Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

dziewczyny stowarszyszenie nasz.bocian z wieloma.klinikami leczenia.nieplodnosci orgaizuje z okazji dnia taty bezplatne badania nasienia. szczegoly na nasz-bocian.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Asiulka u nas wszystko ok, mała trochę daje czadu w nocy a miało byc już tak pięknie :D tzn przespane przez Amelkę więcej niż 2 godz między karmieniami no ale cóż może potrzebuje więcej czasu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiadomo, wiadomo :D dobrze że chociaż w dzień jest lepiej i mogę wypocząc, mała rośnie jak na drożdżach, Już niedługo i ty będziesz miała takie słodkie przeżycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrymarrrry
cześć, za kilka godzin kończą sie moje aukcje. sprzedaję sukienki - głównie nietrafione prezenty. większosc nowych, z metkami, znanych firm. stan idealny. POLECAM od 19 zł !!!!! przykładowe aukcje, ale polecam sprawdzić też inne: all e gro.pl/sukienka-mona-koralowa-czerwona-220zl-wesele-i2446843747.html a l leg ro.pl/sliczna-nowa-sukienka-pretty-girl-jedyna-bufki-i2446843974.html TRZEBA USUNĄĆ SPACJE Z ADRESU ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
witam Dawno mnie tu nie było ,w koncu mamy genetyke zrobiona ,i zaczynamy działac moze tym razem sie uda. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska napisz coś wiecej!! a słyszeliscie co dzis pis zaproponował? by zakazać in vitro a tym co zrobią grozić karą więzienia!! co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
muj mąż musiał zrobic badanie genetyczne bo ja juz mialam zrobione,wkoncu mamy wynik.w cytologi wyszedł mi stan zapalny.Wczoraj była pierwsza wizytadostalam dufaston na wywolanie okresu i zaczynam brac leki ,zaczynam od femary a potem na pewno cos na popchanie tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wczoraj byłam na usg, wyprodukowałam tylko 9 pecherzyków, ich wielkosc niestety nie jest jeszcze wystarczająca, tak wiec do soboty mam dalej brac gonal i gonapeptyd. Punkcja albo w poniedziałek albo we wtorek. Jeszcze długa droga przede mną, mam tylko nadzieje, ze komóreczki beda dojrzałe i ze się zapłodnią. Tym razem korzystam z akupunktury, a po transferze bede cały tydzien lezec (poprzednim razem no razu na drugi dzien szlam do pracy) Trzymajcie kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wczoraj byłam na usg, wyprodukowałam tylko 9 pecherzyków, ich wielkosc niestety nie jest jeszcze wystarczająca, tak wiec do soboty mam dalej brac gonal i gonapeptyd. Punkcja albo w poniedziałek albo we wtorek. Jeszcze długa droga przede mną, mam tylko nadzieje, ze komóreczki beda dojrzałe i ze się zapłodnią. Tym razem korzystam z akupunktury, a po transferze bede cały tydzien lezec (poprzednim razem no razu na drugi dzien szlam do pracy) Trzymajcie kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
Witajcie dziewczyny Asiulka u nas narazie bez zmian, w sierpniu wyberamy sie na wizytę do kliniki aby dowiedzieć się i ustalić moze termin na mrozaczki (choć były one słabiutke, w 3 dobie tylko 4komórkowe i z fragmentacją, więc nie liczymy na wiele,)obecnie poszukuję pracy, myslimy nad zapisaniem się do ośrodka adopcyjnego, ale najpierw praca.Choć jak o tym pomyślę to aż mi się coś robi, boję sie żeby znów nie trafić na mobbing, bo swoje przeżyłam. No i tak leci czas,staram sie nie myśleć o tym co było, choć nei za bardzo wychodzi (ciągle mysle sobie że byłabym już w tym i tym tygodniu ciąży), mój mąż też przeżywa choć nie mówi o tym, smutno.Trzymam kciuki za dziewczyny no i zyczę ci łatwego i szybkiego porodu:)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memories ja też w tym drugim inv leżałam a w pierwszy latałam...pamietam ze teraz w listopadzie jak przyszłam do domu to poszlam spać na dobre 4 h a jak wiadomo jak się spi to sie nie myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja znow dzisiaj dostalam @ w 25 dc, dziwne do tej pory cykle