Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka馃尲 buahahahaha, macha膰 cyckami przed Romantykiem:D:D:D: Buahahahhaa:D:D:D Nie, no przegi臋艂a艣:D Kurcz臋 ch艂op nie wie, ile traci;) Biedny, bo nasze okazy gwiazdy by mu przys艂oni艂y;) Ja mam d wi臋c m贸wi艂am, 偶e mnie nikt nie pokona:P A jak m贸wi艂am by艂y wi臋ksze! Elfik馃尲 kurka, ci臋偶kie s膮 takie rozmowy. Jednak z tego co opowiadasz potrafisz si臋 dogada膰 z MI艣kowym wi臋c b臋dzie dobrze:) Trzymam kciuki!!! Kasiula馃尲 masz zielone oczy? To nie dawaj Pameli!!! Oddaj mnie:D A Emilunka馃尲 to gdzie? Samoch贸d mi臋dzy nogami zaparkowa艂 i ruszy膰 si臋 nie mo偶esz:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka no i Kasiula mo偶e?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita馃尲nie s膮dze 偶eby Rewelce z wawy sie chcia艂o przyjecha膰;) Ale mi z O艣wi臋cimia mo偶e si臋 chcie膰:)Tylko 偶e ja Krakowa nie znam za bardzo i mog臋 nas was ko艂o galeri czeka膰:)Albo w mc donaldzie na floria艅skiej:) CZarna馃尲To dobra oczeta ci moge da膰 ale w takim razie co ja dam Pameli??S艂ysz艂am 偶e mam ty艂ek zgrabny..Ale to jeszcze dziewczeta mo偶e przez miesi膮c..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiula馃尲 znaj膮c charakterek Rewelki to na pewno si臋 nie da:) I biedna ta pani;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga馃尰 zabi艂abym jakby mi kto艣 o 23 zadzwoni艂 偶e co艣 tam leci w tv czemu kiepski nastr贸j? bytka馃尰 dobrze kojarzysz nie mia艂am zadnych problem贸w ale tylko dlatego 偶e m贸j synek nie by艂 zazdrosny a wrecz przeciwnie skory do pomocy i wyrozumia艂y co do brzuszka i rocznego dziecka te偶 nie by艂o problemu tylko pod koniec cia偶y gdy zn贸w bylo zagro偶enie wcze艣niejszym porodem ciezko by艂o malemu t艂umaczy膰 ze mama nie moze wzi膮艣c na r臋ce madziczek馃尰 super jadzia馃尰 reewelka馃尰nie nie wiem jej biust zawsze przyci膮ga艂 wieksz膮 uwag臋 ni偶 wzrost w ryj babom czarna馃尰 ita馃尰 no fakt taniej poj艣膰 indywidualnie do psychologa ni偶 bawi膰 si臋 w terapi臋 ma艂偶e艅sk膮 Nie wiadomo jeszcze mo偶e si臋 okaza膰 偶e bed膮 wraca膰 co kilka dni lub codziennie albo tylko na weekendy beda si臋 ugadywa膰 ja na kawk臋 nie ide mog臋 i艣膰 na piwo :P kasiula馃尰 lepiej dzieki , to co wpadniesz :> elfik馃尰 jak kotek?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
O D偶izasie w艂asnie prze艣ledzi艂am troszk臋 forum 艣lubne z mojego miasta tam to dziewczyny sie produkuj膮 masakra my to pikusie jeste艣my :-P A jak si臋 偶r膮 艂oooo Lece do fryzjerki sie spytn膮c czy by mi machn臋艂a jak膮 miot艂e na 艂bie na 艣lub nie ide do zadnych wydumanych salon贸w tylko do mojej osiedlowej pani Mirki zawsze sobie radzila z moimi drutami to i w tej kwestii jej zaufam :-D i znowu by si臋 po sklepach za kieck膮 trzeba wybra膰. Rewelka馃尲---aj ty wybredna jeste艣 Ita馃尲---no ja z ch臋cia bym przyskoczy艂a wi臋c mo偶臋 jak jaka babcie napadn臋 i na bilet ustukam to przybed臋 :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
