Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Na mnie juz czas. Ide robic..placki ziemniaczane badz z kapusty kiszonej.Chce ktos?:D Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam28lat
Wyprowadzil sie, by szukac pracy w rodzinnych stronach. I fakt jest taki ze "szuka" jej juz 1,5 miesiaca... Wszystko mnie wkurwia, a on najbardziej i odsuwam sie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek tak ryczalas, ze az Cie przez sen uslyszalam i musialam wstac 😠 :D ej a ja tez mam Nokie 6300 :) zadowolona jestem, chociaz ona ma juz ponad 2 lata i bateria mi coraz krocej trzyma i to mnie wkurza :o ale tak to bardzo fajny fon :) Angel ja nadal nie rozumiem o co chodzi z tymi zyczeniami i gdzie jest w tym wszystim Wasze (czyt. gosci) miejsce :D no ale dobra zwale to na poczet choroby, ta swoja niejasnosc umyslu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28lat -wiesz w okresie zimowym znalezienie pracy graniczy z cudem a 1,5 miesiąca w obecnych czasach to chyba i tak mało :O Misska ,moja nokia trzyma równe 7 dni ,to nie wiem czy to dużo czy mało ,ale mi wystarczy . A ryczeć będę ile fabryka 😭 Angel ja mam pomysła dla kolegi :) niech zażyczy sobie aby małżonka przyszła do niego do pracy w samym palcie czy tam płaszczu ,ewentualnie ,powtarzam ewentualnie jakaś bielizna pod spodem ,ale czy ja wiem czy warto się jeszcze maltretować z bielizną ,tymi haftkami w staniku z tymi gaciami ...nie nie :O 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy coś sobie zrobiłam tak jakby :( tak mi się zaginął jakoś dolny pasek z okna przeglądarki :( że ten ,że jak to naprawić ?:( ja nigdzie nie grzebałam ,więc ja nie wiem dlaczego on zaginać :( no teraz to dopiero będę ryczała :( 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam używaną na allegro ,ale jak igła i tak ładnie trzyma baterię :)troszkę mnie barwa panelu denerwuje bo nie jest czysta czarna tylko troszkę jakby perłowo czarna czy coś .Chyba sobie zamówię nowy panel ,diabelsko czarny :) U mnie sypie śnieg jak szalony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna :classic_cool: podobają mi się te czaro -srebrne :classic_cool: ja mam czarną a mój michu nosi do roboty całą srebrną ,ale jego to troszkę porysowana już i głośniki czyści z opiłków co tydzień :O W ogóle mój arab (czyt.małżonek ) to ma jakiegoś hopla na punkcie telefonów :Owymienia telefony co kilka miesięcy ,najczęściej co trzy :O ostatnio to już w ogóle pojechał na całego :O sprzedał swój do domowego użytku ,że tak to nazwę i dołożył i kupił inny :Oteraz ma nokię E51 ,podobno to było jego marzenie :O tylko on takie marzenia ma właśnie co trzy miesiące :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) -- U mnie dopiero dzis sypie snieg a raczej delikatnie pruszy. -- Ladna macie nokie.Tez kiedys taka mialam a raczej moj R. Ja mam tez nokie ale nokia 5610 XpressMusic i bardzo mi pasuje i nie zamienie ja na zaden inny model:) -- Ryjku, mam znajomych takich jak Twoj maz...tzn.takich co zmieniaja tel.na inne modele co jakis czas:/ Dla mnie to jest dziwne a dla nich moze byc dziwne,ze ja mam ten sam model przez pare lat:P:P -- Jesli chodzi o kolezanke to powiem jej,ze nikt nic nie wymyslil bo w sumie taka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ja tam mojego araba nawet nie bronię :D to jest chore i tyle mogę powiedzieć :D Ja się go zapytałam dlaczego znów coś innego to mi odpowiedział ,że ta E 51 ma symbiana