Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni promien szczescia

opowiem wam moja historie

Polecane posty

Gość ostatni promien szczescia

tesknie za Toba potrafie egzystowac normlanie, uczyc sie, smiac, spac spokojnie, oddychac jednostajnym oddechem ale gdy tylko jestem sama w pokoju ogarniaja mnie okropne mysli czemu nie odzywasz sie juz do mnie, dajesz sobie czas? a moze ja go nie mam? zastanowiles sie nad tym? co bedzie dalej zalezy od Ciebie, poczekam jeszcze troche ale moja cierpliwosc tez sie kiedys skonczy, smutek i brak twego usmiechu doprowadzaja mnie do szalenstwa sama do siebie mowie, ze bedzie dobrze tak chcialabym w to wierzyc, tak bardzo zdecyduj sie w koncu bo... bo lepiej miec w sercu rane niz serce z kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boze, kolejne spaczone zwierzenia egzaltowanej nastolatki :/ on cie nie chce pogodz sie z tym i przestan pierdolic bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna... laski przestańcie się poniżać przed tymi palantami i żebrać o uczucia , nie ten to inny.... zresztą jak chcesz to wypisuj tu te brednie, wegetuj- w czasie gdy on się pewnie świetnie bawi i pewnie nawet o tobie nie pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaotyczny
Autorko, powiedz to JEMU a nie piszesz to w miejscu w którym najprawdopodobniej on tego nigdy nie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×