mialam regularne jak w morde strzelil , a teraz cos sie z nimi dzieje w tamtym miesiacu w 30 dc teraz 25.U nas nic sie narazie nie dzieje czekam na wynik cytologi i do ginki mam sie zglosic dopiero po 16 lipca. asiulka285 co ty piszesz ???nie slyszalam o tym naprawde pis zaproponowal takie rzeczy ...co za egoisci ...nie mam na nich słów... memories02 bede trzymac kciuki zeby ci sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko moj lekarz mówił mi że cokolwiek się zmiena w cyklu w stosunku do tego co było zawsze to tylko plus...on zawsze mowił ze w organizmie trzeba narozrabiać by go troszke uspać i zaskoczyć :) moj się bronił przed zajsciem w ciążę :) co do pisu to mowili na tvn24, i malo nie umarłam ze zdziwienia memories trzymamy kciuki i naprawdę jestem pełna nadziei!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska59 moze się zdziwisz mojemu pytanie ale co to są za badania genetyczne? jak się robi i co wychodzi w nich? albo może wyjsc? po co to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
witam badanie genetyczne to jest kariotypa jaki to ma wplyw na zajscie w ciaze to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - dziekuję z kciuki:) Jutro ide na usg i zobaczymy czy pęcherzyki podrosły troszke. Jutro tez padnie decyzja kiedy punkcja. Wszczerze mówiąc to już bym chciała to miec za sobą...Przez te hormony chodzę troszkę podminowana...ech...ale damy rade:) pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) asiulka - u mnie nastepująco sie sprawy maja: wczoraj miałam punkcję - pobrali 11 kumulusów. Teraz tylko pytanie ile bedzie dojrzałych komóreczek i ile sie zapłodni. Trzymajcie kciuki dziewczyny. TRANSFER w sobote:) Asiulka-gratulcje z okazji skonczenia kursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och memories ale fajna liczba komoreczek, jak sie.wszystko uda.to planujesz.11 dzieci?:) hihihi ja mialam trasfer 2 dniowych zarodeczkow, nie wiem jak to.sie.wszystko fachowo nazywa 3mam kciuki!!! mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka dziekuje :):):) 11 dzieci to może niee ale dwójka by starczyła :) Wiesz...dopiero przed transferem w sobote dowiem sie ile sie zapłodniło - nie lubie czekac;) jestem niecierpliwa, ale to chyba zrozumiałe:) Oczywiscie chciałabym aby wszysthie sie pieknie zapłodniły ale znam tez realia. W zeszłym roku pobrali mi 6 a zapłodniły sie 4, wiec zobaczymy jak bedzie tym razem. No i nawazniejsze- mam nadzieje ze dzidzionki pozostana ze mna w brzuszku:):):) Dziekuje za kciukasy i ty tez sie trzymaj dzielnie, Twój brzusio juz pewnie mega duzy jest:) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mała strasznie się pcha już do rodziców, także mimo ze zaczęłam dziś 33 tydzień to ciąża jest na 35...i nie mogę nigdzie wyjeżdzać mam zakaz od mojego doktorka, ale powiedizał że nie ma reguly ze bedzie szybciej - chociaż ja mam takie przeczucia... w sumie nie pamiętam jak to jest z TP, jak nam wyliczają z transferu to uwzgledniają tę różnicę 2 tygodni miedzy transferem a miesiaczka? moja Pola od zawsze jest właśnie 2 tygodnie do przodu i nie wiem czy to nie stąd wynika bo nie pamiętam przez natłok emocji jak mi to tlumaczył 8 miesiecy temu :) myślę często o tym śnieżynkach które mam i o tym drugim zarodku, bo miałam podane 2...zastanawiam się jak to się stało że dwa takiej samej jakości a przyjął się jeden...zastanawiam się czy z tamtych dwóch korzystać pojedynczo czy razem...wiele myślę o tym... co do komórek to jak miałam raz pobrane 9 to się zapłodniły 2 z czego jedna była bardzo kiepska, a jak teraz miałam 6 to się zapłodniły 4 i wszystkie oki, nie ma wiec reguły ale im wiecej Ci ich pobrali tym wieksze szanse...ja leżałam z dziewczyną ktora miała 10 zarodków i wszystkie tej najlepszej klasy i nagle wtedy naszły ją myśli co zrobi z taką ilością dzieci :) wiec wiesz jak nie mozesz to nie mozesz a potem jak nagle się uda to masz drużynę piłkarską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×