Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tydzien

przytyłam w ciązy 30 kg

Polecane posty

Gość oj Jessy Jessy
u mnie tak było, że zaraz po powrocie do domu ze szpitala było 8 kg mniej, a dokładnei tydzień od porodu jeszcze 2 kg mnie czyli w sumie 10 kg te pozostałe kilogramy spadają powoli, bo karmię piersią i przecież nie wolno się odchudzać, ale dziś 11 tygodni po porodzie zostały mi tylko 4 kg do zrzucenia:) przed ciążą ważyłam 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam 21 w ciazy i zrzucialm 18 wiec to nie prawda ze potem duzo zostaje,a dodam ze jestem leniem do cwiczen i za wiele sie nie przykladalam, i dodam ze nie mam ani jednego rozstepu wiec prosze nie uogolniac i nie straszyc m itu dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Jessy Jessy
a kto by tam miał czas na ćwiczenia przy takim małym dziecku?:D juz sama opieka daje większy wycisk niż najcięższa gimnastyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyttyłam 25kg musiałam w ciazy lezec plackiem w łozku . Teraz 5 tyg po porodzie zrzuciłam ok 11 kg ale brzuch mam ogromny jak w 7 mies ciazyjestem po cesarce narazie chyba cwiczyc nie moge :( dzis ide do lekarza to zapytam naprawde nie podobam sie sobie wygladam okropnie :( Mam rozstepy na brzuchu a teraz jeszcze dostałam na nogach bo dosc szybko zrzuciłam te kg. nie karmie persia wiec ciezko mi bedzie zrzucic te pozostałe kg .No ale juz nie moge sie doczekac az bede mogła cwiczyc tylko przy tak małym dziecku jest ciezko znalezc czas na cwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka27
czesc dziewczynki, ja jestem 2,5 miesiaca po porodzie, w ciazy przytylam ok 13 kg i po tygodniu mialam 8 mniej, ale te 5 co zostaly...to gorzej bylo sie ich pozbyc. juz waze tyle co przed ciaza, ale w zadne spodnie sie nie zapne, nie ma nawet mowy:( porazka, nie tyle brzuch mi przeszkadza, co boczki, moze ktoras z was zna jakies cud cwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż dziwnie mi czytac posty gdzie dziewczyny pisza że 30 kg to jest nienormalne i że wtedy kobiety się obżerają... No normalnie szok mnie wtedy bierze!! Nikt nie bierze pod uwagę szalejących hormonów, zatrzymywania wody itp.. Sama owszem boje sie o siebie, bo nie byłam szczuplutka a w piątym miesiący ważę już 6,5 kg wiecej, ale jjem bardzo mało:( bo nie mam potrzeby a i tak tyje.. i najlepsze ze ostatnio przez 2 tygodnie waga ani ciut nie drgneła w góre (po odstawieniu progesteronu, a zawsze przy hormonach tyję) a potem w 2 dni aż 1 kg!! i od czego?? staram sie dużo wody pić bo kiedyś za mało piłam... wiec może jakaś inna przyczyna.. Owszem jak ktos ma nadwagę to trzeba uważać na siebie i się nie obżerać, nie trzeba ulegac też wszystkim zachciankom.. Zresztą nie raz słyszałam od koleżanek ze to co przytyły duzo kg, zrzucają to w kilka miesiecy, a te które tyja mało męćzą się z ostatniomi kilkoma kg nawet i po 2 lata... Skad coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja byłam wczoraj u ginekologa i się załamałam. Najgorszym badaniem zawsze dla mnie było wchodzenie na wagę, ale to co wczoraj przeżyłam to był szok. W 1,5 mies przytyłam prawie 5 kg. Dodam, że jestem teraz w 32tc, przed ciążą ważyłam 53 kg, a teraz mam 12 na plusie:( Ginekolog zaczął się na mnie drzeć, że szybko na wadze przybieram, że mam anemię i pewnie się tylko słodyczami zapycham... Normalnie jak wróciłam, to aż się poryczałam. Planowalam najwięcej przytyc 12 kg, a tu jeszcze 2 miechy przede mną. Nie byloby w tym wszystkim nic dziwnego, gdyby nie to, że ja naprawdę niewiele jem, a na samą myśl o slodyczach mnie mdli. Fakt, że ostatnio mam zaparcia i troszkę mi nogi napuchnęły, więc może stąd ta kolosalna waga. Najlepsze jest to, że ja nadal noszę niektóre spodnie sprzed ciąży (tylko zapinam je pod brzuszkiem - biodrówki). W sumie to nie widać po mnie żebym tyle przytyła- nadal jestem szczupła, tylko mam brzuszek. Rozstępy zrobiły mi się tylko na piersiach (mimo smarowania itd). Sama już nie wiem co o tym myśleć, Jestem załamana bo zawsze miałam bzika na punkcie swojej wagi. Lekarz kazał mi jeść tylko gotowane mięso i