Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość kokoszka_29
dzieki , wiem ze leki tylko przytłamsza moje lęki , a ja nie chce ciagle brac leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
kokoszka jak ci ię objwia nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
jolantka99 - skad dokladnie jestes , jesli mozna wiedziec, bo ja tez z wielkopolski jestem,dokladnie z okolic Chodziezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu rrenka037
witam i pozdrawiam tych co mnie pamietaja ,dawno tu nie zagladalam i nie pisalam to i hasla zapomnialam :D musze przyznac ze atmosfera tu morowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie tylko nadaje do skasowa
caly ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie tylko nadaje do skasowa
Brak jakiejkolwiek kontroli,jakiejs cenzury.Trzeba moderatora powiadomic.To jest tylko jeden wielki smietnik i 3/4 postow jest nie na temat,co tez kwalifikuje sie do skasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
KSIUNI - pozdrawiam cie serdecznie! Ja zagladam tu czesto nie pisze, bo jestem zalamana tym co sie tu dzieje.Niewiadomo czy mozna i do kogo sie odezwac.A bardzo mi tego braakuje, gdyz niestety nie czuje sie dobrze.Dzisiaj np. w pracy zaslablam i nie wiem dlaczego, balam sie ,ze zemdleje ,tak mi jakos bylo dziwnie. Najpierw zimno ze stracho , za chwile znowu goraco.oczywiscie zaraz chodza mi po glowie czarne mysli,z ktorymi jeszcze do konca nie potrafie walczyc. A co u ciebie KSIUNI jak sie czujesz? Xanaksik ciebie i twoich dobrych rad rowniez mi bardzo brakuje!!!! Mam nadzieje ze sie odezwiecie i znowu bedzie tak jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee kasowac tego... poczatki zawsze sa trudne , wiadomo ze tu zawsze ktos wejdzie i nam dowali i sobie pojdzie jak nikt nie bedzie odp. na infantylne zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was nerwuski, pomozcie opanowac nerwy ja si wkurzam i nakrecam jak sie cos przydazy. Ostatnio dłam w gebe swojemu chlopakowi bo tanczyl z jakas baba.potem wrocilismy do domu i dostał jeszcze 7 razy odemnie.Jak sie uspokoic pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sytuacja po prostu nie potrafisz panowac na emocjami...na poczatek proponuje Ci zazywac magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję dać mu 8 raz w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxyyyyyyyyyyyyzzzzzzzzz
Niestety osoby postronne ktore tu wchodza robia gnoj.Bulwersujaca 2 pewnie ma teraz satysfakcje ze zniszczyla fajny topik.Co za suka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny......
proponuje posprzatac na topiku .jest nowa opcja -zglos do usuniecia.:) proponuje tez nie wdawac sie w dyskusje z trolami i zglaszac do usuniecia parszywe wpisy .po ich usunieciu topik zachowa spojnosc i tyle. nie tylko na tym topiku jest tak zle. na topiku o ciazy (zagrozonej)pomaranczowy troll napisal do zalamanej kobiety -przepraszam za cyt. "i tak to scierwo co nosisz w brzuchu ci zdechnie" pozostawiam to bez komentarza :O:O:O dlatego nie wdawajcie sie w dyskusje bo nie ma z kim.trole są jednakowe-wredne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny......
