Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A co to za pomarańczka? Może napiszesz do SURI na maila, podpiszesz się jak należy, a nie tak anonimowo. Brzydko pomarańczko, bardzo brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia nieźle. 14 lat i już rodzi. Ja jeszcze okresu nie miałam w tym wieku, a co dopiero sex uprawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, rozsmieszylas mnie :D:D:D:D:D to chyba byl najslodszy okrzyk :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no właśnie - ja dokładnie tak samo, at o było ledwie 9 lat temu :P:P:P Zresztą jak widzę jak teraz dziewczyny w gimnazjum się ubierają to mi ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak. Do mnie do firmy przychodzą często takie dziwczyny. Skoro one tak na codzień chodzą ubrane, to zastanawiam się jaka rewia mody jest np na dyskotekach. Poza tym one są już w pełni rozwinięte, mają okresy, biusty, farbują włosy, nakładają tipsy. Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Bedziecie musialy uwazac na swoje coreczki, jak bedziecie mialy dziewczynki :D:D:D Pomaranczka, wynocha! Nikt Ci tu nie chce, wiec nie rozumiem po co sie udzielasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jeszcze 3 i pol godziny:) i spadam:] a o co chodzi z Suri, jakie kupki kalowy???? o co biega? bo chyba jestem do tylu albo cos pominelam w czytaniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smialysmy sie ze smiesznych polaczen imion z nazwiskami :D:D:D Agi juz niedlugo, jutro pt i weekend!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi my też nie wiemy o co chodzi i nie próbujemy dociekać. Ja dziś do 19. Jeszcze kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Kasia to wytrwaj:) ale nie jestes sama pamietaj, zawsze Wam we dwojke razniej:d Dorka no ja tym razem mam wolny caly weekend;) ale dziasiaj chce isc do domu:) juuuuz dzisiaj dr House:D 2 odcinki jupi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka kiedyś słyszałam jak ktoś mówił, że jak się ma syna to trzeba uważać tylko na niego, a jak się ma córkę to na wszystkich chłopaków w okolicy :P:P:P Magda masz rację pogoda nieciekawa, jak szłam do domku to myślałam, że mnie wywieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda uda Wam sie szybko:) zobaczyysz, gdzies znowu czytalam, ze zdrowa para ma rok na poczecie Dziecka:D pomyslmy o tym;] ja to sie udaje szybciej to tym lepeiej dla nich:) Polusia ja uwielbiam gregoregO:DLD wymmiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ogladam brothers and sisters! House zamierzam porzyczyc od chlopaka siostry i zaczac ogladac od pierwszego odcinka! Podobno jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka duzo ogladania Ci eczeka, na jednej serii raczej nei skonczysz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Dr Hausem mamy tak, że ja krzyczę od rana "zamawiam telewizor na wieczór. Będę oglądała dr Hausa", a mąż na to "a właśnie, że nie, bo ja zamawiam TV i będę oglądał 2 filmy na dwójce" :) Mama nas uspokaja bo nie wie, że rozmawiamy na temat tego samego filmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ma wszystkie serie :D:D Zaczne ogladac jak skonczymy 24 :D:D jestesmy juz na 5 serii, wiec nie duzo nam zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Polusia poki co 5 :D o ile tez sie nie myle;D to fajna calkiem sytuacja troche absurdalna klotnia taka niby:):) hii ciekawy pomysl:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane; ranek zabiegany byl; a niedawno wrocilam z parku; pieknie na dworzu; tak wiosennie :) wpilam herbatke na swiezym powietrzu i zjadlam dziwna bulke :) Teraz zabieram sie za obiad; bedzie gulasz :) Dla wszystkich buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwną bułkę? Co Ty jadasz aska? :) No i też poproszę o chociaż małą dawkę wiosny, bo u mnie szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SIE CZUJESSZ Asiu po tej"dziwnej bulce":D:D:D:D wszystko w porzadku???? hahaha a propos gulaszu:) my w pracy robimy konkurs na beef strogonoff:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ; maz mi kupil jakas dziwna angielska bulke niby slodka a slona hahaha po prostu dziwna; a on zachwalal jakie psznosci :) :) dobrze ze piesek byl glodny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka nazwa??? jestem ciekawa:D bo moze sama sie tym zajadam:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa tej czarodziejskiej buleczki to scone.... Kaska pies jadl bo byl glodny; wybiegal sie i dlatego; ja tez pol zjadlam bo glodna bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja je uwielbiam! z dzemem truskawkowym i clotted cream! Palce lizac! Albo ze swierzymi truskawkami! Ale bym zjadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×