Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malpka fiki miki...

Wyprawka- przydatna lista zakupow

Polecane posty

Gość luizaaaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjsjsjsj
Jezu jak czytam wypowiedzi starejbabci to mi sie noz w kieszeni otwiera. Mamy 21 wiek i mamy prawo ulatwiac sobie zycie. Sluszlam od babci mojego meza jak to kiedys wychowywano dzieci np. na wsi szczelnie zawijano w becik ,zeby sie nie moglo ruszyc i matki mialy z glowy takie dziecko. Albo pojono dzieci kompotem z maku, zeby rodzicom nie przeszkadzaly . Najgorsze jest to ze starsze pokolejnie czesto zaglada nam do portfela jakby , ktos ich na to upowaznil. Jakim prawem. Pracuje zarabiam i to moja sprawa na co wydaje kase. Ja zapewnie dzieku wyksztalcenie, a na reszte powinno pozniej samo zarobic, tak jak bylo ze mna. Najlpiejto wychowac sierote i w nis ciagle inwestowac. Na wesele, na mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek 24
pamietaj, ze materacyk musi byc SREDNIO twardy a nie twardy... od twardego dziecku sie beda odgniatac wszystkie kosteczki -juz dawno wlozono miedzy bajki mit, ze na twardym jest zdrowo. musi byc elastycznie zeby kregoslup mial podparcie na calej dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz butelek Canpol Lovi dla Twojego maluszka? Są świetne jakościowo tu nie ma żadnej dyskusji. Po co przepłacać, skoro będziemy mieli mnóstwo innych wydatków. Koniecznie kupcie butelkę w niskiej cenie, które są dostępne na stronie internetowej sklepu CoZaCena - http://www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wszystkie kosmetyczne sprawy, pieluchy tetrowe, beciki, kremiki na odparzenia, jakiś sudocrem albo babydream polecamz rossmana dobra alternatywa, przydaje się też maść z witaminą A, delikatny płyn do mycia bez tego chemicznego zabarwienia i konserwantów, delikatny szamponik, myjka, stelazyk do wanienki, coś co czyszczenia uszek np Voskolix bardzo fajny sama oliwka, zwykła oliwka właśnie do pielęgnacji ciałka, delikatna szczoteczka z włosia ;) to tak po krótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×