Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

No to zakladam nowy - stary temat o zespole policystycznych jajnikow. Dziewczyny meldujcie sie tutaj. Witam wszystkich. Na poczatek postanowilam wkleic kilka linkow wartych przeczytania dla wszystkich tych, ktorzy jeszcze nie wiedza do koncza czym jest ta nasza choroba, jak sie ja leczy. http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=239 http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,209,0 http://www.libramed.com.pl/wpg/NumeryArchiwalne/02/04.html http://www.skotnicki.pl/ginekologia/content/view/28/49/ Jeeli znacie jeszcze jakies stronki warte znalezienia sie na pierwszej stronie wklejajcie. Moze sie przyda i latwo bedzie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam serdecznie :) Wpadłam tylko zapisac sie na nowy topik i pozdrowic wszystkie dziewczynki :) Uwazam ze link z \"zepsutym\" topikiem tez powinien byc na 1 str. by szybko go odnalezc Buzki i do poklikania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki i ja sie melduje:) nie mam o czym pisac wiec nie pisze;) teraz mialam ciekawa sytuacje bo mi sie spoznia/l @, zawsze na 2 dzien po odstawiniu duphastonu dostawalam a teraz mija juz 5 dzien- niby sie czlowiek nie stara i wiedzialam ze nie jestem no ale jakias tam watpliowsc byla;)zrobilam dzis tesciora 1 krecha- zero zaskoczenia tylko zlosc ze kase na tesciora wydalam:)boli mnie bardzo lewy jajnik i brzuch zaczyna, mam jakis taki dziwny sluz wiec pewnie w nocy pryjdzie a ja sie ciesze bo zastanawialam sie jak to jest czy mozna wywolywac okres ktory i tak jest wywolywany?!:Dno ale juz po klopocie, oczywiscie jak bym zaszla bardzo bym sie cieszyla ale wiedzac ze to nie jest mozliwe dramatu robic nie bede;) Pozdrawiam papapap🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kurcze trzeba by bylo tabelke ponownie zrobic;)ale to rola Surfitki zalozycielki nr 2:D Wiecie co wkurza mnie to cale PCO!zastanawiam sie czy mam sie juz jakos leczyc bardziej np. brac ta metfromine zeby jajniki troche odpoczely, czy brac antyki,czy co ja mam robic?! myslicie ze samo branie duphastonu na razie starczy? ja sie boje ze tylko to stosujac pogorsze swoj stan i jak juz bede sie starala o dziecko bedzie mi trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Justyna pewnie:)duzo nas jest tylkoze nam topik sie wieszal wiec Surfi zalozyla nowy ale ciag dlaszy:) ile masz lat, jak dlugo sie staracie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Surfi ale sliczna ta twoja corcia:D:D:D kurcze jak sobie popatrzylam na zdjecia dzieci i ubranka na allegro dla takich malutkich dzidziulkow to teraz mi smutno ze @ dostalam:(ech zrozumiec siebie to podstawa:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki👄 no tak trzeba Was czytać na bieżąco chwila nieuwagi i już Was nie ma hihihihihi... ale nie pozbędzieci się mnie łatwo ;-D żartuję.... U mnie zaczął się 12 tc mdłości prawie ustąpiły i nawet apetyt wraca największą ochotę mam na kiszoną kapustę mniam mniam :-) brzuszek rośnie nigdy nie był płaski a że to moja kolejna ciąża to już cos widać nawet czuję już takie smyranko w brzuszku wiem że może to dziwić ale z synkiem też tak miałam nie mogłam w to uwierzyć ale na forum kobiet w ciąży dziewczyny też już coś czują ale tylko te które sa kolejny raz w ciąży więc nie zwariowałam :-) kończe już nie zanudzam Was dziewczyny nie odpuszczajcie wierze że Wam sie uda chociaż ciężko bywa wiem trzymam kciuki za Was kochane👄 czekam na nowe mamuśki bo jakis zastój sie zrobił do dzieła dziewczyny 🌼 pozdrawiam gorąco: surfinak A_psik repetytorium niesia agnieszka mama_samiego idka pierniczku dunia ja_biedna anisza i cała reszta 👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera