Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

oooooooooooooooo kurczaczki.....sorry za literowki:/ Zycze dobrej nocy bo juz lece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: drugi dzień lenistwa dziś mam, fajnie czasami odpocząć od pracy i pospać dłużej :P a Ty Angel gdzie będziesz pracować? :) mój psiak jest mega niegrzeczny, no nie mogę go upilnować! chodzi w tym kloszu swoim, a mimo tego tak się nauczył wyginać, że i tak liże sobie rankę i tak! 😠 jedyne, że szwów nie ściągnie, bo na szczęście nie dosięga zębami. dziś znów jedziemy na zastrzyk, kurcze chciałabym, żeby już było po wszystkim i żeby był już zdrowy. ale czeka go już branie leków na serduszko, bo masz już jakieś szmery, ze starości. kurcze tyle lat z nami już jest, kiedyś sobie tak myślałam ile on moich facetów poznał :D ja to już sobie nie wyobrażam domu bez zwierząt, zawsze u mnie zwierzaki były i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej! Aniołku a w ogóle to Ty korzystasz z jakiś komunikatorów typu skype czy gg? bo szczerze mówiąc tylko do Ciebie nie mam żadnego kontaktu poza kafeterią, a czasami by się przydało, bo wiadomo, że nie wszystko można pisać tu - na forum :) a wczoraj fajny film znów oglądałam (tak jestem maniaczką filmową :D ) ale nie wiem czy Ci polecać, bo nie wiem czy Ci nie spędzi snu z powiek :D o kanibalu i to oparty na faktach :) ale nie tyle drastyczny ile ciekawy, bo badający psychikę ludzką, lubię takie filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam w tak piekny dzien Normalnie mamy wiosne z aoknem:D suuper:D:P Miss- ja wyjezdzam do NL jak co roku:D Ja nie mam do nikogo z kafe nr GG:P Jak chcesz to moge Ci podac ale nie na kafe:) Zaraz ide choinke rozbierac:D Tez lubie filmy psychologiczne! Poogladaj sobie film pt. NUMER 23 z 2007 roku ,o ile dobrze pamietam...wczoraj go ogladalam i jest super!Godny poogladania:D Milego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach do NL.... eee tam, myślałam, że wreszcie zostaniesz tu z nami! :( jak jeszcze Ty mi znikniesz to chyba będę tu sama ze sobą pisać, żeby topik nam nie umarł do Twojego powrotu! :D chyba nie oglądałam tego filmu, to włączę dziś :) nooo fajnie, ale w takim razie gdzie mi go chcesz podać jak nie tutaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - moze na meila??? Tym razem jak bede jechac to biore ze soba laptopa i bede miala dostep do neta wiec nie boj zaby....zaba sama w strachu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to już się nie boję :D ale dziwie Ci się, że podoba Ci się tam w sensie, że podoba CI się ta praca. ja z perspektywy czasu nie wyjechałabym do takiej pracy. jeżeli już to mogłabym wyjechać do Włoch, na stałe tam się przeprowadzić :) włosi mają fajną pogodę i w ogóle lajtowo sobie żyją :D przy czym włochy o piękny kraj :) podsumowując ja nie chcę żebyś wyjeżdżała, no ale skoro już musisz :D dobra ja podam Ci swoje -------> patrz stopka, jutro już nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - genialny film AFTER LIFE!!!! Ciekawe czy ta Anna na prawde nie zyla czy zyla....chyba zyla! Super film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladalam bo wieczor spedzam w domu i mam duzo czasu aby cos poogldac:D Ta Anna zyla ? Jak myslisz? Fajny film,ktory pokazuje,zezycie trzeba cenic i ludzi,ktorzy Nas kochaja:DF No i jak tam u weterynarza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że Anna żyła, a gościu miał jakieś swoje chore urojenia (w sensie ten z domu pogrzebowego), że ludzie nie szanują swojego życia i że nie potrafią żyć, dlatego przeprowadzał ich na "drugą stronę". u weta ok, mój psiak jest tak nerwowy, że prawie złamał igłę! na szczęście wet był szybszy i zdążył igłę wyciągnąć, zanim złamała się w mojego psiaka pośladku :D w pon kolejna wizyta, żeby obejrzeć rankę jak się goi i zmierzyć temp. a dziś leci "zielona mila" chyba sobie obejrzę, bo uwielbiam ten film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz lece:D Nie cierpie "Zielonej mili"/ To dobrze,ze u weterynarza jakos poszlo :D Milego ogladania filmu,wieczoru i snow spokojnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry,bry:D U mnie sypie,sypie i konca nie widac:P :D Poogladalam film A LONELY PLACE TO DIE i....jakos nie trzymal mnie w napieciu:/Slabiutki:/ ale ten AFTER LIFE do dzis "siedzi" mi w glowie:D Milej niedzieli zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: a mi autko zasypało dziś! 😭 nienawidzę śniegu 😭 i znów będę marudzić :( a mnie właśnie bardzo trzymał w napięciu, zastanawiałam się czy ktoś się uratuje, czy spotkają się z jej ojcem, a na końcu aż się wzruszyłam :D chociaż jak dla mnie mógłby się skończyć troszkę inaczej, chętnie zobaczyłabym co ojciec dziewczynki zrobił z jej porywaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×