i nie dyskutujcie z nimi tylko zglaszajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxyyyyyyyyyyyyzzzzzzzz
To pewnie bulwersujaca 2 !Lazi taka szmata po forum tutejszym i i napewno innich i dobija ludzi leczac swoje kompleksy .Swoja droga jak mozna takie cos powiedziec kobiecie ciezarnej SZOK:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychna 377
bulwersujaca 2 masz bardzo niski poziom jesli cie ci...swedzi znajdz sobie jakiegos przydupasa a nie wyzywaj sie na ludziach!zegnam w imieniu zony i swoim! Bozeeeeeeeeeeeeeeeeee ale tu nie tylko jedna osoba była niemiła ---delikatnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewcynki u mnie dzis pochmurno, wczoraj padlam ze zmeczenia i wreszcie sie wyspałam !! milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie pisze dziewczynki bo.......nie wiem co:P jak mam opisac zmiane sposobu myslenia ? 2 tyg temu wstalam rano i w mojej glowie rozgoscila sie mysl JESTES ZDROWA JAK KON::P mysl jest tak bezczelna i pewna siebie;) ,ze jak tylko nerwica sie odzywa .....za sekune dostaje po lbie.malo tego !nie spodziewam sie ataku paniki i juz!nawet o tym nie mysle. mam wrazenie ,ze przyciagamy to czemu sie opieramy ....w naszym przypadku nerwica i ataki.mysle tez ,ze choroba jest utrzymywana w naszym ciele przez mysl,przez obserwacje choroby,przez uwage jak ja odarzamy!utrzymujemy chorobe takze wtedy kiedy skupiamy sie na dolegliwosciach. jedynym sposobem jest skupienie sie na tym ,ze sie jest zdrowym a nie chorym.nawet w zlym samopoczuciu! moze nich kazda opisze siebie jako JUZ zdrowa i tego sie trzyma na przekor wszystkiemu:) czy nie macie tak ,ze im wiecej czasu poswiecicie nerwicy tym gorzej sie czujecie? co o tym sądzicie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Xanaxik
Bardzo zdrowe i wspaniąłe podejscie do sprawy !!!! Gratuluje, tak trzymaj . Wiem co pisze, bo sama jestem nerwuską lękową i włąsnie takie a nie inne podejscie jest juz w duzej czesci powodem , aby swojej choroby się pozbyc :) Wiem, ze gdy sa dolegliwosci i obajwy to trudno z nimi walczyc , ale trzeba własnie uwierzyc w siebie i nie dac sie , bo tylko my sami mozemy jej się postawic , nikt za nas tego nie zrobi, zadne leki ani lekarze !!!! Brawo !!!!!:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanaxik jest dokladnie tak jak piszesz! twoje słowa brzmia jak słowa mojej psycholog mowi zeby nie walczyc z choroba ani sie jej nie spodziewac tzn. nie czekac a jak juz przyjdzie to przeczekac ale nie walczyc pozwolic samemu odejsc lękowi im mniej poswiecamy temu czasu tym szybciej odejdzie tylko wiem,ze łatwo mowic a ciezej zrobic ale trzeba probowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wszystko fajne jak ktos nie pracuje i leniuchuje w domku , wtedy moze nie walczyc z lękiem i on rzeczywiscie po jakims cczasie sobie odejdzie , ale trzeba pracowac to nie da sie funkcjonowac z lękiem kazdego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-wlasnie po to mamy przestac koncentrowac sie na nerwicy i lęku zeby nam zycia nie utrunial!ten lęk slabnie jak go nie dokarmiasz-mysleniem,oczekiwaniem,analizowaniem.potem juz nie ma znaczenia czy pracujesz czy lezysz bo WIESZ ,ZE NIC SIE NIE BEDZIE DZIALO! I z nerwica nie trzeba walczyc tyko ja olac!mowie to z cala odpowiedzialnoscia. mi dotarcie do tego punktu zajelo 4 lata.wiem,ze samo przeczytanie lub uslyszenie tego nie wyleczy z nerwicy.to tylko sugestia i proba skierowania was na naprawde skuteczny trop.trzeba sobie takie myslenie wprowadzic do \"krwioobiegu \"i tyle. inaczej bedziemy dreptac w kolko popadajac w coraz wieksza frustracje i lęk. to jest tak-osoba ktora skupia swoj umysl na ciemnej stronie swojego zycia(nerwica,panika,ograniczenia,lęk,żal)sciaga na siebie wlasnie to czego nie chce.trzeba zobaczyc siebie z boku-zdrowym ,wolnym,szczesliwym i tak bedzie.! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
marysiu ja jestem z okolic poznania u mnie dziś tez piękne sloneczko ale niestety uszę iść do pracy pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×