E, baby a Wy gdzie艣 wy偶ej nie mo偶ecie si臋 spotyka膰?! Nikogo w okolice zachodniopomorskie nie ci膮gnie?! Czuj臋 si臋 opuszczeona i zaniedbana...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyneczki tesknie za Wami!!!!!!!!!!!!!! Za kazda z osobna i za wszystkimi razem.... Nie mam neta w pracy, a po pracy ciagle gdzies biegam i nie mam sily na nic :( postaram sie krotce ustabilizowac sytuacje, ale zobaczymy co sie wyklaruje w zwiazku z moja praca :o Poza tym jestem szczesliwa i wszystko widze w rozowych kolorach :D zaraz wyjezdzam na weekend za miasto, a nawet spakowana nie jestem wiec musze juz leciec :D Caluje Was serdecznie 馃槝 馃槝 馃槝 i przesylam duzo ciepla i radosnych promyczkow. u nas dzisiaj piaskowa zamiec, ale slonce i tak daje rade sie przebic... :) reewelka 馃尲 emilunka 馃尲 czarna 馃尲 itus 馃尲 elfik 馃尲 pasiasta 馃尲 madziczek 馃尲 kasiulka 馃尲 onfim 馃尲 mika 馃尲 jadzia 馃尲 bytka 馃尲 strzyga [kwiatek bajka 馃尲 vitalijka 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka widz臋 ostro jedziesz .... S艂uchajcie Dziewczyny my tu takie propozycje dla romantyka mamy, mo偶e by膰 jurorem a jego nie ma.... ach nie wie co traci ch艂opak.. mnie goraczka chyba rozpala, siedze taka zburacza艂a... :D co ja mog臋 do Pameli dorzuci膰 hmm mo偶e jakby chcia艂a zmienic kolor w艂os贸w i fryzure ... dzis rano patrzy艂am na serek wiejski i pomy艣la艂am o Icie.... ja sie nie mog艂am zmusi膰.. :D a jaka pogoda u Was, u mnie pada艂 lekki 艣nieg...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Helo艂. A mnie dzi艣 艂eb boli, i musz臋 robi膰 wszystko, 偶eby o tym nie my艣le膰, bo zn贸w musz臋 tu siedzie膰 do 19. No ale ju偶 jestem. I to JA mam zielone oczy i to JA dam je Pameli razem tali膮 osy :) O cyckach i rozmiarach z wami nie podyskutuje, bo nie za bardzo mam o czym, :) ale najwa偶niejsze, 偶e w r臋ku dobrze le偶膮 :D A samoch贸d mi nigdzie nie parkowa艂 :P Pami臋tacie, jak m贸wi艂am, 偶e Osobisty na walentynki jedzie do mamusi a nie b臋dzie sp臋dza艂 ze mn膮? Wczoraj dosta艂 konkretn膮 zjeb臋, i powiedzia艂, 偶e on NIE WIEDZIA艁 偶e mnie to tak zdenerwuje, no i w sumie to on jednak da rad臋 kr贸cej u mamusi posiedzie膰, i teraz mnie prosi, 偶ebym jednak do niego pojecha艂a. A fige. Nie ma mowy, na nast臋pny raz b臋dzie pami臋ta艂, a nie, 偶e on zawsze idzie po rozum do g艂owy, jak zjebk臋 dostanie. I my艣li, 偶e ja jestem na ka偶de zawo艂anie. Co to, to nie. Nie, bo nie. i chuj. reewelka 馃尰 k艂贸膰 si臋 z babami k艂贸膰 :) ita 馃尰 czaisz, wczoraj kazali mi zam贸wi膰 kuriera 偶eby jakie艣 papiery pos艂a膰. Zam贸wi艂am, zrobi艂am kopi臋, zanios艂am te kopie to szefa, kurier przyjecha艂, zabra艂 orygina艂y i pojecha艂. A za p贸艂 godziny afera 偶e kopii nie zrobi艂am. No偶 kurwa, przecie偶 dobrze wiem, 偶e robi艂am i wiem, komu da艂am i gdzie po艂o偶y艂am! Amba Fatima, by艂o i ni ma. Przepad艂y. I trzeba by艂o kuriera zawraca膰 i wszystko za艂atwia膰 jeszcze raz. No cholera, my艣la艂am, 偶e ich roztelepie. Onfim 馃尰 a jak u CIebie? Mia艂am wczoraj wyj艣膰 gdzie艣 ok. 18.50 to co si臋 sta艂o? Przyszed艂 ten jeden facio, co zawsze przez niego po godzinach siedze, przyszed艂 o 18.45 i m贸wi: No to sobie popracujemy, mam pilne pismo do zrobienia na JU呕 normalnie my艣la艂am 偶e pogryz臋 madziczek 馃尰 gratulacje zdania tego egz, :) elfik 馃尰 tw贸j u艣miech z holi艂贸d zawsze si臋 przyda :) i widz臋, 偶e humor coraz lepszy :) kasiula 馃尰 cze艣膰 wariacie ;) Musz臋 co艣 s艂odkiego zje艣膰 bo umr臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尰 i jeszcze o tobie