no muszę to napisać jak pięknie się wysłało 3 sekundy i już no teraz można pisać Miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było ale podczytuje sobie was. biore clo ale nie czuje zadnej roznicy nie wiem czy jest owulka jest polowa cyklu a mim nic nie ejst tempka obojetna cycki nie bola mala szansa na ciaze wiec te wyznaczone dni na przytulanie nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam z rana , mam chwilke czasu to popiszę :) U mnie bez zmian nie staramy sie z mezem narazie bo mąz ma duzo wyjazdow wiecznie go nie ma w domu - ja nawet nie jestem na to zła bo mam duzo czasu dla siebie a i jeszcze chce schudnac i wyregulowac nadcisnienie porobic wszystkie badankai w koncu zacząc sie stymulowac !!! :) Bo u mnie te 3 lata staran bez stymulowan, lekow i reguralnych staranek. Berciu no ja cos podejrzewam ze synus bedzie ;) ale to moje zdanie :) super ze mdłosci nie męcza juz tak jak na poczatku. Repetytorium :( szkoda ze to nie dzidzia, ale wiedz dziewczynko ze i my bedziemuy na allegro kupowac slicznusie ciuszki dla dzidzi :) Patianko a moze jednak zaskoczysz ?? :) Czasem owulka przebiega bezobjawowo, a idziesz no monitoring ???? Pozdrawiam wszystkie serdecznie Basiummm>>>> zycze powodzenia na laparo, choc uwazam ze powinnas sie jeszcze zastanowic :) reagujesz na leki wiec to nmoze ze storny meza cos moze byc. 🌼 A ja zmykam z kolezanka na zakupy :) dzis fajna pogoda wiec caly dzien mnie nie bedzie :) p.s. juz nie moge doczekac sie sniegu ;) a Wy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psik dopiero zaczynam z lekami starania to jest peirwszy miesiąc taki próbny. kiedyś juz clo brałam ale teraz juz miałąm wyznacozne dni na przytulanki...co do monitoringu to wlasnie nie mam!!!i przez to ze tu laski chodzą to trochę schizuję i się zastanawiam dlaczego mnie nie wysłala na to.... może to tak wygląda na początku , jak si eteraz nie uda po tym okresie co będzie mamy iść znowu do niej i mój chłop będzie miał badanie... pewnie wtedy powie nam co dalej z tym fantem ...osobiście wolałabym żeby mnie ominęły te monitoringi cholerne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mój Bartuś juz daje o sobie znać, wierzga i się kreci, waży około pół kilograma :) wczoraj byłam na usg w szpitalu na solcu, był dokładnie 22 tydzień i wymiarowo też dokładnie 22 :) miło z jego strony :) siedzę sobie teraz trzy dni w domku, musze troszkę odpocząć.... mamy już wózek i łózeczko :) słodko wygląda w sypialni :) buziaki dla was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno,....... mam juz 10 kg do tyłu, a śniegu to ja na razie nie chcę..... brrr... znowu drogowcy zaśpią i nas zasypie a potem bedzie breja :/ ja jestem zwolenniczką teorii że śnieg powinien padać w Boże Narodzenie i w górach :) miasta powinien omijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko rozumiem Cie ja tez dwa razy bralam clo ale akurat wtedy nie mialam przytulanek bo meza nie bylo (nie wiedzielismy o tym tak to bym nie brala) i gin nie kazal robic monitoringu tylko mierzyc tempkei ja jeden cykl tak robilam skok by a drugi poszlam sobie na monitoring we wlasnym zakresie i mialam potwierdzona owulke, takze wydaje mi sie ze jak kilka razy nie bedzie wychodzilo (czego nie zycze) to moze wtedy warto zrobic monit by stiwerdzic czy owulka wystepuje. Trzymam kciuki :) Witaj Mikio :) Olu super :) zobaczysz jak to zleci szybciutko i wozeczek pojdzie w ruch :) Ja juz obiadek ugotowalam i teraz zmykam na szlaenstwo zakupowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sniegu to ja nie moge sie doczekacccc :) ten nastroj, napalone w kominku, wieczory z mezusiem hmmm rozmarzylam sie /....... