Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dziewczynki wpadam z zyczeniam i oplatkiem, bo nie wyobrazam sobie Wigili bez tej c\\wazneh chwili... 🌼 Zycze Wam kochane zeby te Swieta pelne byly milosci, radosci, chwil spedzonych z kochajacymi, najblizszymi sercu ludzmi... Niech bedzie dzis spokojnie i nastrojowo... a stresy i nerwy niech nie maja wstepu w ten szczegolny wieczor... W Nowym Roku zycze :D odwagi w podejmowaniu decyzji... srodkow do realizaji marzen... nowych szczytow do zdobycia... odpowiedzi na pytania... rozwiazania wszelkich problemow... nowych, wspanialych doswiadczen... i zeby codziennie wieczorem znalazlo sie cos co przywola na Wasze twarze usmiech i zaleje szczesciem serce... cos za co mozna byc wdziecznym, cos dla czego warto zyc... Wszystkiego Dobrego Kobietki... kazda z Was jest szczegolna i kazda z Was nauczyla mnie czegos nowego o ludziach :) Chcialam Wam podziekowac za te pol roku, za to, ze jestesci i za to, ze bedziecie :) Sciskam kazda mocno, mocno, az mi tchu brakuje :) WESOLYCH SWIAT !!! reewelka 🌼 czarna 🌼 elfik 🌼 emilka 🌼 itus 🌼 onfim 🌼 mika 🌼 kasiulka mika 🌼 pasiasta 🌼 strzyga 🌼 madziczek 🌼 jadzia 🌼 agi mika 🌼 ivette 🌼 soma 🌼 little 🌼 bajka 🌼 vitalijka 🌼 bytka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie. Prezentów tyle, ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury. Przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti. Snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort karmelowy. Dobrych przyjaciół na wieczór zimowy. Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!! Strzyga🌼---nie ma za co wiesz że ja nie lukruje bez powodu więc przyjmij to jako stwierdzenie faktu :-) Rewelka🌼---mailik na wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod żywą choinką dużo prezentów a w Waszych duszach wiele sentymentów, Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieje na Nowy Rok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych, radosnych i pachnacych swiat Bozego Narodzenia oraz pomyslnosci w Nowym Roku zyczy Ola z Anulka :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione, ale szczere życzenia Wesołych Świąt wszystkim kafeteriankom. Wczoraj nie miałam jak wpaść bo przedwczoraj nie wyrobiłam się z wszystkim, pól dnia lepiłam pierogi ale wyszły, pierwszy raz sama tzn z małą pomocą siostry, a wczoraj sprzątanie od rana bo na 16 prawie 20 gości miałam u siebie, wigilia ozna powiedzieć, że udana. Chociaż bez nerw i kłótni się nie obyło i to jest najgorsze, niecierpie siebie za to, że daję się tak ponieść emocjom..... Mika to nie jest tak, że ja się denerwuję, że sika , ale tego dnia to już miałam dosyć naprawdę byłam strasznie nie wyspana, jeszcze te przygotowania do świąt i co chwile sprzątanie po małym Frodo, ale teraz się uspokoiło tzn. ja się uspokoiłam. Elfik wiesz mały potrafi budzić się co 2 h jak w zegarku w nocy i strasznie piszczeć, ja próbuję się nim zajmować, troszkę pobawić, do łożka biorę, ale on wtedy jeszcze bardziej się rozbudza..... i jeszcze bardziej szaleje, no ale cóż to jest szczeniak i to bardzo kochany szczeniak. Pasiata masz rację hahaha pies dobrze mi zrobi przed dzieckiem Ok spadam, bo jesteśmy z Moim po świątecznym śniadanku a zaraz jedziemy na spacer do lasu nad jezioro oglądać budowę - przyszły dom siostry i jeszcze raz życzę WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie