Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No właśnie nie :D nikt się nie poszywa :D kiedyś omyłkowo wpisałam nick w adres @ na kafe :D i teraz nie mogę się tego pozbyć :D kasowałam ,kasowałam i nic :D @ to sobie na wzajem sprawdzamy :D kasujemy spam :D takze nie ma czego pilnowac :D adoratorzy hehe :D śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz nie ma :D swoją droga na tego @ to se ktoś moze pisac :D pytanie tylko czy to gdzieś dojdzie :D ale zmyłka fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniby czemu ktoś miał by mieć taki adres :O ty weź mnie nie strasz :O bo ja to przez przypadek zrobiłam a tu taki bajer :O Na tlenie chyba można sprawdzić czy jest taki @ :O co ?:O muszę zobaczyć ,bo się jeszcze niezłe jaja z tego zrobią :O Na trzy zdrowaśki :O chyba chlapnę sobię tą czysta co w lodówce stoi :D Phill ty wiesz jak mnie zestresować :D Listy miłosne :O ty juz nie czytaj tych romansideł lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no dobra już Ci nie będę głupot gadał:) W prawdzie w romansidle jest sporo listów (nie było esemesiaków maili itp) ale to tak na podstawie własnych doświadczeń jak mi jedna laska wysyłała zwierzenia do kumpeli bo jej się numerki telefonów pomyliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill przybieglam na ratunek co bys sie nie utopil :classic_cool: mam kolo - lap! :D ja tez nie lubie romansidel, czytam kryminaly i thrillery albo horroy :0 ewentualnie jakies biografie czy tez jakas powiesc \"z zycia wzieta\" :) kurde a wiecie co? gadalam wczoraj na omegle z jakims szwedem pieprzonym i wiecie co sie dowiedzialam? ze polacy to brzydcy alkoholicy stanowiacy zagrozenie na drogach, a w moim ukochanym poznaniu to mieszkaja sami kryminalisci 😡 ja pierdole niezle nas postrzegaja na swiecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek nie zebym Cie straszyc chciala, ale przypuszczam, ze taki mail ktos posiada :) ja np. slyszalam o jednej osobie co ma ksywke Ryjek - gosciu co startowal do YCD :) moze to jego mail :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back na momencik:) OJ.....ja to bym nawet muchy nie utopila a tu juz takie domysly philozoph;) ryjku widze,ze chciala bys cos poczytac o zyciu.....\"Dzieci z Dworca ZOO\" tej ksiazki nigdy nie zapomne:) Romansidla tez lubie czytac:D Ogladals wczoraj horror? Moze \"Zycie za smierc\"? a moze \"Titanic\" bo wczoraj lecial ehehe;) ok.ide.....ciao all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzyłam i nie istnieje taki @ :D uff :D Mi kiedyś na gg chłopaczek wysłała wiadomość ,ale uwaga załozyłam sobie dla jaj nowy numer z nickiem tomek :D i gostek pisze ,co robisz ?:D a ja że pakuje :D on : o tej godzinie ?:D (była sporo po 22 :D Takie se żarciki robiliśmy z mężulkiem :D niop jeszcze kumpelę sprawdziłam czy wierna mężowi :D Qrwa jakby się dowiedziała to zabita jestem :D Misska pijaki to sa wszędzie i desperaci :D tak samo jak samobójcy ,mordercy ,zboczeńcy :D tylko polaków to zawsze się tak traktowało jako naród pijacki :D a mnie tam zwisa ,bo nie zmienisz komus takich poglądów ,tym bardziej ,ze sam sobie je ułozył w głowie i twardo sie ich trzyma :D olej to i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss dzięki ale zazwyczaj radzę sobie bez kółka:) Ten Szwed to też musiał być jakiś burak. Ja tam znam kilkudziesięciu Szwedów i jest spoko:) Ale fakt faktem przeważnie jakieś buractwo robi nam opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tak to ten film :D "zycie za śmierć " powinna to obejrzeć każda matka która znęca się nad dzieckiem :O Misska wiem ,ze maja takie nicki ja ryjekkk :D juz google pracowało w tej sprawie :D nawet kiedyś tu pisałam :D ale to nie ja :D A tak z ogóle to Ryjekkk jest jeden ,jedyny w swoim rodzaju :classic_cool: i nim jestem ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde niby nie ma sie czym przejmowac, ale