Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri ratunku! Jak wygląda ten czop? Bo mi teraz coś wypadło ale przezroczyste i dość dużo tego. Czop ma mieć jakiś kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no może lepiej się wybrać do lekarza, niech sprawdzi co i jak. przynajmniej będziesz wiedziała czy pęcherzyki pękają. Uda się ja wiem ale potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka szykuj sie na porodowke! Paznokcie zrobione, irokeztez - jestes zwarta i gotowa!!! Czeakmy z Toba!!! oj moze dzis w nocy Cie zaatakuje!!!! A gdzie SURI????? No niby co cykl peka, piekny rosnie i wszystko OK.... Postaram sie pojechac, ale nie wiem czy mi sie uda, bo akurat bedzie mama... no i wlasnie wyliczylam ze na nasz czas starankowy na te 4 dni przyjezdza do mnie przyjaciolka.... wiec nie bedzie szalenst jak zawsze.... Bedzie trzeba kabinowac... jak za czasow studenckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka położna przychodzi przez 6 tyg :) do mnie przychodzi raz dziennie z tym że w tamtym tygodniu jej nie było bo miała urlop i nie wiem kiedy teraz wpadnie do mnie :) jakbyś się nie ogoliła i nie pomalowała paznokci to wtedy na pewno by się coś ruszyło bo przeważnie tak jest :) Dorcia latałam dzisiaj na szczotce :D:D:D:D bo miotłę pożyczyłam :D:D:D:D Grażka czop to taki śluz przezroczysty ciągnący się nie raz może być podbarwiony krwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontaktowałam sie z moim lekarzem i mowilam co mi jest takze wiem co brac przez 7 dni , a potem zobaczymy oj dziewczyny widze ze niektore sie juz ostro szukuja na ta porodowke Dorka przykro mi ale dalej trzymam kciuki , bo jak mi sie udało to i tobie sie musi udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - oooo to chyba czop Ci wypadl,ja mialam taki gesty bialy galaretkowaty a teraz cisza i nic skorpion to moj M jest hihi uparciuch czasem,nie powiem ;) ja wczoraj po 15 dostalam smsa od tej kolezanki i myslalam ze to od Ciebie ;) aaa i grazka sprawdz wage bo ja mam 1,5 kg mniej sylwinka - no wlasnie,przeciez juz wszystko ustalone,Dawidek dla Dominisi ;) dorka - ojj tez bym sie wsciekla na ta @ :(co za wredota,mozna sie podwojnie wnerwic bo niby nie ma przeszkod a nie zaskakuje,ale coz,to jeszcze widac nie czas,tak jak na mnie z porodem widocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u lekarza dzisiaj nie było ciekawie…. Położna mierzyła mi ciśnienie 3 razy bo nie mogła uwierzyć: 140/100 !!!! Mam mierzyć w domu rano i wieczorem, jak w ciągu kilku dni nic się nie zmieni to mam od razu przyjść do lekarza... Jutro jadę na badanie moczu, jeśli wyjdzie białko to już wszystko będzie jasne: zatrucie... Modlę się żeby jednak było wszystko dobrze, bo inaczej wyląduję w szpitalu jeszcze w tym tygodniu... Na badaniu: szyjka zamknięta, infekcji już nie ma. Dziecko jest za małe... Waży tylko 1400 gram...Być może to moje ciśnienie blokuje prawidłowy wzrost malutkiej... Jest już ułożona główką w dół, buzi nie pokazała. Powinna ważyć co najmniej 300g więcej jak na 33tc... Muszę dojść do siebie po takich informacjach i wierzyć, mocno wierzyć że będzie wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie denerwuj się na zapas. Musi być wszystko dobrze, nawet jak do szpitala się dostaniesz to przecież będziesz pod dobrą opieką i raz dwa wszystko wróci do normy. oczywiście pisz tutaj jakie masz ciśnienie. Pewnie więcej na ten temat napisze Sylwinka bo miała nadciśnienie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka nie będę się wzbraniała przed szpitalem, jak będzie taka konieczność to pójdę bez gadania. Ale to nie tylko nadciśnienie, doszedł obrzęk twarzy... No zobaczymy jak mi te badania wyjdą. Idę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna glowa do gory! bedzie wszystko dobrze! Na pewno wszystko sie unormuje, cisnienie sie wyrowna i mala bedzie rosla jak szalona! Mi sie wydaje ze