wyrabiałam na zakrętach, bo trzeba było wszystko przygotować a do tego Tosia trochę marudna była (co zresztą zupełnie zrozumiałe...). Nie zmienia to faktu, że Wszystkim Wam z całego serducha życzę spokoju, dystansu i zadowolenia z siebie a w te Święta zadumy, wyhamowania z codziennego pędu i dużo bliskości z Najbliższymi! A u mnie Święta piękne, świąteczne :-) Co prawda rano lekko się ścięliśmy z Samcem, ale widać tak miało być :-) Teraz jest jeszcze piękniej! Wczoraj byliśmy z opłatkiem u Rodzinki - całkiem miło, tylko moja Teściowa trochę czadu daje, bo nie może się pogodzić z tym, że dużo się u nas zmieniło a jej synek nie jest już małym chłopcem... A dzisiaj idziemy na chwilę posiedzieć i wymienić się prezentami ;-) Zobaczymy, jak Tosia to zniesie... W każdym razie życzę Wam dobrego dnia i dobrych Świąt! Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dopiero dzisiaj wpadam złożyć NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA SPOKOJNYCH ŚWIĄT i wszystkiego dobrego na Nowy Rok. Ściskam i Całusy dla Każdej z WAS:) A ZA ŻYCZENIA WSZYSTKIM TEŻ DZIĘKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie skończyły się awanturą między mną a matką przy dziadkach aż zapłakana wyszłam od nich i wróciłam do \'siebie\'... Fizyk jak wczoraj wyjeżdżając powiedział, że wróci jutro popołudniu, tak od tej pory nie dał znaku życia. nie zamierzam do niego dzwonic. niech jeździ gdzie chce i robi co chce. A po świętach poszukam normalnego pokoju do wynajęcia, a nie płacic dalej za tą zimnicę u koleżanki. Nie mam po prostu szczęścia w życiu. I im szybciej się do tego przyzwyczaję, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia, u nas przygotowania poszły pełną parą wszystko się udało ba powiem nawet że wyszło super i nawet karp mi smakował :] dzięki Bogu za Kuronia :) Do pasterki nie dotrwaliśmy pasiasta🌻 reewelka🌻 :] udało się spotkanie? ita🌻większość psów je swoje kupy, szkoda że się poddałaś z tym spaniem ale to wasz psiak i wasza decyzja, dziękuję przygotowania były super wszystko się udało i świetnie się bawiłyśmy :], eh nie załamuj się z psem jak z dzieckiem początku zawsze są trudne i potrafią człowieka zdołować ale spokojnie dajcie sobie czas emi🌻 dzięki, elfik🌻mam nadzieję że kciukanie ,pomogło/pomoże fajny prezent :) oj to szkoda że kamery nie masz kasiula🌻 ivette🌻 dla zasady dla tradycji jeśli nie dla siebie to chociaż dla dziecka a zresztą nie moja sprawa, doczytałam że wreszcie się pozbierałaś w sobie to dobrze święta są raz w roku warto madziczek🌻 jadzia🌻 kiedyś musiał być ten pierwszy raz namea🌻 nie ma za co kochana bajeczka🌻 szkoda że osobno :) Agi🌻 piękne życzenia mika🌻 strzyga🌻 zakalec z pudełkowego ciasta dziwne hmm soma🌻 czemu nie wyszła jaką polewę robiłaś? little🌻 dziękuję za życzenia vitalijka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A u mnie fajnie, bo rodzinnie i spokojnie ale...oczywiście tylko ruszyłam się z domu to jak na złość spotkałam swojego pierwszego chłopaka z córeczką i powiedział cześć, oraz życzył wesołych świąt. Fajnie, chociaż później jakaś zaduma nad życiem do mnie przyszła i jeszcze co najlepsze wsiadam do autobusu, a tutaj widzę \"niby byłą\" dziewczynę Sz., no i się zastanawiałam czy wysiądzie tam gdzie Sz. mieszka i wysiadła, więc kolejna zaduma mnie naszła. Ale w zasadzie nie wiem po co tym sobie głowę