teraz widze, ze polakow traktuje sie jako gorszych - niewyksztalceni pijacy i alkoholicy... przykre to. Ryjek skoro Ryjek jest tylko jeden no to znaczy ... ze wystepowalas w you can dance :classic_cool: spoko Kochana nie poszlo Ci tak zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska a pijaczki to gdzie :D jeszcze złodzieje i bandyci :D Normalnie jesteśmy nieroby cholerne ,degeneraty z tego wynika :D Ja też bym musiała np.hiszpanów posądzać o alkoholizm :D maja tą swoją siestę i zawsze idą na tzw :lufkę :D winko zawsze do jedzenia :D normalnie alkoholicki naród :D a ruski bimber litrami pędzą :D Nikt tylko nie wspomina o tych wielkich co dla ludzkości dobre rzeczy robią :) tego się nie widzi bo czyjaś zaradność i pomysłowość boli :) Mam do was takie zapytanko :D Jak myślicie czy np. w wieku 30 -40 lat jest jeszcze miejsce na to, by się przekwalifikować zawodowo ?:) Np. jakis tak chemik na dekoratora wnętrz czy ogrodów ,albo pracownik jakis tam budowlaniec czy coś na speca od komputerów ?:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi by się chciało na przykład :D tylko pytanie czy żeby to zrobić to trzeba zaraz biec na studia :) czy można to jakos sobie inaczej zrobić :) Nie wiem może kursy ,szkolenia jakaś szkoła dwu ,trzy letnia ?:) Wiem taki papier lepszy po studiach ,tylko czasu szkoda,inaczej może mało czasu :)zanim to nabędzie "mocy prawnej ",za nim minie te pare lat to chyba prędzej emerytura :O No albo mieć swój tam jakis zawód ,fach i nabyć dodatkowy :) tak w razie "W" zawsze jest dobrze mieć coś w zanadrzu :)mam rację ,czy plotę trzy po trzy z nudów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku każdy scenariusz jaki napisałaś jest móżliwy. Niestety w Polsce spotkałem tylko dwie firmy które rozmawiały ze mną "pokaż co potrafisz" większość chciała papierów. Za to zagraniczne firmy robią na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak też myślę :( a szkoda :( nawet ostatnio spotkałam się z taka sytuacją :O moja kumpela zrobiła dyplom w jakies tam szkole biznesu czy cholra wie jak to napisać :D robiła w Kaliszu ,dwa lata poswięciła :D filia niby w Szczecinie :Dogólnie masło maślane :D i dostałą fajną robote u nas w gminie w opiece społecznej :D gadałam z nią i powiedziąła ,ze jak zobaczyli że szkołę kończyła w Szczecinie to tak jakby w marynarce wojennej była :D aż się podniecali na rozmowie :D A ona mówiła ,ze przecież mogła by to samo zrobić u nas tyle że na papierze ładniej wygląda ,ze niby taka światowa dziewczyna :D kurde ,zacofani sa co poniektórzy :D w ogóle zadnego przyuczenia ani kursu w tym kierunku (opieki społecznej) i wzieli ja od ręki :D Ech.. pomyslimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz ,że dbasz o linie :D No trudno moze Misska bedzie chciała :( a tak w ogóle to gdzie sie ta cholera szlaja :D tak mnie obgadała ,ze się obijam i na topicu mnie mało a sama zaginęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :classic_cool: na paczusia sie pisze a jak! :D a najlepiej to od razu na dwa :classic_cool: Ryjek tys jedyna w swoim rodzaju czy na wizazu to tyz Ty ? :classic_cool: bo wlasnie znalazlam na wizazu Ryjka :D plec by sie nawet zgadzala, ale miasto to nie bardzo no chyba, ze sklamalas :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wydało sie :P :D neio nie to nie ja :D raz na interii znalazłam też babeczkę \"ryjek \"szukała swojej drugiej połówki że tak powiem :D ale to tez nie ja :D ja jestem tylko na kafe :D Tak mi się przypomniało jak Phill ma nick Philozoph ,ale juz nikomu nie chce się pisać takiego długiego wyrazu i został Phill jak Phill Colins z Genesis :D Byłąm z moim zabijaka w parku ,ale na skrajach raczej :D choroba małą sie wylatała za wsze czasy chyba :D jeszcze jakiegoś kota gonił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, Pokonam siebie, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×