posty

Gość kawalekczekolady

poznalam faceta miesiac temu, po 2 tyg, znajomosci przez gg randka - bylo super spedzilismy ze soba kilka fajnych godzin, na drugi dzien nastepna, pozniej przez kilka dni ja nie mialam czasu a potem kolejna...(dodam ze nie doszlo do kontaktu fizycznego) twierdzi ze jestem idealem, ale ostatnio to on nie ma czasu juz ponad tydzien ... co myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ \"dodam ze nie doszlo do kontaktu fizycznego\" ...no to chyba normalne ze z nim nie spalas na pierwszej randce... Chyba ze zle rozumiem i mowisz o trzymaniu za reke czy tez pocalunek w policzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
brak kontaktu czyli nie bylo tez trzymania za reke, rozmawialismy tylko byly 3 randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
pytam bo chyba mi na nim zaczyna zalezec.... az sama jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
skoro nie tkneliscie sie nawet koncem palca, to to nie byly randki a gosc jak gosc, moze mial dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmml
typowe. Stosuje typowe sztuczki prowokacyjne, mające na celu wywołać u Ciebie niepokój, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
no fajno ze sie dziele, możliwe tylko po co opowiada te bzdury o tym ze bylo tak fajnie i dzwoni? nie rozumiem facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
do mmmmml nie wiedzialam ze mezczyzni sa tak przebiegli i w jakim celu to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
doszlam do wniosku że sie nie dam! bede udawać że mam to wszystko gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem...
moim zdaniem może byc tak albo wcześniej to on sie starał i teraz czeka na jakiś Twój ruch (chociaż faceci sa zdobywcami więc wola zdobywać) albo poznał kogos innego i chce sprawdzić jak mu sie będzie z tamta gadało albo liczył na seks a jak nie widział żadnej reakcji z twojej strony to dał sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmml
no właśnie w takim celu :) żeby pokazać, że 'nie jest Twój', żeby trochę Cię przetrzymać, żebyś nabrała większego zainteresowania itp. Tzn. sztuka prowokacji w sztuce miłosnej. Pokazuje jak to on niby obojętny itp. Mam takie zajęcia ogólnouniwersyteckie - prowokacja i perfidia w polityce:P ale 'sztuka miłosna' była na ostatnich zajęciach. I rzeczywiście, to prawda:) A Ty jedyne co powinnaś teraz zrobić... to nic:) jego podenerwuj troche (jeśli jest opcja, że jest zainteresowany), a jeśli nic nie zrobi... to olej go:) i znajdz lepszego. Niektórzy to robią instynktownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmml
i już z tej mojej prowokacyjnej teorii, polecam książkę 'teoria prowokacji' M. Karwata (wyd. Uniwersytet Warszawski) - ogólnie przydatna w życiu i fajnie napisana przez mojego pana prof.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem...
mmmml weź tylko pdo uwagę że faceci myślą penisem nie głową, więc do takich prowokacji to jest zdolnych co najwyżej 1% facetów. gdzie by im sie chciało tracić czas na jakieś prowokacje, no co Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmml
ale dlatego, że myślą penisem, stosują te sztuczki. proste? niektórzy to robią instynktownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
dla mnie to nowość, zastanawiam sie po co tak grac... ale chce gry to ja bedzie mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
wczoraj wieczorem napisał zaczepnego esa "teraz mam dużo spraw na głowie, ale jak sie obrobie to sie odezwe" i niech nie mysli ze mu cos na niego odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
teraz mam dużo spraw na głowie, ale jak sie obrobie to sie odezwe to nie jest sms zaczepny to jest sms odczepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
chyba masz racje, ale przeciez ja sie do niego nie odzywam... nie pisze i nie dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpieszę z odpowiedzią
znalazł sobie inny "ideał" w necie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
skoro tak to juz nic nie zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
chyba slusznie odczytuje jednak że ma mnie gdzieś ... :( powinnam juz przestac o nim myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo faktycznie nie ma czasu (czemu wykluczacie tak oczywista opcje? czasami faceci mowia jednak prawde :) ) albo jednak cie nie chce i nie ma sie co zastanawiac czemu, tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
to bedzie moj eksperyment... ciekawe kiedy sie odezwie i co zrobi? inna opcja to juz sie nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.aaa
Ej a nie przyszło ci do głowy, że jest naprawdę zajęty? A ty się nie odzywasz i nie pokazujesz że ci zalezy... Twój ból Twoja strata. Ja bym zadzwoniła i pogadała. I już wszystko będziesz wiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
zadzwonilam 3 dni temu on oddzwonil twierdzac ze jest bardzo zajety podal nawet powody (nie bede ich tu wypisywac) wiec napisalam mu zeby zadzwonil jak bedzie sie chcial spotkac... czy popelnilam blad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly45
mój robi tak samo.......yh! pogadamy na gg prrrosze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
ugly45 daj prosze gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×