Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka mam nadzieje ze jestes w ciazy i zycze Tobie tego bardzo, ja mialam w ostatnim cyklu takie objawy jak, bialy sluz od owulki do dnia przed @, bol piersi, szczegolnie sutkow, pobolewanie podbrzusz...itd no i w ciazy nie jestem, wiec stwierdzilam teraz ze juz zdnym objawem nie bede sie ekscytowac, bo te same objawy sa dla ciazy i dla @, wielka loteria az do dnia @, lub kilka dni przed gdy zrobi sie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorak i Jordan u mnie jest śluz. Najpierw przez 1 dzień był złotawy a teraz taka galareta mleczno biała :) Oby to były ciąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia swieta racja:) to co piszesz o objawach:) rozczarowanie pozneij jest fatalneeeee;/ Ale Dorotko mam nadzieje, ze Ci sie udalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i dobrze, a co :P Ja sie nie moge wyladowywac na mioch pacjentach, bo sa kochani i niewinni, ale jak personal nie wkurza to mowi prosto z mostu, no i mezowi tez sie dostaje niestety, ale on sie juz przyzwyczail do moich huorkow tydzien przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga! Nie ma u mnie placy na godzine. na pozycji konsultanta zarabiasz £21,000 + comission. Jezeli jestes dobra, to top konsultanci zarabiaja nawet do £80-100 na rok! Ale co tam praca - nudy ;) Mam nadzieje ze sie uda, staram sie nastwic ze nie, to rozczarowanie bedzie mniejsze... (mam taka nadzieje). W sumie to nasz pierwszy miesiac staran, wiec nie moge za duzo oczekiwac. Poprostu niecierpliwa jestem :) Wielkie dzieki wszystkim za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez sie przyzwyczail:) znosi to dzielnie:) Dorka ja tez pracuje do 17:30 wiadomo czemu sie obijasz, bo myslisz o ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla a jak tam twoja @, rozkrecila sie? Moja sie rozkrecila, wiec sie ciesze, bo miesiac temu dziwna byla. Juz staranek nie oge sie doczekac, to taki przyjemny okres i pelen optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle:) spoko zarobki- wieksze niz moje;D jeszcze godzina i do domu:):) Asia Ty dla swoich pacjentow to jestes istny aniol na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, a czym ty sie zajmujesz? Ja juz tez chce do domu! Po dordze tylko tescik i kwas foliowy, bo mi sie konczy i mam nadzieje ze na dobre wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* objawy ciazy wystepuja od 2 tygodnia od zaplonienia - wczesniej nie ma takiej opcji!; pierwsze objawy; - brak miesiaczki [ zatrzymanie moze byc rowniez wynikiem stresu] - nudnosci poranne tez wystepujace pare razy w ciagu dnia...,wymioty moga wystapic u jednych kobiet od 2tyg-8tyg u inych od od 6-12 tyg - zaparcia,zgaga od okolo 6 tyg -bolesnosc piersi od 6 tyg ,powiekszone nabrzmiale i ciemniejsze sutki -zmiany samopoczucia - brak apetytu lub na odwrot - metaliczny posmak w ustach - dla kobiet palacych niechec do papierosow -zmeczenie sennosc przewaznie popoludniu -slinotok cos takiego wyczytalam:) i wiecie co:) ja w tym cyklu nie czekam na pojawienie si eobjawow tylko spokojnie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jestem spoko w pracy.. Moi bracia i maz zawsze sie smieja ze w pracy angel a domu little diablo :) a to dlatego ze mam bardzo silna osobowosc wiec chlopaki troche sie mnie boja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus asz racje z ty co znalazlas, nie istnieja objawy przed 2 tyg po zaplodnieniau czyli 4 tyg ciazy, ale jak to my kobitki w naturze mamy tam nasze jakies hormonalne zmiany i chcemy by byly to oznaki ciazy, jak w totolotku, chce sie wygrac i czasami sie zdarza :) :) Dorka ja pigla jestem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak na prawde w pierwszych dwoch tyg, to nie ma prawie zadnych objawow... Myle ze duzo podswiadomosc z nami gra i dlatego troche jestem sceptyczna co do mojego testu, ale chce sie dowiedziec tak czy tak. Jak nie jestem to przynajmniej nie bede sie dopatrywac objawow przez nastepne kilka tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, cudna praca! Zazdroszcze! Musi dawac ogormna satysfakcje i poczucie, ze sie pomaga tym co cie potrzebuja! Z nerwow mi juz niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie znaczy, ze Wam zabraniam obserwowac swoj organizm, dobrze czasem sie wsluchac w siebie./.....ale masz racje Dorka, ze podswiadomosc plata filgle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze objawy ciąży mogą (ale nie muszą) wystąpić już w drugim tygodniu od zapłodnienia. Jednak te najbardziej charakterystyczne pojawią się