surowe lub duszone warzywa, ewentualnie ryż. Żadnych węglowodanów (zero ziemniaków, zero makaronów, zero owoców, zero chleba, itd) Tylko mięso gotowane i warzywa! A na anemię dostałam żelazo i nakaz picia soku z czerwonych buraków (domowej roboty). Mam nadzieję, że uda mi sie utrzymać te 12 kg...choć to i tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie się ja przytyłam w ciąży 20 kg i po nie całym pół roku wróciłam do swojej wagi a nawet ważę troszke mniej niż przed ciążą :)ok 52 kg.nic nie ćwiczyłam tylko piłam dużo wody mineralnej ok 1l dziennie no i karmiłam piersią a to BARDZO ważne jeśli chodzi o wrócenie do swojej wagi.nie mam wogóle brzucha, jest płaściutki wogóle nie widać ze kiedykolwiek byłam w ciąży a byłam też załamana, w szpitalu po urodzeniu mojej córeczki schudłam tylko 4kg i byłam załamana że nic więcej nie schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do tego dieta matki karmiącej: zero czekolady, smażonego tylko gotowane i lekkostrawne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka.. zmien lekarza. Co za idiota krzyczy na pacjentke, to po pierwsze.. dwa, ze musisz jesc wiele z tych rzeczy ktorych ci zabronil, bo one stanowia budulec dla dziecka, przy normalnej diecie lepiej unikac ziemniakow i makaroku, ale nie w ciazy!! Ja jestem w 38 tyg i przytylam 28 kg!! Pewnie, ze to duzo, ale twoja waga jest normalna! I na tym etapie ciazy bedziesz tyla wiecej niz na poczatku. Jestem pod wrazeniem, ze nosisz stare spodnie, bo ja w 3 miesiacu juz sie w wiekszosc nie miescilam. Poczytaj sama o odzywianiu w ciazy i zobacz ile musisz jesc, zdziwisz sie ze tak duzo. I owoce musisz jesc. Najlepiej zacznij dzien od czegos z cukrem, bo bedziesz czula sie slaba. Mi np polozna polecala szklanke soku na poczatek dnia, ale takiego z cukrem. No chyba ze ci badania krwi mowia ze masz wysoki cukier, w co watpie skoro masz anemie. Absolutnie nie przejmuj sie tym co lekarz powiedzial i nie rob sobie wyrzutow. Jestes w ciazy, jak chcesz byc chuda ???? Mi rozstepy tez wyszly glownie na piersiach i troche na biodrach, brzuszek jest czysty wiec mam szczescie, to nie wiele od kremow zalezy tylko od twojej skory. Pamietaj, 12 kg to nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjjaa28
a ja po trójeczce dzieciaczków waże 47 kilo i nie mam rozstępów i nikt nie wierzy ze jesttem mamusią 3 dzieci,,,a to dzięki ćwiczeniom wykańczająmnie ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tyją
bo nie rozumieją że najwięcej się przybiera dopieo w dwóch ostatnich miesiącach no a jak laski już na sam widok dwóch kresek na teście sobie odpuszczają i tyją w pierwszym miesiącu 5 kilo....to nic dziwnego że tyją dużo dużo przybierają na wadze też kobiety z zaburzeniami hormonalnymi, cukrzycą i te które mają zatrzymanie wody, lekarze powinni dobrze diagnozowac a pytanie czy tak jest w istocie przy podwyższonym cukrze we krwi ma się większe skłonności do tycia, dziewczyny z cukrzycą rodzą duże dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjjaa28
dlaczego jestem zaerem,-dlatego ze jestem chuda,chora jesteś czy co,,,,,,,radze mamusiom które mająnadwage aby ćwiczyły bo ćwczenia działającuda,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjjaa28
dobra spadam jak nie chcecie posłuchacjak można mądrze schudnaci miećsuper sylewtke po ciąży,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostatni tydzień
Nie martw się:).Utyłam w obu ciążach po 30 kg,dzisiaj mam prawie 50 lat i zero nadwagi.Nigdy nie byłam na dietach,rok po porodach nawet szczuplejsza niz przed:).Głowa do góry:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tyją
nie wiem co Was tak zbulwersowało, sama mam podwyższony poziom cukru więc wiem jak to wpływa na przemianę materii poczytajcie trochę na temat ciąży to same się przekonacie, cukrzyca to choroba metabliczna, ma więc wpływ na cały organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjja28 ja bez ćwiczeń wazę 44 i też mi nikt nie wierzy że urodzilam dziecko. gowniarze na plaży nie mogli oczu ode mnie oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostatni tydzień