czasami to nawet lepiej sie wybrac do szpitala, wtedy wiadomo ze jest sie pod najlepsza opieka!!! bedzie OK! Grazka, juz jestes jeden krok blizej!!! Okropne musi byc takie wyczekiwanie! Ale juz wam tak malutko zostalo! Ale wam strasznie zazdroszcze!!! Ja wlasnie napisalam do mojej gin. Ciekawe co mi doradzi... moze jakies dodatkowe badania.. no nie wiem... Wczoraj wspomnialam chlopakowi o opcjach in-vitro itp, powiedzial ze mam nawet o tym nie myslec, bo juz raz prawie nam sie udalo wiec na pewno sie uda jeszcze raz. Kazal byc cierpliwa... no wiec musze go sluchac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nic się nie martw na zapas najgorsze właśnie są te obrzęki bo ja z Madzią pod koniec ciąży miałam wysokie ciśnienie obrzęki rąk nóg twarzy no i białko w moczu i było to zatrucie ciążowe ja zawsze miałam wysokie ciśnienie u lekarza bo mam syndrom białego fartucha wtedy co miałam wizytę 2 września u lekarza miałam ciśnienie u lekarza 160/100 i mnie od razu wysłał do lekarza a w szpitalu tylko 2 razy miałam 150/90 a tak to miałam 120/80 120/90 130/80 więc różne miałam z tym że ja brałam leki Depegyt 3x2 tabletki no i po porodzie mi wróciło ciśnienie do normy i miałam wtedy już 120/70 :) trzymam kciuki żeby nie było tego białka w moczu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - odpoczywaj sobie z nogami uniesionymi wyzej,trzymam kciuki i tak jak dziewczyny pisza nie mozna na zapas sie martwic!!!!:) dorka - sluchaj sie chlopaka!!!dobrze mowi :) grazka - wyskakalas cos na pilce??oprocz tego czopa?;) mnie tak zmulilo i spalam chyba z godzine,pogoda barowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka26
zapraszam mamy dziewczynek do zakupu na moje aukcje http://allegro.pl/item777827511_next_sliczna _bluza_z_kapturem_74_cm.html http://allegro.pl/item777810870_benetton_spo dnie_na_podszewce_74_cm.html http://allegro.pl/item762536104_bawelniana_b luzeczka_next_6_9_mies_74_cm.html http://allegro.pl/item762530294_bawelniana_b luzeczka_next_6_9_mies_74_cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. Dorko, przykro mi.. :( na pocieszenie dodam ze mi sie udalo po 13 miesiacach dopiero... i tez nie wiem czemu dopiero teraz... dodam ze chodzilam do gina ktory mi ciagle mowil ze pieknie ladnie.. az do teraz. zmienilam na innego ktory jak juz wczesniej mowilam przepisal mi clo. powiedzial ze skoro jestesmy zdrowi i mimo ze nie mam PCO to mam to brac przez 6 cykli a potem HSG jajowodow. ale powinnam w ciagu tego pol roku zaskoczyc. - i zaskoczylam!! tlumaczyl mi ze musimy wyrownac cykl do magicznych 28 dni bo te moje 30-34 dni to sa zadlugie. za pozno owulka i jajeczko ma malo czasu na zagniezdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam troche metlik w glowie... kazdy gin mowi cos innego... ja mam cykle 30-31 dniowe. A HSG w jakich dniach cyklu mozna zrobic? Orientujesz sie? Wybiore sie w tym cyklu znow do mojego gina tutaj i ciekawe co mi powie... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nic nie wyskakałam :O teraz zjedliśmy obiad dopiero bo wcześniej nie byłam głodna. tata przywiózł mi znów grzyby więc ide suszyć i może na spacer pójdziemy z M mimo deszczu. do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG wykonuje się do 10 dc... w tym miesiacu mialam plan isc do gina po skierowanie na to - zeby miec jeszcze w tym roku... ale na szczescie juz nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda bo ja bede w pl 13dc najwczesniej... Ja zaraz sie zbieram, jade do mojej Hani, jak ja wysciskam od razu bedzie mi fajniej :D:D:D Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mierzyłam ciśnienie: 156/115 !!!! Zmierzyłam po 10 minutach siedzenia w jednym miejscu na dupie. Szkoda gadać ehhh. Miłego wieczorku Wam życzę dziewczynki, a Tobie Grażka PORODU :P:P:P Idę na sałatkę bo mężuś troskliwy zrobił właśnie, a ja sobie leżałam :) Kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka