Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel no ok, przyjze Ci sie dokladniej :classic_cool: :D Ryjku no jak to piwka nie pijesz? :o no jak to tak molzna no :o a czekoladka mala to fakt, wiec ja kupuje od razu 4 :classic_cool: tez musze jutro skoczyc do biedrony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie piję :O wystarczy pijaczek na tym topicu:classic_cool: :D Ostatnio kupiłam w biedronie czekolade z nadzieniem kasztanki :classic_cool: bardzo dobra :classic_cool: jest jeszcze malaga i tiki taki :classic_cool: zapewne się skusze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups zapomniałam :O Phill zapewne sie na mnie pogniewał :O pięknie dopierniczyłam :O z tym sraniem :O czasem trzeba sie stuknąć dwa razy w głowę zanim sie coś zacznie pisać :O Przyszło mi przepraszać kurde no :O no to na przeprosiny kwiatka daję :O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Czekoladko :D spania nie masz ?:D Jak fajnie słoneczko u mnie świeci :) a jak cieplutko :D Jeśli ktoś ma taka ładną pogodę jak ja, to niech podniesie rękę do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku spokojnie:) Nie było mnie bo poszedłem na imprę do strażaków:) Na dzieńdobry była Velvet i było fajowo. A ta \"kuwetka\" to nijaki Jędruś Piaseczny. Wyszedł, powiedział \"jjag śie masie,..... sapytan jezdże ras jjag śie macie\":) To po pierwszym kawalku \"przebaczyliśmy i wyszśliśmy\" :) A tak ogólnie to fajnie jest:) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Herbatkę proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja głupia brałam pod uwagę dwie możliwości :D pierwsza to koncert Andrzeja Piasecznego (Piaska) i zespołu Velvet :D a drugą ,że na wystawę kotów poszliście :D tak mi sie z tą kuwetą skojarzyło :O Widać bibka była ostra :D czyli dobrze się bawiliście :D No to co ,zabieram tą herbatkę i mogę poczęstować eklerkiem :D Tylko szybko sie zgłaszać jak ktoś chętny ,bo bardzo dobry i nie wiem jak długo wytrzymam:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki chciały bym zrobiła im taki mini hamburgery na obiad z ciasta francuskiego :D i tak sobie myślę ,że to mało :O sama wciągnę kilka :D ekhm..:O moze jakieś placki zrobić ?:O ciekawe jak sie robi te amerykańskie naleśniki z syropem klonowym :D poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanie mam, spałam do teraz :D ale próbujemy trochę rozreklamować serwis :) i eklerki pewnie już zjedliście :( wiedziałam, żeby wcześniej wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory słońce ,ale ja sie nie bawię w takie serwisy :D ale zaglądnęłam jakby co :D Eklerka zjadłam :O nie umiem się czasem opanować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyy dzien 🌼 ...a u mnie jest zimno pomimo,ze sloneczko wyszlo:/ Kto idzie dzis ze mna na poszukiwania pewnej rzeczy,ktora zgubilam 2 dni temu jak bylam nad woda?:P Moze znajdzie sie:):):):) ryjku jakie tam pijaczki...gdzie Ty je widzisz?:):):):) Miss - hehe znowu jakis portal typu NK mlodelata.pl?:P Lukne ...a co mi szkodzi:) philozoph hello:) Ja juz mykam.....milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehee to z serwisem mlodelata.pl mialo tyczyc sie czekoladki a nie Miss...ja chyba jeszcze spie:P Mileeeeego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że jak tak siedze przed kompem to chyba sobie zaraz jakąś bluzę ubiorę... zima idzie :D Angel - pomyłki o tak wczesnej godzinie to normalka, nie przejmuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko hehe ale to juz bylo po 11...w sumie dla mnie dopiero po 11 bo nie dawno wstalam...cos ostatnio cierpie na bezsennosc:O U mnie tez jest zimno i ciagle pije goraca tea na rozgrzewke........milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Czekoladko ja tam chetnie do serwisu sie zapisze, a co mi tam :) mnie tam wszedzie w necie pelno :D :o Phill rozbrajajacy ten opis wczorajszego wieczoru :D :D :D Ryjek moge sie ponudzic z Toba jak chcesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he bo wieczór był OK. Ale jak piasek wyszedł na scenę to większość ludzi wyszła z amfiteatru:) No nie szło tego słuchać:(. Ale Velvet mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie:) Świetnie grała, rozbujała towarzycho i co jest rzadkością jechała na żywca. A ja się nudzić nie będę:) Coś sobie podłubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill szczerze mowiac to ja nie wiem o jakiego piaska chodzi :D moze go znajde na utubie :) tylko nie dlub w nosie :P kurde ja tez mam jakies glupie skojarzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss, zapraszamy :) mnie najpierw wciągneły stare przeboje :D Niestety nie ponudzę się z wami, bo czeka na mnie kucie na ekonomię, a nawet jeszcze nie zaczęłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak sie nie nudziłam :D poszłam na spacer wzdłuż rzeki z dziećmi :) Jak fajnie było :) tak zielono i cicho :) Futro zaznaczyło każdą trawkę :D więc na pewno tam sie nie zgubimy ,bo jakby coś to nam, piesio drogę podyktuje :D Velvetu to słucha mój michu :D ale tylko niektóre przeboje :D a Piaska to ja lubię to http://www.youtube.com/watch?v=2vDxuo0sgrI :) jest fajna a najbardziej to mi sie te chmurki podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja dostrzegam prawdziwe niezakłócone piękno w kobietach, a tu mnie od jakiegoś fetyszu:( Dzieńdobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śpiochy jesteście, dobrze że nie robiłem herbatki bo by wystygła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 Znowu nie spalam w nocy, zasnel okolo 5 nad ranem:O Wstalam przed 7:O booshe masakra:O Chyba zaczne pic lampke wina przed pojsciem spać na dobry sen hehehe:P Philozoph--ja poprosze bardzo goraca herbate bo zimno jest:O Ryjku--bylas wczoraj nad woda...moze znalazlas moja kasetke z cieniami bo pare dni temu nad woda jak troszke sie opalalam musiala mi wyleciec z torebki:O Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss -- w jakim Ty swiecie zyjesz,ze nie wiesz kto to jest Piasek, tym bardziej,ze jest to polski wykonawca...A.Piasecki:) He he he chyba,ze sobie jaja robilas:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×