zaprzątałam, chociaż to było silniejsze. A Sz. mi też życzył wczoraj wesołych świąt na gg. Mam swoje życie ale mimo to jakieś wkurzenie poczułam. Byłam wczoraj na pasterce i dzisiaj na mszy, bardzo pięknie jest w kościołach:) Ok, uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, a czym sie rozni sernik amerykanski od takiego zwyklego? :> a ja wcale nie czuje tych swiat... potraw pare zrobilam, nawet sama lepilam pierogi, ale nie wiem po co - nikt ich nawet nie tknal... :( za to Ania najbardziej sie cieszyla z opakowan po prezentach hihi :D a teraz oglada katalog oriflame ^^ mialam powazna rozmowe z A... tzn on rozmawial ze mna... ale nie wiem, czy jakikoowiek skutek przynisie. skoro on woli alko i kompa od rodziny, to cos tu jest chyba nie tak. albo ja jakas inna jestem :/ znikam,baj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo: sernik amerykański - to w miarę lekkie ciasto. idealne prosto z lodówki. spód: ok.6-8 sucharków, 2 łyżki cukru, 50 g masła masa: 600 g białego sera półtłustego (najlepiej) 3-krotnie mielonego, 200 g kwaśnej śmietany, 5 jajek, 175 g cukru, skórka z 1/2 cytryny (ja przeważnie wlewam jednak na oko \"cytrynki\") 50 g mąki ziemniaczanej, łyzeczka proszku do pieczenia. najpierw trzeba pokruszyć sucharki zawinięte w serwetkę wałkiem, a potem zagnieść wszystko. Wyłożyć na spód tortownicy. To, co na masę serową podobnie (jeśli ser nie był mielony to najpierw rozetrzeć, zemleć go, czy jak to się tam nazywa poprawnie), białka ubić na sztywną pianę, potem \"wlać\" masę do piany i rozmieszać na jednolitą masę. Wylać do tortownicy. piec ok. 1 h-1,5 h w temp 150 st.C na rumiany kolor. ja przed podaniem czasami jeszcze wylewam na niego polewę czekoladową - jak dla mnie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawce Strzyga przykro mi z powodu mamy i tej sytuacji w święta, kobita nawet w święta nie może się opanować...a co na to dziadki? Onfi wiesz ja już się przyzwyczajam powoli jest ok a nawet super bym powiedziała, chociaż mam całe pogryzione ręce hahahah i często gęsto budzi mnie w nocy, ale dziś dał mi pospać, a co do kup to nie wiedziałam myślałam, że Mój ma tylko taki odpal, ale zapytam się wet. co z tym zrobić . Fajnie, że u Ciebie święta się udały u mnie też, ale jestem troszkę zmęczona tym wszystkim, wczoraj jeszcze u siostry na świątecznej obiado-kolacji byliśmy a dziś do kościółka i do babci w odwiedziny i marzę żeby sobie troszkę w domku poleniuchować. Pasiata chyba każda teściówka ma coś nie tak w sobie oczywiście wg nas żon ich synków hahaha .......a co do kłótni to w każdym związku się zdarzają, nie wiem czy czytałaś wcześniej, ale pisałam, że to chyba właśnie głównie dzięki Twoim rozważaniom na cafe i Twoim podejściem do życia troszkę u siebie w związku zmieniłam i okazało się, że na lepsze. .....chociaż sielanki nie ma hahahah Elfik i co kiedy mają dzwonić z tej firmy jak coś? Jak wigilie???? Ivett wiesz ja też jakoś tych świąt nie czuję , nie wiem czemu może dlatego, że śniegu nie ma i że w tym roku za późno za wszystko się zabrałam i taka nerwówka była i , że wigilia u mnie także nie zdążyłam się nawet nastroić na to wszystko..... żałuję, ale w następne święta postanawiam poprawę hahahah A o co chodzi z tym Twoim co on pije????? Madziaczek ja wiedziałam, że tak będzie, że Sz. pewno wróci do tej swojej..... Rewelka, Emilka co u was??? Jak