Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość ivett0

Hej Kobitki:) od ostatniego cyklu pazdziernikowego- owulacja 21.10:) zaczynamy starania. mamy nadzieje, ze w miesiacach pazdiernik, listopad, grudzien uda sie w koncu:) !!! nastepny cykl listopad, proba puierwsza w moje 26 te urodziny:) 20.10:] teraz duzo milosci i czekac!!! dolaczy sie ktos|>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivett0
zapomnialam, ze mpj nick to nei ivett0 tylko ivett:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze ktos sie odezwie, razniej bedziei weselej:] musze sie poza tym wygadac i podzielic odczuciami, mam pewien kryzys tez zwiazany z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie wydawalo, ze szybko uda sie i za pierwszym razem, po pierwszej probie, nic, a co najgorsze, wiele cykli po prostu przepadlo...z roznych powodow.. minal rok, wyglada na to, ze w ogole sie nei kochamy, albo cierpimy na bezplodnosc, a nie wykonalismy zadnych badan, bo nei am sensu sie badac, skoro ni epropbowalismy przynajmneij 3 cykle pod razd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
Ja czekam do 24.10 - dzień @ Chociaż coś czuje że tym razem rónież przyjdzie @ Pozyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za bardzo o tym myslicie i sie stresujecie??? Ja nie mam doswiadczenia w kwestii dlugiego probowania zajscia w ciaze. Ale moze to dlatego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze mysle o tym bardziej niz sie staram, ale nie ja jedna na pewno, niestety maz ma prace dosyc odpowiedzialana stres, zmeczenie, a tutaj zona zyjaca cyklami, moze nei jest to tak jak w tym filmie maybe baby, ale jednak...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka oby nie przychodzila!! to juz po jutrze, trzymam kciuki:) postanowilam nie mowic mezowi o plodnych dniach i nie stawiac go w sytuacji, ze dzis trzeba koniecznie sie starac, bo jest szansa, wczoraj np wszystko bylo nei tak;/;/ a jajnik od owulacji bolal mnie kosmicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend w Paryzu mial byc tez...no wiecie:) ale tak sie schodzilismy, ze lozko posluzylo do snuuuu:) szcholera a mialo byc tak pieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaczynamy starania o drugiego maluszka w tym cyklu :) chcielibysmy zeby sie zalapal na koncowke lata:) ale jak bedzie? - zobaczymy. wpadlam tylko zeby sie pochwalic, bo bardzo sie ciesze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja się dołączam od pazdziernika zaczynamy starania o drugie dziecko Grudniowa a pierwszą masz córeczkę czy synka bo ja mam córkę i ma 3.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka ja tez mam corke skonczyla 2 latka. to teraz przydalby sie chlopak dla rownowagi;)zartuje, co bedzie to bedzie, oby bylo zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam nic, choc kto wie:) od 20.10 moze cos juz jest:) 25% szans. dzisiaj dzien po owulacji. nie dajmy sie zwariowac, robei kolacje neispodzianke dla meza, bo dalam mu popalic presja bycia w ciazy:) to jest swiety czlowiek, ale chyba ma dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie chciałam mieć chłopca no ale co będzie to będzie żeby tylko było zdrowe ciekawe jak nasze córki zareagują na rodzeństwo u mnie jakby było dobrze to w styczniu już bym rodziła ale stało się inaczej ivett nie martw się zajdziesz w ciąże a kiedy powinnaś dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 listopad powinna byc, ale dzisiaj dzien chyba ostatniej szansy, moze jeszcze sprobujemy:) i ja rozumiem, ze trzeba wrzucic na luz i tak dalej, ale nie zawsze tyo jest latwe, a Wy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! ja tez zaczynam starania w tym cyklu :( narazie jestem na etapie konczacej sie @, mam nadzieje ze kolejna juz nie przyjdzie... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka2384 do dziela zatem, teraz tylko czekasz na plodne dni i heja;) misie za lada dzien skoncza..zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25----zazdroszcze:) tez bym posiedziala:) jak sie urodzi przysluguje mi dlugi urlop platny na szczescie:) wiec duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i przez takie cos, ze nie ma, albo bardzo zmeczony, przepadaja bezcenne dni, cykle, mozliwosci:) ja sie tym zalamuje, bo moim zyciem teraz kieruje CYKL aaaaaaaa|!!!!!!!! nigdy nei przypuszczalam, ze to nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solgunia
hejmoge sie dolaczy. my z mezem starmy sie juz drugi cykl. poki co jestem w trakcie@ i najwiekszy kryzys mialam w niedziele w zwiazku z tym. wylalam tone lez, choc wiem ze jeszcze za wczesnie na to, ale niestety to silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×