zapomnia艂am 馃憚 czarna 馃尰 pieszczotku, nie czuj si臋 zaniedbana... mo偶e kiedys i tam zajedziemy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Baba zjeb臋 dosta艂a, faks wys艂a艂am, dzowni艂am si臋 upewni膰 czy doszed艂 i teraz czekam, a偶 mi wyznacz膮 termin odczytu licznik贸w, bo podobno tylko hydraulik mo偶e to zrobi膰-jakby uwa偶a艂a mnie za u艂omn膮, tak to powiedzia艂a. Pipa...pipa...pipa! Czarna馃尲my to mia艂y艣my si臋 w Poznaniu spotka膰. Emilka馃尲pewnie, 偶e si臋 nie dam:) Czyli nasz romantyczny wiecz贸r aktualny? A co Ty na to, 偶eby zaplanowa膰 sobie takie ma艂e tur te Polska i pozwiedza膰 weekendowo nasz pikny kraj:P Elfik馃尲wcale nie jestem wybredna, ale wol臋 o cyckach gada膰, ni偶 o gwiazdach:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no aktualny, chocia偶 Osobisty naciska. No ale we藕 mi powiedz, co ja mam zrobi膰??? Zawsze tak si臋 ko艅czy, 偶e on zmienia zdanie, a ja musz臋 robi膰 to, co on zechce. I teraz te偶 tak b臋dzie!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲 dawajcie na ten tur i o Szczecin zahaczcie:D Jadzia馃尲 ja bardzo ch臋tnie:D Emilunka馃尲 trzymam za s艂owo wi臋c uwa偶aj, bo j臋zyk utn臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ja bym nie pojecha艂a. Przepraszam,ale on przegina. Ostatnio mia艂 zosta膰 do poniedzia艂ku czy tam wtorku, a zawin膮艂 si臋 w niedziel臋, 偶eby do mamusi jecha膰. Postaw na swoim, nie r贸b z siebie uleg艂ej i podleg艂ej. Sorry, ale robi艂 Ci jazdy, 偶e u mnie nocujesz, albo 偶e si臋 spotykamy, a sam szlaja si臋 na piwska z kolegami. Postaw cho膰 raz na swoim i powiedz, 偶e podj臋艂a艣 ju偶 decyzj臋-koniec tematu. Jak on nie ma czasu do Ciebie si臋 odezwa膰 czasem, a Ty masz lata膰 na ka偶de jego skinienie? Nie s膮dzisz, 偶e to przegi臋cie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲W sobot臋 pogadam powa偶nie o tym turze;) z Emilk膮:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no w艂a艣nie o to chodzi! a zobaczysz, 偶e on teraz specalnie od mamusi wr贸ci wcze艣niej, i ja b臋d臋 ta z艂a, bo on dla mnie zrezygnowa艂 z d艂u偶szego weekendu w domu, a ja nie przyjade! O nie, ja ju偶 decyzje podj臋艂am, i wczoraj go u艣wiadomi艂am, ze ja ju偶 mam plany, i nie b臋d臋 ich zmienia膰,na drugi raz b臋dzie my艣la艂. Fakt, zawin膮艂 si臋 w niedziel臋 ode mnie, bo w pon, rano mia艂 jecha膰 do mamy, i co? i wcale nie pojecha艂. A dzi艣 czwartek, wi臋c ma pracow膮 imprez臋, i pewnie te偶 p贸jdzie, a jak ja b臋d臋 co艣 chcia艂a, to nie. Faka maka, nie ma mowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 ja te偶 mia艂am fryz w salonie pani x a nie nie wiadomo gdzie chociaz u Erica jak raz bylam przed 艣lubem brata robi膰 fryz to piekne tam dziewczynom koki robi艂y miodzio napadaj napadaj czarna馃尰 takie odleg艂e wojew贸dztwo jest tam co艣 fajnego do zobaczenia bo ja ostatnio my艣l臋 nad pozwiedzaniem naszego pi臋knego kraju namea馃尰 oj my te偶 t臋sknimy za tob膮 i promyczkami od ciebie i dobrze 偶e jest r贸偶owo :) jadzia馃尰 mo偶e z 偶yczeniami na walentynki wpadnie :D te偶 mi pada 艣nieg z nieba emi馃尰 faceci to jednak bezm贸zgie niedomy艣lne istoty U mnie lepiej co obiecal zrobi艂 ciekawe na jak dlugo no ale czas pokaze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲i bardzo dobrze! Mo偶e b臋d臋 ta z艂a, ale teraz mam podej艣cie do pan贸w takie, 偶e nie mo偶na im ust臋powa膰 na ka偶dym kroku, wi臋c mo偶e i Tw贸j Osobisty stwierdzi, 偶e mam z艂y wp艂yw na Ciebie, ale nie pozwol臋 na to, 偶eby艣 pozbawiona to偶samo艣ci zosta艂a i by艂a na pstrykni臋cie faceta-偶aden nie jest tego wart!