święta???? Jadzia a jak pierwsza wigilia u teściów? Naema jak w Polsce??? Pewno banan z twarzy nie schodzi co???? Życzę miłego drugiego święta, zmykam ogarnąć mieszkanko i szykować się do wyjścia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim a zapomniałam wam jeszcze napisać że święta były białe dokładnie kiedy zasiadaliśmy do kolacji zaczął padać piękny śnieg :) madziczek🌻 było minęło nie ma co, skoro zostało to powiedziane że teraz nie ma ochoty na wiązanie się z tobą trzeba trzeba przeboleć ivette🌻 raczej z nim jest coś nie tak, szok 46 lat szok szok ita🌻to dobrze :) Co do rąk psa można oduczyć całkowitego gryzienia :> Mnie też chęci na leniuchowanie do padły w piżamce chodziłam do 12 :) ale trzeba było zacząć obiad robić wiec musiałam się ubrać Miłego świętowania i pięknego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, nie to, ze non stop pije, ale jak ma wolne to tak. no i sie tak zlozylo, ze na dzien przed wigilia mial wolne, no i wiadomo, jak sie to skonczylo... teraz jest juz lepiej :) no ale generalnie to mi sie smutno zrobilo ze wigilia byla taka jakas nie bardzo... :/ na cale szczescie wczoraj bylo o wiele lepiej :) a dzis bylismy na zakupkach :) mala dostala 2 pary butkow :) Arek spodnie :) a ja mam wreszcie normalna klawiature, spcja mi nareszcie dziala :D :D :D jeszcze moze pojde kosmetyki jakies kupic :D bo musze isc prad doladowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no jak widac nie może. dziadki się nic nie odzywali na nasze wrzaski aż wyszłam. Dziś jak z babcią rozmawiałam to było jej przykro, ale chyba jej się komórka wyładowała, bo przerwało połączenie i potem się poczta tylko włączała. ja na razie na fizyka czekam. powinien dziś wrócic... tak mówił jak wyjeżdżał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Widzę że już świąteczne relacje są.U mnie bylo normalnie jak co roku.Od początku w tym roku nie czułam tych świąt i tak jakos minęły bez większego echa.Na sylwka chyba wyjedziemy już w poniedziałek więc tam pewnie się wyszaleję :-D Ita🌼---z pracy dopiero po nowym roku cos bede wiedzieć. Onfim🌼---a nawet i mam kamerę alezanim ją rozpakuję i załączę to zazwyczaj nalepsze jej wyglupy mijaja ale muszę przygotować kamerę jakoś i nagrać tego szaleńca a potem sobie poprawiać humor :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutko... moja zguba się odezwała po 2 dniach niedawania znaku życia. oświadczył, że za pół godziny wyjedzie z domu, czyli za jakieś 2-3 h można się go spodziewac. ciekawe rozumienie pojęcia \'popołudnie\'... brakowało jeszcze podziękowania za łaskawośc odezwania się do mnie, ale już nawet siły na ironię mi brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) U mnie święta bez atmosfery świątecznej, maraton po rodzinie, trochę krzywych akcji i mega zmęczona dotarłam do domu z siostrą, wczoraj u mamy obiad, trochę u przyjaciółki posiedziałam i u kolegi wylądowaliśmy, a dziś od rana znowu maraton...koleżanka, obiad u dziadków, teraz byli znajomi i zostałam sama-odpoczywam. Dowiedziałam się, że moja kuzynka jest w ciąży, więc bardzo się ucieszyłam-jutro do nich jadę. A poza tym całkowicie normalnie...a wigilia nawet dość wykręcona w kosmos. Miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Dla mnie to były super święta a zwłaszcza przygotowania stęskniłam się za mamą krzątającą się w kuchni za tymi zapachami za ubieraniem choinek i w ogóle super elfik🌻 musisz mieć włączoną non stop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam dzisiaj w Częstochowie z rodzicami, babcią i A. