Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja sie zalapalam na Wage jeszcze:) obijam sie dzisiaj a co:] a Wy co porabiacie ogolnei dziewczyny>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa ja też brałam tabletki anty Cilest i wtedy lekarz mówił mi że przynajmniej 3 miesiące trzeba odczekać bo mogą się zdarzyć blizniaki mojej koleżanki lekarz znowu mówił że trzeba rok odczekać i każdy mówi inaczej a u mnie nawet jakby były blizniaki to by nic się nie stało moja mała mówi że chce brata i siostrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAcek i Agatka>????:) jak blizniaki to chcialabym chlopca i dziewczynke:) fajnie, ze moge pisac wpracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano wstaliśmy z Madzią zjedliśmy śniadanie i mała oglądała bajki a ja sobie posprzątałam pózniej wpadnę bo muszę iść do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanych zakupow:) ja na razie nie mam nic do roboty, czasem odbieram telefon, skanuje dokumety i pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dzionka wszystkim:) ja tu bede co jakis czas zagladac ewentulanie popisze na jakims innym staraniowym topicu:) do napisania !!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
Hej u mnie nadal brak @ . Do jutra ma czas:P Ivett piszesz że podaczas owulacji bardzo daje Ci znac jajnik napisz mi czy Ty w ten dzien probujesz? Pytam ponieważ wg lekarzy to jest ten dzien 100 % ja niestety ze wzgledu na bol temu towarzyszacy nie moge sie dobrze wysiusiac a co dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę miec córeczkę
Witaycie, poczytalam troche Wasz topik i postanowilam sie dopisac. Wprawdzie na poczatku planowalismy starania zaczac od lutego, zeby koncowa ciaza nie wypadla na pelnie lata, ale tak sobie przemyslalam, ze to w sumie nie jest najwazniejsze. Mamy juz synka, ma rok i 9 mieisecy, teraz bardzo bysmy chcieli miec core, wiec nasze starania ograniczymy do 3 dni przed owulacja, a jak nic to nie da, to od tego magicznego lutego idziemy juz na calosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka_255 :) to mamy ten sam problem, lekarz mowi to norma, wzorcowa owulacja, a ja sie smieje, ze to fajnei super, ale bol ogromny, czsem ledwo chodze:) siku boli racaj, zgadzam sie z Toba w 100% prawdopodobnie mamy takie samo odczucie w ten dzien:) tym razem staraklam sie w nocy przed tym dniem, w owulacje sobie odpuscilam, ze wzgledu na bol, moj maz tez byl zmeczony....dzisiaj 17 dzien cyklu, jest jeszcze szansa sprobowac;) wiec zobaczymy Martynka mam nadzieje, ze @ nei przyjdzie, jesli u Ciebie jest zawsze na czas, to jest nadzieja;p u mnie zawasz ena czas, ma byc 3.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem mój mąż wrócił z trasy to trzeba go teraz wykorzystać bo w nocy znowu jedzie :D:D Lady Love i co przyszła @ mam nadzieje że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love wlasnie odezwij si eu nas :) Sylwinka:) korzystaj i wykorzystuj na calego:) trzymam kciuki:) oby si eudalo. ja nie mam sily tak myslec i czekac, nawet praca nie jest w staie mnei zajac a tu jeszcze tylke dni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to razem poczekamy bo ja powinnam też dostać w listopadzie @ ale mam nadzieję że się u nas nie pojawi bo jest nie mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam wlasnei lunch:) o 14 tego czasu konczy mi sie przerwa:] ech. mysle i mysle, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracam zaraz do pracy:) bede czytac i pisac:) oczy mnei pieka:} szkoda, ze nie ma zadnych objawow kilka dni po zaplodnieniu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
No niestety dostałam @ :( Znów się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAartynka_255:( przykro mi, ale nei lam sie!!! probuj z nami:):) jeszcze troche i kolejna szansa!!! ile cykli sie juz starasz??? zostan an tym temacie, ja mam wrazenie, ze tez tym razem-piewrszy,;p spalimy szanse, ale nigdynei wiadomo, jeszcze tyle musze czekac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
Staram sie 4 cykl ... na pewno bede Was podgladac :) Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett gdzie ty pracujesz babo, ze masz tyle czasu na kafe?;)pozazdroscic:) mi sie wlasnie konczy okres a ze staraniami czekam do 5 listopada, albo jeszcze lepiej do 7, chcielibysmy chlopca i chce utrafic w owulacje, ale tez nie jestem 100% pewna ze wzgledu na odstawione tabletki. napewno cos mi sie poprzestawialo:Ono ale zobaczymy, nie mam cierpliwosci zeby starania odkladac na pozniejszy termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka na pewno w końcu się uda kiedyś czytałam że urodziły się pięcioraczki i same dziewczynki były Grudniowa może się uda i będzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×