Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość ja się staram już pół życia
i nic...... Ale wam życzę powodzenia. Aha - badania i wszystko inne - miałam - jestem zdrowa jak koń, nic, tylko rodzić - i nic...... :-( Ale i tak nie tracę nadziei! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca roku!!!!!!!!! wiem, ze wrzucajac na luz, trzeba isc na zywiol. ale ja jestem typem kobiety, ktora wiele rzeczy planuje, zapisuje, obmysla. I ja to lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram już pół życia ------------>> nie trac, jesli jestes zdrowa i facet zdrowy to przyjdzie czas. ja sie boje doweidziec, jeszcze za wczesnei na jakiekolwoek badania, to by byla panika jakas, a jak do konca roku ne pojdzie, to w styczniu pojde na badania:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz poki co jestem na zwolnieniu lekarskim, wiec moze mimo wszystko troszke sie wycisze i nabiore energii. odpoczne od pracy i pelna sil wezme sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka starala sie kilka lat, ale miala stresy, ciezka praca, przejmowala sie w pracy wszystkim, jak tylko poszla na zwolneinie-zaszla w ciaze:) ku mojej radosci, bo to byla jedna z moich rad. a ja na razie sobei nic nei radze, czekam, w naszym przypadku jest to o tyle trudne, ze oboje pracujemy, w domu obiad, relaks a czasem na milosc brakuje sil i ochoty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett wybieran sie na badania na poczatku listopada do lekarza. jestem ciekawa co mi powe. oby byly to dobre wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyluzujcie troche bo sie zadreczycie! ja rozumiem, ze zalezy wam na tej ciazy, ale czesto jest tak, ze im bardziej chcemy, tym mniej wychodzi. zacznijcie myslec o czyms innym a nie tylko o cyklu, dniach plodnych itd. owszem fajnie byloby zajsc jeszcze w tym roku, ale to nie moze byc wasz jedyny cel w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardanelka.............
dziewczyny, po co wam dzieci?????? stracicie wolnosc i kupe kasy!!!!! sylwetke i radosc zycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa masz racje:) az tak zle ze mna nie jest. ale moze to zle zabrzmi, chcialabym miec juz to wszystko z glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dardanelka---->> czytalam kiedys artykul w WO o bezdzietnych z wyboru. nei mam nic przeciwko, tez jestem egoistka. libie swoj swiat, lubimy soedzac czas sami z mezem, przestrzen itd, ale Ci bezdzietni z wyboru, powinni szanowac pragnacych dzieci, czasami zastanawiam sie po co??? odpowiedz jest we wnetrzu, w nas. Zawsze jest wybvor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solgunia---->>> alle ogolne podejscie do starania masz ok, jak Twoj maz to znosi>>>???? jakie ma podejscie>>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dardanelka - radosc zycia dopiero zyskasz! taki maly brzdac biegajacy po domu to cos wspanialego. :) owszem, kasa na dziecko idzie, a wraz z wiekiem potrzeby rosna, ale przeciez nie chodzi w zyciu o to, zeby zyc samej dla siebie? fajnie jest taka mala miniaturke siebie i partnera i patrzec jak rosnie. kazda mama o tym wie. dla mnie macierzynstwo to wielkie szczescie, odnalazlam sie w nim i chce miec conajmniej trojke dzieci. wolnosci mi one w zaden sposob nie zabiora. a sylwetka? po pierwszej ciazy nic mi nie ubylo ani nie przybylo, a nawet jak sie zmienie po drugiej czy nastepnej, to przeciez nikt z nas nie bedzie wiecznie mlody i piekny. mnie moze zmienic ciaza, moge utyc lub dostac rozstepow. ktos inny moze stracic obie nogi w wypadku. takie zycie... nie traktuje ciazy jako czegos, co absolutnie mnie ograniczy i pozbawi urody, ale jako niesamowity etap w zyciu, po ktorym przybedzie mi o jedna wiecej istotke do kochania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardanelka.............
grudniowa... ja mam dziecko i tez chcialabym miec 3, ale..... moj maluch jest tak rozbrykany i trudny w obsludze, ze jestem tak zmeczona, na nic nie mam czasu,....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, fajnie:) grudniowa---moze i ja kiedys zapragne miec male stadko, moi rodzice dorobili sie 3 corek:] chlopiec nei wyszedl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram sie na przerwe w pracy rteraz:) bede sie odzywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no coz, moze troche przesadzilam, 3 bym bardzo chciala, ale stac nas gora na dwojke:Ochyba ze cos sie zmieni;) dardanelka, a co z ojcem dziecka? pomaga ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od początku planowaliśmy dwójkę i tak już zostanie no chyba że się coś przydarzy bo w życiu nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwojka to bardzo dobry pomysl:) ale po jakims dluzszym odstepie czasu, poki co wystarczy jedno, zdrowe:) oby jak najszybciej.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zmeczona dzisiaj jestem:( usypiam, ciekawe czy tak czuja sie spiace kobiety w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi się udało zajść to u mnie różnica między dziećmi będzie 4 lata bo Madzia w przyszłym roku skończy już 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ojej super:) u mnei miedzy moimi sis jest 2 lata i 5 :] j anajstarsza, od 20.10 mam 26 lat:] i zero dzieciakow na koncie , mopja mam yrodzila mnei majac jakies 25 lat:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez chce dzidzie i to bardzo. ale nie zalamuje sie. wiekszosc jego kolegow juz ma dzieciaki albo dzieciaki w drodze. wiec same wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak wieczorek mija???? zjedlismy pycha salatke z awokado i krewetek, na deserek truskawki z miodem imbiremi cybamonem, podobno ziekszaja szanse o 100% hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane:) ja czekam do jutra :) ma przyjsc @ :) nie licze na to ze przyjdzie ale nigdy nic nie wiadomo :) Kochalam sie w sama owulke, wiec moze cos zaskoczy :) piersi mnie rwa od czasu owulacji, jajniki kłuja raz jeden raz drugi dzisiaj czesciej odzywał sie prawy wczoraj lewy :) zauwazyłam zyłki na piersiach ktorych wczesniej nie mialam no i sluz mam inny niz zwykle :) od tygodnia jest taki przezroczysty, wodnity, jest go duzo, chociaz na papierze malo co widac ,na bieliznie tak samo, mam uczucie takiej mokrosci :) wczesniej przed miesiaczka miala biały gesty sluz, wiec moze to cos znaczy :) mam nadzieje ze jutro jak bede sprawdzac temperature rano to sie nie rozczaruje :) oby nie spadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love:) witamyyyyy:) cosmi sie zdaje:):), ze bedziesz pierwsza~ ale moze nas nie opuscisz po pozytywnym wyniku:) trzymam za Ciebie ciuki naprawde:) bardzo mocno, wczuwam sie i wyobrazam sobie siebie na Twoim miejscu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25 ja gotowaniem i eksperymentom w kuchni daje upust emocjom:) czasem z cos z niczego daje dobry efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×