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że na koniec wyprawy zrobiło mi się bardzo niedobrze i do tej pory koszmarnie się czuję. Nie wiem czy to przez tyle godzin podróży, czy przez oglądanie filmów podczas drogi, czy przez jedzenie, czy przez picie, nie wiem przez co. Poza tym Święta minęły spokojnie, mimo, że się wcale nie wyspałam, bo z babcią w jednym łóżku noce spędzałam;) I co roku babcia jechała do domu w drugi Dzień Bożego Narodzenia, a dzisiaj została. Fajnie nawet ale wyśpię się dopiero z jutra na pojutrze. Poza tym, to mam wielkie marzenie Noworoczne- chciałabym w końcu mieszkać sama. To znaczy bez rodziców, mieć swoje mieszkanie. To jest moje największe marzenie i plan na Nowy Rok, pomijając jeszcze inne rzeczy też ważne dosyć. ita🌼 no widzisz to Ty jesteś mądrzejsza, bo ja to jednak naiwna i łatwowierna. Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam sobie kąpiel dobrą, a potem popłakałam sobie w poduszkę słuchając koncertu Rubika w tv. potem fizyk wrócił i mi się lepiej zrobiło, jak mnie przytulił. oświadczył, że niedługo jego kolega przyjdzie i przyszedł i siedzi do tej pory. napiliśmy się już i po 2 czekoladach z adwokatem, 2 szlaneczkach coli z whiskey i kilku łykach piwa po drodze chyba nienajlepiej się zaczynam czuc, a nieźle mi już w głowie szumi. Poszłam teraz do Was napisac, a Ci dalej dyskutują i mnie próbują w beznadziejną dyskusję o księżach wciągnąc, ale twarda jestem i się nie daję ;) jutro chciałam do pracy iśc, ale raczej mi nie wyjdzie ;) dziś byłam, to niech się cieszą ;) po 🌻 dla każdej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień wszystkim :) madziczek🌻wyspana? strzyga🌻 no cóż mieszanie alkoholu nawet w niewielkich ilościach nie zawsze się dobrze kończy po 🌻 dla każdej przepraszam że nie wymieniam ale wpadłam w łapska poświątecznych porządków i woda stygnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Onfi a jak oduczyć gryzienia rąk, bo przecież jak się z nim bawię to innej opcij nie ma hahaha. Wczoraj go zostawiliśmy na troszkę ale potem jak wróciłam to się z nim tak bawiłam i szalałam, rozłożyłam sobie legowisko na gumolicie i tak chyba ze 3 h z nim leżałam aż w końcu padł i nawet ładnie przespał noc( kurcze gadam jak bym miała dzieciaka hahahah).A co Ty za porządki robisz przecież to na święta się sprząta hahah? Elfik ja też jakoś tych świąt nie czułam, nawet wczoraj w kościele takie jakieś nieznane kolędy były i nic nie poczułam.... Madziaczek a cóż to za wyprawa do Częstochowy? No wiesz takie związki po ileś tam lat trwajace cięzko rozwalić w mak i jak tylko jest jakiś problem, albo nieporozumienie to od razu się wraca..... Rewelka a co to za wigilija , że w kosmos..... Miłego dnia życze bo my za niedługo na obiad jedziemy do cioci i wujka Mojego do miasta obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... jakoś tak byle jak u mnie...nie dawno wstałam i zaczynam się ogarniać do kuzynki, ale tak dziwnie mi. Ita🌼kosmiczna wigilia, bo pewna suka nie dawała mi spokoju od rana, do wieczornych godzin nie licząc się z tym, że ludzie chcą chociaż w święta odpocząć od problemów. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×