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie taki nastrój to ok, ale po pierwsze nie mam kominka, a po drugie w wawie nastroju nie ma, jest tylko chlapa :/ ale i owszem jak mam okazję być w górach, albo w domku na wsi to śnieg bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem juz na nowym bo przecież szlag mnie tam trafia nawet linka w zakładkach już usuwam z tamtego forum widze ze nie ma mojego wpisu z wieczorka.......... no w każdym razie pogadałam sobie z lekarzem-bardzo fajny człowiek no i tak starał sie mnie uspokajać a ja i tak już panikuje ale jak to ma pomóc w sumie nie dowiedziałam się nic czego bym nie wiedziała tylko musze sie jeszcze dowiedziec co z ta @ bo skoro tak mówicie że trzeba tyle czekać to kapa i moze zapytam o jakąś luteinę na wywołanie lub coś takiego, zobaczymy aha pisałam Wam że mam owulacje już drugą z rzędu niestymulowna :) jest jeszcze dla mnie nadzieja aha dowiedziałam sie też ze ta laparoskopia miedzy innymi ma też powodzować obnizenie androstendionu wiec super bo to też moze byc przyczyną tych wczesnych poronień i tego ze nie moge utrzymac ciązy mimo ze do zapłodnienia dochodzi.... no w sumie to same plusy tego zabiegu ale czemu sie tak denerwuje???????????????????? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s a śniegu to już nie mogę sie doczekać bo go uwielbiam i zima jest moja ulubiona pora roku ale oczywisie taka zima ze śniegiem i słoneczkiem :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki melduję się i ja ;) Pozdrówka dla wszystkich surfitka👄 dunia👄 ja biedna👄 aniasz👄 ola kp👄 bercia👄 agnieszka👄 patiana👄 apsik👄 pierniczek👄 repetytorium👄 fafforek👄 idka👄 niesia👄 i cała reszta babińca 👄👄👄 choineczka, balbinka gdzie jesteeeeeeście??? dla was też 👄👄👄 a u mnie cyklinowanie i lakierowanie podłogi w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja niedawno dołaczyłam do tamtego forum, ale również postanowiłam sie przenieść. Mimo że jestem po @ to boli mnie strasznie lewy jajnik. Już kiedyś miała robiona laparoskopie i usówali mi zniego torbiela. Boje sie że to może być powtórka z rozrywki. Oczywiście na wizyte u ginekologa musze czekać, dość długo. No ale niestety musze to sprawdzić, chociaż strasznie sie boje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka20
no to i ja się melduję :) pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny no to ja wam cos napisze!:O czekalam na @czekalam i sie doczekalam masakra to co sie ze mna dzieje!!!!, lykam tabletki a brzuch boli jakby mi pecznial od srodka i wnetrznosci wyplywaly, omdlewalam dzis z bolu kilka razy na studiach wiec wrocilam do domu, wymiotowalam, plakalam- slowem jeden wielki cyrk, teraz wezme tabletke kolejna i mam nadzieje ze zasne! nie wiem co sie dzieje przeciez wiecie ze ja po duphastonie to mialam tylko plamienia a nie takie cos!!!a no i mam wylewy nilu oczywiscie:O:O:O Moze czas odstawic ten caly duphaston, juz sama nie wiem:O:O:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynusia
Cześć dziewczynki!! Mam taki problem bardzo chciała bym zajsc w ciaże.Ale mi to nie wychodzi . Byłam u swojego ginekologa i przepisał mi luteine i duphaston i oczywiście badania na prolaktyne. Brałam luteine przez 5 dni 3x1tab. dostałam okres i w 15 cyklu mam zacząć brać duphaston przez 10 dni po 1 tab.A badania na prolaktyny wyszły mi 35.7ng/mL i nie wiem czy dobrze czy nie ??? a do gin ide dopiero 10 listopada i sie troche niecierpliwie odpiszcie mi prosze czy mam jakieś szance na dzidziusia z gory dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się melduję :) doła złapałam dzisiaj strasznego, pewnie przez tą pogodę.... więc Wam dzisuaj nie przynudzam :) Buziole dla wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×