Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

nikt mnie nigdy tak nie nazywał, zawsze woleli mówić filozof;) To lepiej niech już tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) ryjekkkk heheehhe napisalas,ze z mezem pozno noca sobie \"wrozyliscie\":) hehehe takie wrozenie to ja ze swoim R.mialam:P philozoph hahaha to z tym nickim na pomaranczowo dobre....pamietam jak nawet nie dawno ja pomylilam sie i tez tutaj napisalam na orange to rzucales jakies aluzje,ze jak tak mozna i tak to jest jak ma sie kilka nickow........\"ten sie smieje ,kto sie smieje ostatni\":P:P Widzisz.....czlowiek tez bywa omylkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witajcie po tym baaaardzo miłym weekendzie :) szkoda, że już się skończył... ale za to jest co wspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Witam panstwa:) He he he ryjekkk to ja jednak po prosze o cofffe, kubel zimnej wody innym razem:P nooo fakt, weekend byl mily ale za pare dni bedzie nowy:) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie ryjkkku, ja też dopiero pod koniec grudnia, ewentualnie w okolicy świąt mogę liczyć na bycie razem. Ech ależ to wszystko męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi wpis:) Ryjku ja liczę te kilka wpisów dziennie:) Liczę na głos żeby się nie pomylić;). A w stopce mam cytat z bajki:) Obejrzyj sobie:) Film o pszczołach to jednorazowe dzieło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O małą czarną i kawę poproszę;) Cześć Kawo hu ar ju??;) Ryjku ja mam herbatkę i bananki sobie przyniosłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeendoberek:) Kurcze,dzis troche pozno ale.......sila wyzsza:P Ryjekkkk no jak to,przeciez Twoj mezulek mial miec operacje w zwiazku z ta noga i idzie juz doi roboty???? Poza tym szybko znalazl cos nowego...hmmm.... philozoph wazne,ze sie udalo:) a komplikacje zawsze sa i beda:P Buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jak wywołać Aniołka?? Trzeba napisać coś z %:D. spoko nabijam się:) Ryjku ja osobiście polecam gruszki w winie. Jeśli chodzi o banany to znam taką wersję gdzie banan się zapieka lekko w piekarniku i zalewa koniakiem (podgrzanym) a na to bitą śmietanę i wiórki czekoladowe:) Testowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozph bo zaraz sam dostaniesz tymi %%:P Co do umiaru ze slodyczami to zawsze i wszedzie trzeba wiedziec gdzie sa granice:D ryjekkk :) Ps.ten topic chyba zostal przez Nas przejety hehehe do jut(E)rka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy:) u mnie pogoda \"jak pod psem\" i tez taki mam dzis humor 😠 Ja dzis podziekuje za kawke:/ Tea wole:D He he he to ja tez chce cos slodkiego, na poprawe humorku.....mam pyszny lidlowki serek twarogowy z truskawkami, moge sie podzielic, kto chce wylizac pudeleczko jak zjem?hehehehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk hehe ok, juz wole wachac niz jesc bo mi "boczki" sie zrobily, do Swiat jeszcze troche jest wiec......wole wąchać:P ryjekkk łap caly ten serek:) Zycze szybkiego powrotu do zdrowia:):) Twoj piekny i sexowny wnet wroci,sama wiesz,ze czas szybko leci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany dzisiaj do mnie przyjeżdża na prawie 2 tygodnie !! :)))) a tak na codzień to mieszkamy w odległości ok 400km od siebie:\\\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk maltretuj ile wlezie:D naraida......witaj.....to sie ciesz:D Moze napiszesz cos wiecej na ten temat?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×