zdradze wam ze jadłam po ciąży tylko buraki cwikłowe troszke ręce mi zaszły ale efekty mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni tydzien
no własnie słyszałam o tych biurakach,ale zrezygnowałam z nich bo zęby mi zachodziły i zaczełam mieć nieudane życie seksualne,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni tydzien
pomózcie mi wreszcie a nie piszcie bzdety,,,,jestem gruba męża nie pociagam,,i jeszcze jakaś lalunia pisze że ma 3 dzieciaków i jest chuda jak patyk,,,,pomocy bo sama sobie poodsysam tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dist
zazdrość dupe ścviska co? bo kazda po ciaży musi wygladac ja wy kaszaloty szpetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dist
trzeba było w ciąże nie zachodzic, i liczyć sie z tym ze 80% laluń po ciąży to kaszaloty, a tylko 20% wychodzi z tego bez szwanku i dodatkowych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala przytyc nawet
i 40 kg, zeby tylko moc zajsc w ciaze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dist
nie pieprz głupot,w jakim środowisku się obracasz,ze same kaszaloty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jedna metoda
ruch i ograniczanie jedzenia ale to oczywiste że nie można sie odchudzac ani w ciąży ani wtedy gdy się karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciało.........................
no i co panie zamarłyście,a może posłuchałybyście rad koleżanek jak chudnąć,,czy za dumne jesteście na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu bzdury pisze ze w ciazy trzeba duzoooo jesc! Nie nie trzeba wiecie ile nam jest potrzebnych wiecej kalorii od 5 do ostatniego mc ? Tylko 300 kcl dziennie i to max a 300 kcl to ma pączek. Czyli poinnysmy jesc tak jak do tej pory + ten jeden pączek. Wiadomo ze ma to byc zdrowe jedzenie z witaminami itd najlepiej owoce i warzywa i w takiej kolejnosci do poludnia jemy owoce a po poludniu warzywa. i jakies miesko na obiad + jogurt i napewno nie przytyje nikt 30 kg o ile nie ma zaburzen hormonalnych i podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że co kobieta to inaczej i tyle. Kłótnie nic nie pomogą. Jasne, że każda by chciała przytyć jak najmniej i jeszcze wszystko zrzucić, ale nie zawsze się da niestety. Ja osobiście wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży bez ćwiczeń i jak pisałam wcześniej moja siostra też ( chociaż przytyła 30 kg- efekt zatrzymywania wody w organizmie). Ale widze moje koleżanki- szczupłe przed ciążą i ćwiczące intensywnie po ciąży i mimo to pulchne. Niby odpowiednia dieta, zdrowy tryb życia i ruch a tu kilogramy zostały. Nie ma reguły, ale zawsze warto powalczyć o powrót do swojej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szanowne Babki. Postanowiłam i ja włączyć się do rozmowy. Jestem mamą trójeczki dzieci i obecnie spodziewam się kolejnego Szkraba. Mója przygoda z ciążą zaczęła się waga 64 kg przy wzroście 169 , nr ubrania 40-42. Obecnie mam wagę 96 kg i nr ubrania 48-50. Makabra. Jak to się stało? Całkowita zmiana życia .Przede wszystkim zabrakło mi hamulców żywieniowych: nie zwracałam uwagi na to co jem i o której godzinie jem, a dodatkowo objadałam (i objadam się) słodyczami. Po ciążach regularnie zwiększałam rozmiarówkę ubrań i oczywiście nr butów. Obecnie z tymi dwoma mam problem. Dodatkowo siadł mi kręgosłup. Pomimo że bardzo długo karmiłam piersią waga nie za bardzo chciała spadać. UWAGA! Nie u każdej kobiety karmienie redukuje tłuszczyk. Bieganie na fitness to sprawa trudna i wyczerpująca przy takiej ekipie jak moja rodzinka. Acha i jeszcze jedno, po narodzinach dziecka, w czasie karmienia apetyt wzrasta. Teraz myślę sobie tak, nie chcę popełnić tych samych błędów. Marzę aby w ciąży przytyć 1-2 kg. Super by było gdybym traciła ten niepotrzebny tłuszczyk. Może to forum stanie się pomocne do uzyskania tego celu. Chętnie skorzystałabym z podpowiedzi dot. diety (oczywiście rozsądnej bo zdrowie maluszka jest najważniejsze). Pozdrawiam. PS. Zrezygnujmy z jakiś nieeleganckich epitetów dotyczących nas kobietek pięknych chociąż otyłych. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×