dopiero we wczesnej ciąży od poczęcia do 14, a nawet 16 tygodnia. - Brak miesiączki - Podwyższona temperatura ciała (Jeśli przez co najmniej 15 dni temperatura ciała mierzona w pochwie przekracza 37 ºC i nie obniża się, a miesiączka nie pojawiła się, możesz przypuszczać, ze spodziewasz się dziecka. Czyli jeśli doszło do zapłodnienia to temperatura twojego ciała w czasie spodziewanego terminu miesiączki powinna wzrosnąć o 6 do 10 kresek) - Nudności, wymioty -Piersi wrażliwe na dotyk - Częstsze oddawanie moczu - Zmiany skórne (U niektórych kobiet w pierwszych tygodniach ciąży pojawiają się przebarwienia skórne – na wargach sromowych, brodawkach, linii biegnącej od pępka do spojenia łonowego. Mogą wystąpić również na twarzy. Inną przyczyną może być brak równowagi hormonalnej w organizmie) - Zmęczenie, senność, rozdrażnienie - Powiększenie brzucha (Zmiany wielkości macicy mogą być widoczne na brzuchu, który się powiększa. Jest to zauważalne nawet w 8 tygodniu ciąży. Dotychczas noszone ulubione dopasowane jeansy mogą okazać się ciut za ciasne…)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak strasznie zalezy aby byc w ciazy przed swietami, aby oznajmic radosna wiadosmosc rodzinie przy swiatecznym stole! Strasznie bym nie chciala sie z nimi tym dzielic przez telefon, no ale zobaczymy co los dla mnie przygotowal. Jak sie nie udalo w tym miesiacu, to nastepna okazja dopiero w styczniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, uwilebiam moja prace, daje niesaowita satysfakcje, nie tylko ja sie czlowiekowi zycie uratuje ale takze ja sie nim opiekuje, widzi sie postepy itd :) Najlepiej jest nie myslec, ale te 2 tyg po starankach i oczekiwanie na @ czasai nie pozwal, bo nadzieja jest w nas silnijsza niz zdrowy rozsadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze jak sie nie udalo w tym miesiacu, to juz nie bede sie tak strasznie skupiac na kazdej anomali mojego organizmu i na objawach. To w sumie pierwszy miesiac wiec wszystko jeszcze nowe i ekscytujace :) Umierma juz z glodu! Co na obiad? jakies dobre propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze abys juz nie usiala szukac obkawow w nastepnym miesiacu bowiem bedziesz juz w ciazy. Ja dzis robie nadziewane, zapiekane ziemniaki z serem i cebulka :) moj mezus wymyslil sobie kluski, ale to u zrobie jutro, dzis kierowalam sie wlasna ochota :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jutro mam pomysl pasta!!! kurczak + srodziemnomorskie warzywa:D i dobry sos wloski jakis swiezy:) dzisiaj nie wiem co bedzie:) planuyjac ciaze i dziecko wsluchujemy sie tak cialo i kazdy objaw, ktory przed staraniami byl calkiem normalny a nawet neizauwazalny teraz traktujemy jako objaw ciazy:) a wczesniej jakis tam sluz, czy bol jajnika nie wzbudzal zadnych podejrzen:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiekane ziemniaczki.... brzmi przepysznie! Moze tez jakas zapiekanke wymysle, chyba ze bedzie pozytywny test to karze sie zabrac na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zgadzam sie z Toba calkowicie! Ja teraz wszystko zauwazam, zgage, jajniki i rozne inne! Naczytalam sie w necie i od razu mi sie wydawalo ze juz mam ten objaw :) Smiesznie jak nam wlasny organizm dokucza ;) Jutro zamawiam chinszczyzne! Na sama mysl mi slinka cieknie! Uwielbiam PIATKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, dodalam Cie do naszej klasy :) Ktora to Ty blondynka czy brunetka?? Hihi czyli wiele korzysci z dwoch kresek by wyniknelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Ja blondynka ;) stare zdjecie, moze zmienie to bedziecie wiedziec jak wygladam, bo to chyba dosc niewyrazne :) W sumie nie uzywam NK, raczej facebook :) No korzysci same ;) zla troche jestem na siebie ze sie przekonalam dzis do testu, ale sie nie wycofuje! Jak juz postanowilam to tak zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja się wstydzę wiesz :P i nie pokaże się :D:D dziewczyny nie nakręcajcie się tak lepiej poczekać do dnia spodziewanej @ i wtedy się wszystko wyjaśni choć wiem że czekanie jest najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka ja tez jestem na facebooku:) Asia aa Ty??? zaraz wychodze z pracyyy hurraaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no fajna z Ciebie blondyna :) wiecej zdjec by sie przydalo :) Dorcia a jak myslisz ile dni mozesz byc po zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie okres powinnam miec w przedziale od dzis do soboty... Wiem ze sie dzis nakrecilam, bo inaczej bym czekala do niedzieli z testem, ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×