Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Pasiata🌼 dziękuję:) Do wczoraj mogłabym powiedzieć, że się cieszyłam z tej rocznicy, ale po tym jak się zakończyło nasze wczorajsze świętowanie, żałuję, że w ogóle do niego doszło:( Nie umiemy się ostatnio dogadać... Emi🌼perfumy, których szukałam od ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 🌻 aż tak źle? Emilka 🌻 nie czepiaj się Chłopaka!! :-P Idę na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik kurcze współczuję Ci bo chyba wiem jak się czujesz ja też przez pół roku szukałam roboty i myślałam, że zwariuję. A jesteś zalogowana na te wszystkie portale infopraca, gratka, praca pl itp?Bo ja byłam i dziś skrzynkę otworzyłam a ta zawalona mailami chyba ze 200. Psiata no u mnie też tak ciepło w sobotę było, normalnie wiosenkę już poczułam a dziś mróz. Emilka a jakież to trampki do chodzenia czy ćwiczeń? To chyba dobrze, że mysli o waszym wspólnym życiu!Emi no to razem na szperanko się umawiamy razem z Rewelką, a ja już też nie mam zbytnio czasu, bo po pracy śmigam do mojego Frodo, żeby z nim wyjść a potem to już mi się nie chce waracać na lumpy. Onfi kurcze zmartwiłaś mnie! Może na gg albo na maila chcesz pogadać? Jadzia co u Ciebie? Jak na nowym mieszkanku? Rewelka a Ty gdzie???? Czarna uuu to gratulacje! Ja znowu słomiana wdowa do piątku tym razem, ale w przyszłym tygodniu sobie odbijemy bo w pt w nad ranem już jedziemy w góry i razem aż do niedzieli tej następnej,ale się cieszę, a noclegi w Bratysławie i w Budapeszcie poobczajałam i nawet dzwoniłam na Słowację, kurcze dogadałam się z nią bez problemu ja po polsku ona po swojemu haha. Tu są linki do tych noclegów, jak ktoś chce to niech luknie w sumie nie są takie złe i nie aż takie drogie. http://www.hungariaguesthouse.com/galeriapl.html http://www.hotelstar.sk/poindex.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no dobrze, że myśli, ciekawe, co i kiedy z tego myślenia wyniknie :) A co do trampek, to są takie do chodzenia, do kostki, czarne lakierowane :D Zachorowałam na nich ostatnio, więc powiedział, że mi je kupi dla świętego spokoju, żebym nie jęczała. Bo jemu się bardzo nie spodobały, Reewelce też nie, a mi tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to gratulacje były odnośnie rocznicy i co w końcu gadałaś z nim o tym mieszkaniu? Miało być Pasiata sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja nie widzę tam żadnych trampek???Wklej jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 to tzw danie po imprezowe kiedy nic w lodówce a żołądek pusty :D elfik🌻 łączymy się w bólu świat jest do bani pasiasta🌻 mnie łatwiej dla dziecka niż dla siebie coś wyszperać wiec ite podziwiam że ma takie zdolności że pójdzie i coś wyszpera za każdym razem miłego spaceru ita🌻 milka ci wyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 no za fajnie to nie jest. On uważa, że nie ma problemu, że sama sobie go wynajduję. Skoro tak, to powstaje pytanie czy te wszystkie słowa i jego marzenia dotyczące wspólnego życia, ślubu, dzieci są prawdziwe i szczere... Emi🌼 Dzięki👄 staram się przed każdym naszym spotkaniem nastawiać optymistycznie jednak od tamtego tygodnia każda wspólna chwila kończy się kłótnią. Ita🌼 rozmawiałam, ale póki co wychodzi na to, że tylko mi zależy na jego samodzielności i na tym by wspólnie zacząć jakoś żyć. Nie będę napierała. Może boi się, że jak się przeprowadzi ja będę chciała się wprowadzić (choć mi do tego nie spieszno). Nie wiem, narazie temat zakończony (zawieszony)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 nie martw się pracą narazie, rób swoje (ucz się do aplikacji), a wszystko się jakoś ułoży. Zapomniałam napisać, że podoba mi się pomysł na Twój nowy tatuaż. Kojarzy mi się trochę z takim jednym teledyskiem Natalii Lesz, bo ona tam też ma skrzydła jak anioł, tylko raz białe, a raz czarne;) i słyszałam jak się wypowiadała w wywiadzie na ten temat, że w niej właśnie istnieją dwie różne natury. Tak na marginesie to podoba mi się ta mała kobietka i jej muzyka:) ita🌼 czarna🌼 emi🌼 reewelka🌼 namea🌼 strzyga🌼 onfim🌼 może wałek na męża by poskutkował? ;) bajka🌼 ivette🌼 AGI25🌼 zaglądasz tutaj jeszcze czasem? jadzia🌼 po raz trzeci pytam- co u Ciebie słychać?:) wszystko ok? Kasiula🌼 co słychać? jak się czujesz? Lecę, wczoraj do godziny 24tej powtarzałam z tego co mam odpowiadać w środę. Stres już coraz większy i za fajnie się nie czuję z tego powodu. Dla poprawy nastroju mam dzisiaj na obiad spagetti:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naemka nie dostałam żadnego maila od Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 wałek to już naprawdę za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka śmieszne, ale nie takie złe co prawda ja bym wolała wiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no ja też, ale nie było :) No śmieszne, mojemu sie nie podobają bo on najlepiej to wbiłby