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 generalnie to ma艂o mnie obchodzi czy b臋dzie m贸wi艂 偶e ta czy inna osoba ma na mnie jaki艣 tam wp艂yw. Ale ja sama zauwazy艂am, 偶e bardzo si臋 przez niego zmieni艂am. Zawsze powtarza艂am, 偶e sobie nie pozwole, 偶eby facet mi m贸wi艂 co mam robi膰 albo mi czego艣 zabrania艂, i co? i w艂a艣nie na to sobie pozwalam! To nie jest w 偶adnym stopniu tw贸j wp艂yw, bo ja sama t臋 decyzj臋 podj臋艂am, nigdzie nie jad臋, bo jestem ju偶 um贸wiona. Z艂o偶y艂am mu propozycj臋, odrzuci艂, a dopiero teraz uwa偶a, 偶e co艣 jest nie tak. I najlepszy tekst: "Skoro by艂em z tob膮 u twoich rodzic贸w 2 tyg temu, i tydz temu u ciebie w warszawie, kiedy to niby mieli艣my 艣wi臋towa膰 walentynki, no to chyba wypada teraz jecha膰 do domu? ja ci nie zabraniam je藕dzi膰 do ciebie do rodzic贸w!"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna to ja te偶 zajade jak w Poznaniu ma by膰 to spotkanie i ch臋tnie si臋 z wami zobacze! Kasiula i co b臋dziesz????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲zachowuje si臋 jak przedszkolak...sorry, ale stary facet, a sypie tekstami jak z podstaw贸wki...co to jest? Licytacja jaka艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emiulka b膮dz twarda, postanowilas wiec sie tego trzymaj. ja chetniej jezdze do swojej mamy niz do tesciow ale co teraz jedziemy do tesciow, nie usmiecha mi sie..ale co dasz rade! :D a ja mam br膮zowe oczy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ksiula Onfi ma po mnie podej艣膰 na pks bo ja te偶 krakowa nie znam to mo偶emy tam si臋 spikn膮膰 a potem gdzie艣 na ryneczke 艣mign膮膰? Wst臋pnie um贸wi艂y艣my si臋 na po 17, co Ty na to????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尰 no w艂a艣nie, postanowi艂am.Tylko 偶e on teraz b臋dzie manipulowa艂, 偶ebym postanowienie zmieni艂a na takie, jak jemu b臋dzie odpowiada艂o, 偶eby przypadkiem nie okaza艂o si臋, 偶e to on jest ten z艂y. Szczerze, to tu ju偶 nie chodzi o to, 偶e ja nie chce tam jecha膰. Tyklko chce pokaza膰, 偶e nie zawsze bedzie tak, jak on chce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲 szczerze? To w sumie to a偶 tak bardzo ciekawego to tutaj nic nie ma:o Latem lepiej jest przyjecha膰, bo Szczecin bardzo zielony i pi臋kny jest:) I jak rzeka przez 艣rodek miasta przep艂ywa to tak milusio:) Ehhh, za latem zat臋skni艂am.... Ciesz臋 偶e si臋, 偶e sprawy jako艣 si臋 uk艂adaj膮 i trzymam kciuki aby by艂o coraz lepiej! Rewelka馃尲 nie ma to jak powa偶na rozmowa w \"romantyczny\" dzie艅;) Emilunka馃尲 w艂asnie oni s膮 tacy pojebani. My nic nie mo偶emy a oni wszystko. A p贸藕niej jest wielkie halo, 偶e niby nie doceniasz, 偶e on dla Ciebie wszystko a Ty nawet nie mo偶esz z jednego wieczora z kole偶ank膮 zrezygnowa膰:o Paranoja:o Sk膮d ja to znam... Jadzia馃尲 u mnie snie偶ek pada od samego rana, ale chlapa straszna jest, bo temp dodatnia:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×