Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veggeta

Dlaczego faceci proszą o numer telefonu a potem nie dzwonia?

Polecane posty

Gość veggeta

Mialam w piatek taka sytuacje iz na imprezie poznalam faceta. Ani ja oni on nie bylismy jakos mocno wstawieni, sprawial wrazenie ze wyjatkowo mu przypadlam do gustu. Spedzilismy ze soba troche czasu, rozmawialismy i tanczylismy az w koncu poprosil mnie o numer telefonu mowiac ze on koniecznie musi sie ze mna spotkac. Nie mialam nic do pisania, on mial telefon w szatni, w barze nie bylo dlugopisu wiec nauczylam go numeru na pamiec (szczegolnie ze numer jest latwy) pytal czy moge mu obiecac ze sie zobaczymy, ze tak mu sie podobam itp po tym jak powtorzyl moj numer na glos 10 razy rozstalsmy sie i zqa pare minut widzialam jak wychodzi z klubu. Na pozeganie dodal ze on mi obiecuje ze sie odezwie i mnie odnajdzie i takie tam.... I co? Jet juz bogu dzieki niedziela po 13 a telefon tak milczy jak milczal :( :( :( Wkurzaja mnie takie sytuacfje, ne wiem czy to nowa dyscyplina sportowa" ciekawe czy poderwe pannne i da mi numer?" Nie mam nic na przeciwko byciu podrywana przez faceta, moze sprawic nawet wrazenie zainteresowanego itp ale uwazam ze proszenie o numer juz troche zobowiazuje Zgadzacie sie? Potem takie biedne dziewczyny jak ja maja zepsuta sobote zerkajac na tel w nadziei ze on sie odezwie Dodam ze jestem atrakcyjna dzewczyna z naprawde ladna twarza, nie sadze ze obudzil sie rano i pomyslam "o boze co za paskuda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
No przecie mowie ze nie byl bardzo pijany. Rozmawalam z nim chwile, latwo poznac kiedy ktos jest nawalony w 3 d... Nie twierdze ze byl trzezwy no ale ja tez ne bylam i czy to cos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnial ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie daje numery
jakims patafianom to nie ma sie dziwic ze nie zadzwonia :o kazdy normalny zainteresowany facet potrafi wykorzystac fakt posiadania kontaktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
Interesuje mnie takze czy komus sie zdazaja takie sytuacje? Mnie juz drugi raz........ Do okolo roku temu bylam w stalym zwiqazku ktory trwal 6 lat, wiec nie mialam takich problemow bo eks zadzwonil 7 lat temu i sie zaczelo :) Ostatnio akurat ten cfo mi przypadl do gustu sie nie odezwal, jak na zlosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
elo co z Wami? gdzie sie podziaqly komenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloże sie ze zagadal sie
potem z kumplami i zapomnial ten numer albo pomylil cyfry trzeba mu bylo zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
tez sobie nie moge darowac ze mu nie zapisalam wtedy mialabym pewnosc ze mnie olal a tak to zostaje ta niepewnosc ze moze pomylil cyfry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
A czy moze m odpowiedziec jakis Pan dlaczego facet bierze numer a potem nie dzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
A czy moze m odpowiedziec jakis Pan dlaczego facet bierze numer a potem nie dzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zwariowalas, wczoraj wzial numer a ty chcesz zeby dzwonil w niedziele rano? pewnie jeszcze nie wstal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. mu się nie chce...
spotkał nazajutrz lepszą laskę... jego dziewczyna wróciła... córka mu sie rozchorowała... ma wielki projekt do zrobienia i ryje nosem po ziemi zadzwoni za tydzień... za miesiąc.... albo .... nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
Do Turqs O(j gdyby top wczoraj bylo to bym by6la przy nadzieji ;) Ale to niestety bylo w Piatek :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to wiele zmienia :D:D:D daj mu tydzień i nie histeryzuj, zachowujesz sie jak desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
Turqs moze i jestem desperatka ale jestem tez dziewczyna co wybrzydza (musze sie tego oduczyc) moze mi sie wydaje ze za ladna jestem a pewnie tak ne jest no i zadko mi sie ktos na prawde spodoba :( Eh palnelabym sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
No wlasnie tez slyszalam o tym ze facet bierze telefon "bo tak wypada" a co to do cholery jest? Kiedys poznalam faceta, fajnie spedzlismy ze soba wieczor, nie wzial telefonu a ja mu sama nie wciskalam i mam mile wspomnienia. pierwszy facet co wzial numer i mi sie spodobal (tzn dalam mu numer szczesliwa ze poprosil) nie dzwoni ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poznalam mojego meza to on mi powiedzial jaki czas pozniej, ze dzien przede mna poznal jakas dziewczyne i tez ja poprosil o numer telefonu, ale potem poznal mnie i tamten numer od razu wywalil. I kiedys mialam taka sprawe, ze poznalam faceta, dalam mu numer telefonu i on zadzwonil po miesiacu. okazalo sie, ze mial zone i czekal jak zona wyjedzie za granice do pracy by poromansowac na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana12
zapomnial nr na bank wystarczajaco byl wstawiony by zapamiatac,... probonuje isc za tydzien do tego samego klubu o tej samej godzinie i sie rozejrzec za nim jak cie zauwazy to czekaj az podejdzie on a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veggeta
Dobry pomysl tak chyba zrobie, zreszta lubi ten klub wiefc tak czy siak sie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie zadzwoni
za parę dni żeby nie wyjść na desperata. Do mnie kiedyś gość zadzwonił po dwóch tygodniach. Też tylko na pamięć się nauczył i zapomniał, ale pokombinował, podzwonił, parę razy się pomylił aż trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolianaa
a mi chlopak dal nr gg zebym zagadala bo mial mi cos wyslac ...i zagadalam i zmyl mnie ze sorry musi akurat juz isc i go nie bylo.......ma moj numer i nic nie pisze o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taką sytuację wczoraj. Podjechał do mnie jakiś chłopak i taka sama bajera ze jestem ładna i żebym mu obiecała ze się spotkamy. Zapisał numer na kartce. Pożegnał się i odjechał. A telefon milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo był pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie od razu odpowiedź czemu nie zadzwonił a tak naprawdę to...nie wiadomo. Powiem tak - w tym równaniu może być tyle różnych zmiennych, że oprócz właśnie tego faceta tylko sam Bóg wie czemu ten facet tak postąpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×