mnie w kieckę i szpilki na co dzień :) Ale kupił, więc to mu się chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 łopata a co to ma byc kara czy przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moją drogą świtę:) Jestem ledwo przytomna i zagrzebana w papierach, więc nie mogłam nawet słowem się odezwać wcześniej -ledwo zdąrzyłam nadrobić. Czarna🌼a co się dzieje? Ita🌼zazdroszczę Ci tej wycieczki Emilka🌼a ja mam czarne kozaki, bo granatowych już nie było, ani fioletowych. Jutro mam to spotkanie biznesowe-stresować się zaczęłam. Chyba muszę elegancko się ubać, ale już kiecki nie zakładam-pierdzielę, co za dużo to nie zdrowo:P Elfik🌼bo to Polska...nie elegancja Francja-niestety;) Pasiasta🌼 Ofim🌼ja to Cię dziewczyno podziwiam, że dałaś się wmanipulowac w takie zycie i dzielnie dajesz sobie z tym radę. Madziczek🌼mi się wydaje, że Pasiastej chodziło o to, że nie każdy każdego musi lubić-tak jak w życiu. Kasiula🌼bombko-podpadasz, bo się nawet na telefon nie odezwiesz. Ja mialam świetny weekend, dziś szykuje się boski wieczór z koleżanką, u której byłam w Irlandii i już widzę siebie jak ja będę cierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... pojechałam na uczelnie i nic nie załatwiłam. znaczy nie to, co chciałam, tylko wpis wziełam i się na jeden przedmiot obieralny zapisałam, na który system się wykrzaczył i miejsc niby nie było... teraz muszę na 14 wrócic i dalej próbowac coś wskórac u faceta... A, no i przejśc się do innego gmachu zobaczyc czy inny egzam zaliczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka ja też się cieszę, że Tobie weekend się udał. A co do wycieczki to sie troszkę boje tej zagranicy, bo nigdy sami nie bylismy, no ale co się może stać. A co to za spotkanie biznesowe???? A ja ten tydzień w sumie też mam naładowany tzn popołudnia, dziś do chorej siostry idę, jutro step i piłki a wieczorem ma przyjacióła na noc przyjść(chociaż miałam z nią spięcie, no ale chyba przyjdzie hehe), w śr ona ma wolne i po robocie jedziemy do sąsiedniego miasta na zakupy tam są tanie i świetne buty, w czw może uda mi się zorganizowac babskie spotkanie ze studiów z laskami, a w pt pakowanko.Muszę mieć jakis plan, bo jak mysle, że mam wracac do pustego mieszkania i tak przez tydz to chyba bym oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼nic wam się nie stanie, bo ludzie za granicą przyjemniejsi, niż nasi wspaniali rodacy. Ja mam też plan napięty w tym tygodniu. Jutro to spotkanie i odwiedziny u dziadków (spotkanie to póki co tajemnica), śr-dzieciaki i koleżanka, czw- dzieciaki, a piątek- fryzjerka, no w weeekend w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼teraz trzeba się Pasiastej zapytać, czy dobrze odczytałam jej wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---też lubię Natalkę szczegolnie kawałek I miss you strasznie klimatyczny. A ten anioł to mam rysunek też w książce Kossakowskiej siewca wiatru taki w marszu anioł w skorzanej prostej kurtce i w normalnych spodniach w łapce ma miecz i troche opuszczoną głowę czyli taki bardziej współczesny anioł (stróż?) i stwierdziłam że wszystkie tatuaże są w jakimś stopniu symbolami ochrony, lew ogień wieczność teraz anioł....żeby się nie skończyło na tym że sobie jakąś pieprzona zbroję wytatuuje na ciele i hełm :-O Rewelka🌼---to ja zacytuje Ostrego Co jest błazny? Czy wystarcza wam wyobraźni? Czy mózg razem z potem zostawiliście w łaźni? No pokażcie tych odważnych, co swój honor liczą w baksach, Za pieniądze podatników obijają dupsko w taksach. Jego, kurwa mać, senacka obietnica bez pokrycia. Nie pierdol mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia. Tylko umiesz podliczać, Tylko umiesz łeb wpychać, Tylko umiesz chwytać pieniądz siejąc zarazę. Za kogo mnie masz? Za kamikaze? Dosyć mam, wciskam pauzę. Sam sobie poradzę. Mikrofon w ręku, trzymam władzę. Ryzyko wielkie jak drogich furex\'ow kradzież. Mimo to nie dam się pladze, wiary nie zdradzę, Choć przy nich jestem mały jak karzeł. I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, Gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów, Co odlicza szmelc od kosztów poniesionych za kadencji Broniąc brak kompetencji siłami prewencji. Ciągłe nadstawianie szczęki, jęki zawodu, By minister doznał wzwodu Na widok samochodu typu Limo S klasy. Na ten temat milczy prasa. A.B.C. z polskiego abecadła, Jak pies skacze do gardła, by zetka wpadła, A polityk liczy kabzę, A więc bądź przy tym i ty A poznasz prawdę.. Emi🌼---zajebiste te butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼niestety taka prawda i można by jeszcze wiele wyminiać tego typu kawałków. Tak samo jak idealnie sytuację naszego kraju przedstawia w swoich reklamach teraz Super Express. Emilka🌼no nie płacz już nie płacz...i tak będę pokazywać się z Tobą na ulicy, nawet jak będziesz je miała na nogach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×