Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misss {kiss} philll 🌼 Bral Czekoladki i Naszej Crazu Ryjka:D:/ Tak poza tym...ciekawe co sie dzieje z autorka topicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....nie tylko Ryjka nie ma:/ Ech...ciekawe co sie dzieje:/Oby nic zlego!!! Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ryjkiem nigdy nie miałem kontaktu po za kafe. A u "matki założycielki" nie za dobrze się dzieje. Niestety obiecałem milczenie. A ja mam sporo na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo co za tajemnice:P ....aco z czekoladka?:) Ja poki co mam duzo wolnego czasu:/Z nudow umieram ale wnet to sie skonczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Czekoladkę widzę regularnie na fb, więc miewa się dobrze :D martwię się bardzo Ryjkiem, bo przecież nawet jak my się obijaliśmy to ona zawsze tu była :( a teraz jej nie ma... ja miałam z nią kontakt na gg, ale teraz jej nie ma, a przynajmniej się nie odzywa tam również :( mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze i że nie mamy się czym martwić! taki mam dziś jakiś nastrój wisielczy.... czytałam właśnie sobie o Iwonie Wieczorek, która do tej pory się nie odnalazła... ciekawe co z nią tak na prawdę się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss :D:D:D Dzis ogladalm w Pytaniu na Sniadanie wywiad z rodzicami Iwony Wieczorek......albo ktos ja zabil i porzucil bog wie gdzie cialo albo przetrzymuje ja w jakiejs piwnicy:/albo gdzies ja ktos wywiozl...nie wiem ale szkoda mi jej jak i ludzi,ktorzy zagineli...jak mozna zaginac bez sladu??:/Nie rozumiem:/ Ja przed chwila skonczylam czytac artykul o zabojczym narkottyku (w sumie kazdy narkotyk to smierc ale ten w szczegolnosci jest okrutny) DEZOMORFINIE,ktory powstal w Rosji i nazywany jest pieszczotliwie KROKODYLEM...masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide poogladac cos w TV badz na laptopie swoim lozu ... lozu rozkoszy:P Trzymajcie sie i odzywajcie sie jak tlyko bedziecie mogli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś przeczytałam na fb, jakiś gościu napisał, że iwona przebywa za granicą i ma się dobrze :/ ciekawe czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy co sie tak faktycznie z nią stało. Aniołku mogę polecić Ci jakiś fajny filmik do poduszki jak chcesz :classic_cool: ja takie zeschizowane zawsze oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym narkotyku to już słyszałam już dawno i oglądałam co robi z ludzkim ciałem, a raczej jak je zżera. to chyba musi być potworny ból, cóż w tym wypadku można powiedzieć, że głupota boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee....dziekuje! Wczoraj ogladalam "Predator konta obcy" ...nie raz juz ogladalam ten film (lecial w TV) i snily mi sie chorory tej nocy...w ogole od tygodnia mam zle sny i od jakiegos dluzszego czasu zle sypiam:/ Nawet romantyczne komedie poogladane wieczorem nie pomagaja:/ Ogladalam ostagtnio DRUHNY hehehe fajny film:P SZEFOWIE,WROGOWIE tez fajna komedia i pare innych ale nie pamietam tytulu:P Dobrej nocy Wam zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja komedii to nie oglądam albo baaardzo rzadko :P gustuje właśnie w takich schizolach, mnie jakoś nie rusza i sypiam zawsze wyśmienicie :D mogę polecić "After life" bardzo dobry film, nie powinnaś się bać, a zakończenie filmu bardzo zaskakujące :) spokojnej nocy życzę więc Aniołku 😘 a w ogóle to ten utwór ostatnio za mną chodzi http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Kurcze co za paskudna pogoda:/ Miss ;poszukam cos o tym filmie o ktorym pisalas:D Ogladalas moze film PIATY WYMIAR? Genialny!Pare razy go ogladalam i kocham tego typu filmy:D WYSPA TAJEMNIC z Dicaprio - genialny film:D WYSPA SYTRACHU tez jest ok:) Jesli chodzi o komedie to ZONA NA NIBY tez warto poogladac:D Miss - Ty sciagasz filmy?Jesli TAK to z jakiego programu? Wczoraj ogladalam w TVP1 OKO....nawet fajny film:) Lubie Jessice Albe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyznaję się do żadnego ściągania filmów :classic_cool: najczęściej oglądam online na playtube np. :) te wyspy oglądałam i oko z Albą też i również ja lubię :) komedie oglądam rzadko, bo mnie przeważnie nie śmieszą :D jeżeli lubisz Szyca (ja lubię) to polecam "Południe-północ" fajny film. mogę polecić też "Miasto złodziei" z Afleckiem, fajna sensacja trzymająca w napięciu. ja w ogóle bardzo dużo filmów oglądam :) ach i nadal męczę serial gossip girl, bo się wciągnęłam, ale coś nie mogę dojść do końca tyle tych serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