a on chce takiego :D Pomijam fakt ,że zapłacił za nią ponad 700 zł :O Miał nokię n73 z tego co pamiętam też miała symbiana ,ale on twierdzi ,że ta wyżej jest lepsza i ma gps-a :O i twierdził ,że on często wyjeżdża w delegacje i jeździ jako serwis i przyda się mapka:Oa ten mój arab już chyba wszędzie był także mapę polski ma w jednym palcu :O no i weź przetłumacz arabowi jednemu :) Teraz mogę napisać bo tego zapeszacza nie ma z tego co widzę ,opchnęłam ten spóźniony fon :classic_cool: kto chce ze mną na browara wyjść ?:classic_cool: mam kasiurkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ta Twoja nokia tez ujdzie w tloku :classic_cool: :D ja tam nie lubie zmieniac telefonow, bo do jednego juz sie przyzwyczaje, powgrywam sobie muze, pozapisuje setki pierdol, ustawie net zeby chodzil a potem to trzeba wszystko od nowa robic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy:D Wczoraj byla bibka a mnie nie bylo??:/:P \Znam ludzi,ktorzy zmieniaja czesto nr.tel.! Bez sensu:P Milego dnia:D PS.Chce ktos pyszne platki owsiane z rodzynkami ,skorka pomaranczowa i jablkiem?:P Pyycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja bym chciała te płatki ,ale same bez tych suszonych dodatków :):D a masz mleko ?:D Ja tez nie rozumiem tych zmian telefonów i zawsze michowi powtarzam ,że takie uczynki pochodzą pod upośledzenie trzeciego stopnia i niestety ,ale renty się za to nie dostaje :( Misska ,ale ty kłamiesz :( ja nie jadałam czipsów :( wódki też nie piłam :( byłam głodna i trzeźwa jak bum cyk cyk :classic_cool:niech się w pierś uderzę jak kłamię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie wstrzyknę kilka kropel uniwersalnego co stoi u mnie na lodówce w razie W :classic_cool: Ubezpieczony zawsze przezorny ,nie wiedziałaś ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ,chyba ci nie muszę przypominać ,że z moją też nie jest po kolei :classic_cool:także wiesz :D A tak serio ,dopinając się pod temat sztucznych cycków to powiem ci ,że kiedyś oglądałam taki program Doktor G -lekarz sądowy czy coś na ten styl i robiła sekcję dziewczynie .Potem opowiadali ,że gdzieś tam na Ukrainie czy gdzieś tam ,młode prostytutki wstrzykiwały sobie same silikon uniwersalny w piersi ,bo podobno nie ma żadnych działań ubocznych dla organizmu bo silikon jest neutralny i ten no...i ta dziewczyna sobie wkłuła ten silikon ,ale w naczynia krwionośne i doszło do zatoru co potem wiązało się z niedotlenienie serca i umarła z powodu uduszenia :Oto trzeba mieć nasrane we łbie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko,jogurt naturalny znajdzie sie do tych platkow ale...juz je zjadlam:P Co do tych lasek z Ukrainy to faktycznie...trzeba miec nie pokolei w glowce:/ Alz ja dzis mam nerwy:/ Masakra:/ Moze to ;pogoda?;) Milego popoludnia i week.zycze:D PS.Jutro ide na bibke...idziecie?....ale ja ide do tesciowej haha bedzie jazda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) Angel a co ta teściowa taka zła czy na sanki idziecie ,że będzie jazda :classic_cool:ty z teściową lepiej nie zadzieraj ,bo ci kiedyś poda taki obiadek ,że jazda będzie ale na OIOM:classic_cool: także wiesz ,teściowa to same dobro ,spełnienie szczęścia itp itd :classic_cool: Widzę ,że zapeszacz skrzętnie pracuje ,bo zimno u mnie dzisiaj jak cholera :classic_cool: oczywiście zapeszacz udaje ,że o niczym nie wiem ,jak zawsze z resztą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×