melduj się dziś, Suri też :) Teraz to wiecie, będziemy myślały że rodzicie jak Was tu nie będzie :P Ja dziś mam troszkę lepsze samopoczucie, ale w nocy mi w uszach szumiało... Dziś rano ciśnienie 160/114, więc jutro idę do gina bez kolejki, niech mi coś przepisze. A za chwilę jadę na badanie moczu, no i zobaczymy. Jestem dobrej myśli, tym bardziej że Melcia moja kopie od rana i nóżki mi pod żebra wkłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ;) Dzisiaj miałam przerwe w spaniu od 3 do 5 :( jakoś chyba już się denerwuję i spać nie umiem. Kruszyna widze te ciśnienie Ci nie spada :( idz do lekarza. Kiedy będziesz miała wyniki z dzisiejszych badań? Lekarz na pewno jakoś temu zaradzi więc będzie ok :) buziaczki 👄👄 Suri melduj się :D wczoraj nie byłam na spacerze bo niestety do żadnej kurtki się nie dopinam ;) nie chce się przeziębić. Dzisiaj mam wizytę u lekarza. Wieczorem jak wrócę to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka no napisz koniecznie co tam dziś u lekarza :) Ja czekam aż mi się siku zachce żeby jechać do laboratorium :P I jak na złość nic :P Wynik będzie jeszcze dzisiaj, koło 18-tej. Do lekarza idę jutro po południu, bez względu na wynik moczu. Wcisnę się bez kolejki, niech mi coś przepisze. Wydaje mi się bez sensu czekać, ciśnienie cały czas wysokie i raczej samo sobie nie spadnie. Do tego w uszach mi szumi co jakiś czas, więc za dobrze nie jest. No i buzia dalej nabrzmiała, dłonie też. Więc doktorek musi coś zaradzić, a ja będę grzecznie odpoczywała w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie melduje :) grazka - chyba idziemy leb w leb,ja dzis tez przerwe w spaniu mialam od 3 do 5,zjadlam platki z mlekiem i ok 5 zasnelam ;)teraz sobie zapodalam kawe z mlekiem i bulke z dzemem :p kruszyna - dobrze ze dzis do lekarza idziesz,po co czekac!moja znajoma prawie cala ciaze miala wysokie cisnienie,byla pod kontrola lekarza i dzidzia zdrowa :)daj znac co po lekarzu ja az sama sobie wczoraj cisnienie zmierzylam,ialam 117/80 (o ile mi dobrze mierzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna Ty dzisiaj też napisz czy wyszło to białko w moczu. Oby nie. najgorsze te obrzęki, wiem bo miałam na nogach i dłoniach przez całe lato i teraz też są ale mniejsze. Suri dzisiaj się ważyłam i o dziwo mam kg mniej. czemu? to teraz będziemy chudły jeszcze z bąblami w brzuchu? Dla reszty ide zaparzyć kawke, dla Kruszyny soczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi grazka to by fajnie bylo w tym samym dniu :) moj brat prorokuje mi czwartek ;) jak juz bym miala rodzic to chyba bym wolala za dnia,bo wieczorem taka jakas ciezka sie czuje a brzuch jakby tone wazyl nie wiem czemu,rano lepiej sie czuje zawsze z ta waga to niby tak ma byc ze troche spada krotko przed porodem (tylko niewiadomo na ile przed ;) ciekawa jestem co Ci tam gin dzis powie :)ale chyba w szpitalu Cie nie zostawia,co? moj M codziennie rano jak wstaje to sie pyta "i co??bedziesz rodzic??" bo nie wie czy do pracy ma wyjechac w nocy dzis lekko mnie zabolalo jak na @ ale szybko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu mnie nie zostawi dzisiaj ale może mi powie kiedy mam przyjechać. Mój M też się pyta codziennie czy coś czuje, że się zaczyna :) Dzisiaj mi powiedział jak wychodził, że czeka na mój telefon że już rodzę :D no chętnie bym do niego zadzwoniła w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! No nic sie nie denerwujcie, zaraz urodzicie! Juz na prawde mozna pewnie godziny liczyc :D:D:D:D Kruszyna a ty zmykaj do lekarza niech zaradzi cos na to cisnienie i sie nie denerwuj! Ja wlasnie pisalam z moja gin, i ona stosuje kuracje clo przez 6 miesiecy ale co drugi cykl jest przerwa... no wiec chyba zaczne brac. Chcialam bez chemii, ale juz mi puszcza cierpliwosc... Ale u nas zimno sie zrobilo, rano bylo tylko 6 stopni!!! brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×