of course, że za darmo :classic_cool: film masz wrzucony na kilka różnych playerów, po 70 minutach (około) włącza się limit i wtedy przełączasz sobie na inny player i oglądasz dalej :) polecam: http://www.playtube.pl/21175-after-life-2009-napisy-pl.html http://www.playtube.pl/38978-miasto-ziodziei-the-town-2010-hd-lektor-pl.html http://www.playtube.pl/33013-pogrzebany-buried-2010-lektor-pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 :D Miss czyli Ty na tej stronie ogladasz filmy a nie sciagasz! Ja ogladam filmy na www.zalukaj.tv Genialna strona:D Mozna tam ogladac za darmo i po jakims czasie powstaje limit czasowy,ktory trzeba przeczekac badz przejsc na inny player (jak na tej stronie,ktora mi podalas Miss:D) albo mozna wyslac smsa,ktory kosztuje nie cale 4 zl.i mozna ogladac przez 7 dni za darmo tyle filmow ile sie chce i w calosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 :D Miss czyli Ty na tej stronie ogladasz filmy a nie sciagasz! Ja ogladam filmy na www.zalukaj.tv Genialna strona:D Mozna tam ogladac za darmo i po jakims czasie powstaje limit czasowy,ktory trzeba przeczekac badz przejsc na inny player (jak na tej stronie,ktora mi podalas Miss:D) albo mozna wyslac smsa,ktory kosztuje nie cale 4 zl.i mozna ogladac przez 7 dni za darmo tyle filmow ile sie chce i w calosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy hakierki jedne :) Ostatnio mam na tapecie "Jak wytresować smoka". Ubaw po pachy :) O Ryjka bardzo się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tlyko TY Phill! :/ Cos czuje,ze cos sie stalo i to nie zbyt dobrego:/ Trzeba bedzie odezwac sie do niej na NK...moze tam bywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🌼 no właśnie ja też się martwię co się dzieje z Ryjkiem... :( ja mam jej gg, ale ona go chyba nie włącza... pisałam tam do niej już dwa razy. nk usunęłam już dawno, więc nie wiem czy ona jeszcze tam jest czy nie... mam konto na fb, ale jej tam nie ma, bo mówiła, że nie zamierza tam konta zakładać. Nie mam jej maila :( Baaaardzo żałuję, że nie wzięłam od niej nigdy nr telefonu! Ja wiem, że my znikaliśmy wiele razy, pojawialiśmy się znikaliśmy i znów pojawialiśmy, ale Ryjek.... ona zawsze tu byłą cały czas! I przez to to takie dziwne, że nagle jej tu nie ma. Wiem, że to brzydko, ale szperałąm trochę po wątkach na kafe szukając jakiś jej wypowiedzi i na wątku na którym też pisała od bardzo dawno również jej nie ma, pisała tam ostatni raz jeszcze wcześniej niż u nas :( Mam nadzieję, że u niej wszystko ok i te nasze czarne myśli są bezpodstawne!!! Tak, Aniołku ja tam oglądam filmy, a o ściąganiu to ja publicznie się nie wypowiem :D po co kusić los :D Phill a Twoja Żonka kiedy rodzi? :) ja dziś siedzę w domu, bo jeden z moich psiaków miał wczoraj operację :( siedzę z nim, bo kombinuje, chce ściągnąć kołnierz i pogrzebać przy rance, niestety raz mu się udało dorwać do ranki i ściągnął sobie sączek i go zjadł :/ całą noc nie spałam, muszę pilnować tego łobuza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss- moja kocica jak mialam operacje ,byla wykastrowana to cwaiara jedna sciagnela taki specjalny kombibezonik,pozniej dostala "kolenierz" w okol szyi i tz go sciagnela hehehe ale zagoilo jej sie i jest ok..mam nadz.ze Twojemu psiakowi szybko zagoja sie rany:D Tez nie wiem co z Ryjkiem...jak juz wczesniej pisalam ja juz jej nie mam na NK..chyba wykasowala NK badz usunela mnie z listy znajomych...nie wiem!!! FB nie mam wiec nie wiem czy tam jest ale skoro MISS piszesz,ze jej nie znalazlas to jej nie ma:/ Nie pamietam dokladnie jej nazwiska wiec nie wpisze w googlach...jesli pamietacie to wpiszcie w googlach..moze cos sie znajdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jej imię i nazwisko, ale niestety nic nie znalazłam, więc prawdopodobnie usunęła konto z nk. ech :( moja suczka też miała sterylkę, szwami ani ranką nie byłą zainteresowana i w ogóle wszystko goiło się super i bezproblemowo. a mój psiak niestety miał poważniejszą operację przepukliny okołoodbytowej. ma dużą rankę na pupci, do tego nie może jeść normalnego posiłku, ma problem z załatwianiem się i do tego ten kołnierz, który uniemożliwia mu praktycznie picie i jedzenie i wszystko mu teraz podaję na ręce. do tego ma już prawie 13 lat, więc tym bardziej się martwię, żeby wszystko było ok, żeby jelitka zaczęły dobrze pracować itd. a Ty Angel nie pracujesz? siedzisz w domku? sorki, ale chyba nie jestem na bieżąco ostatnio co się u kogo dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmm.........sama nie wiem co sie dzieje z RYJKOWA:/Pamietam jej imie nale nazw.nie:/Dlatego nie moge jej nigdziie wyszukac w necie:/ MISS - w tej chwili nie pracuje....dopiero od marca ide do robory :P Twoj psiak ma 13 lat - ladny staz!Moj pies mial ponad 20 lat i umarl smierci natyralna ,ktora nie byka zbytc= ciekawa...chcialam go uspic ale nie udalo sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×