Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Novida, moze dlatego ze nie zawsze tutaj pisalas ? ALe na pewno nikt o Tobie nie zapomnial, bo czesto wspominalysmy Twoje imie podczas Twojej nieobecnosci. Szkoda straszna ze tak to sie tu wszystko posypalo i dziewczyny poodchodzily. Wyszly jakies nieporozumienia, niedomowienia... zupelnie niepotrzebnie! Moim zdaniem. Ale jakos widac ze ostatnio jakos ludzie zle nam tu zycza, bo pomaranczowe ataki nastepuja... i to jest przykre. Mam nadzieje ze dasz nam znac co i jak z Twoim malenstwem! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieciekawie sie tu robi!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zwariuje zaraz:/;/ pozegnajmy sie uczciwie albo zrobmy cos bo dostane zaraz szalu!!! caly czas trzeba cos tlumaczyc, cos bronic, odkrecac, namawiac, przepraszac.....ilez mozna....albo mowimy sbie czesc, albo przestaniemy sie cackac ze soba i tyle na ten temat!!!:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
Novida i dobrze ze odchodzisz bo i nie wiem po co tu pisalas! Chcesz aby kazdy o tobie pamietal, a gdzie ty bylas zeby wspierac staraczki i ciezarowki a teraz chcialabys byc najwazniejsza ciezarowka, niestety dostajesz to ile sama kazdej dalas, czyli wielkie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie co tu się dzieje! I nie skomentuje tego. Mnie to forum wiele dało i w ciężkich chwilach mogłam liczyć na wsparcie:) I mam nadzieje,że to się nie zmieni. Glupimi wpisami nie zamierzam się wiecej denerwować, bo nikt nikogo na sile tutaj nie trzyma, a szacunek należy się każdemu yżytkownikowi. Dziś wyjeżdzam:) i odezwe się dopiero w przyszły poniedziałek. Mam nadzieje,że będe miała do kogo się odezwac jak wróce. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia udanego urlopu, wypoczynku i ralaksu!!!! oj jak ja Ci zazdroszcze:):):) bawcie sie super i cieszcie sloncem i wolnoscia:) buziaki wielkie odezwij si epo i zdaj relacje!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osajendi
czy ktoś tu jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było, ale widzę, ze bardzo nieciekawie się porobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wchodze dzis a tu puchy :( szkoda ... moja mala zasneła i mam chwile ,jestesmy na etapie wprowadzania nowych pokarmow mała ma apetyt po tatusiu ( to dobrze ) bo ładnie je. tylko zmienila sie czestosc kupek czasem zrobi codziennie ,casem co 2-3 dni ,lece papppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze temat i tak mozna oficjalnie uznac za zakonczony, a to zasluga pomaranczowych wpisow chyba i ogolnie atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie za naszym tematem:) na nowe forum w Uk nie wejde.....bo jest zablokowane:( szkoda, ze jzu tu nie piszemy:*((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Kruszyna 👄 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Kruszyna 👄 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi27
jest tu kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×