Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka馃尲a mi jako艣 za mailowaniem nie t臋skno:P Poza tym w pracy to utrudnione zadanie u mnie:) A nowo艣膰 powiem Ci wieczorem:P Starzej臋 si臋, bo ju偶 taka zasiedzia艂a si臋 zrobi艂am...o randkach nie wspominaj膮c, bo stwierdzam, 偶e si臋 nie nadaj臋 na takie ckliwe wyj艣cia. Jako艣 tak m艂odo-staro si臋 poczu艂am:O A co do cyck贸w to nie m贸w, 偶e nie widzia艂a艣 efekt贸w:P Normalnie chyba bielizn臋 b臋d臋 musia艂a wymieni膰. Mysterrry馃尲na jakiej dzielnicy mieszkasz w stolicy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 a ja tam przynamniej mam rozrywke :) Co do twoich cyck贸w... hmmm no kurde jako艣 nie zwr贸ci艂am uwagi... ale jak ju偶 wszystkie staniki b臋dziesz wymienia膰, to mo偶esz mi te za ma艂e odda膰 :D O matko, i zn贸w dzie艅 g艂upawki.... :) mysterry 馃尰 w艂asnie, gdzie mieszkasz :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie no ... co to za pytania ? czuje si臋 osaczony :p Bemowo... powiedzmy 偶e bemowo ... a ty emilko te偶 co艣 dosta艂a艣 , pozwalam Ci sprawdzic :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mysterry 馃尰 te pytania to dopiero poczatek :) Wiesz, tu same baby, wi臋c jeste艣 realnie zagro偶ony :) Spoko, my z Reewelk膮 Bemowo wzd艂u偶 i wszerz przeje藕dzi艂y艣my :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no nie gadaj, 偶e nast臋pny cyck贸w nie lubi, i b臋dzie pisa艂 o patrzeniu w gwiazdy i st膮paniu bos膮 nog膮 po zroszonej trawie... Bo ci臋 nie polubimy :P Masz maila bejbe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
m贸j drogi, ale 偶ycie nie sk艂asa si臋 z samych przyjemno艣ci :) A z tego co wiem, to w艂asnie tego hedoni艣ci poszukuj膮 :P Ty sobie uwa偶aj, bo na tym forum niez艂y opieprz mo偶esz zebra膰, jak sobie zas艂u偶ysz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mysterrry...ciesz si臋, 偶e dopiero teraz dotar艂es jak nie chcesz o cyckach s艂ucha膰, bo z tydzie艅 temu to kaza艂yby艣my Ci je ogl膮da膰 i ocenia膰:P No bemowo to rzut beretem ode mnie:P Emilka馃尲no dobrze, 偶e Ciebie mam, bo mam plan zrobi膰 porz膮dek w szafie i co艣 czuj臋, 偶e znajdzie si臋 troch臋 za ma艂ych ciuch贸w, wi臋c zaprosz臋 Ci臋 na przebieranie i wybieranie:P Ale mi sie kurwa nie chce pracowa膰, a do tego zla jestem na t膮 g艂upi膮 sytuacj臋 w pracy, wi臋c w og贸le wszystkiego si臋 odechciewa:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 s艂uchaj, co do pokazywania cyck贸w, to co ma wisiec (stercze膰), nie utonie (nie opadnie?) :) No i niech kto艣 powie, 偶e ja jestem w 100 % normalna :) Co do ciuch贸w, nie narzekam na niedomiar, ale w sumie szafe mam pojemn膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ja do normalnych te偶 nie nale偶臋, wi臋c chyba w tym jest pies pogrzebany, 偶e si臋 dogadujemy:P Ja tam akceptuj臋 moj臋 cycuchy, takie jakie s膮, ale mniejszych bym nie chcia艂a;) I Stefan mnie akceptuje:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"m贸j drogi, ale 偶ycie nie sk艂asa si臋 z samych przyjemno艣ci " a wiesz 偶e ciemno艣膰 jest tylko po to , 偶eby jasno艣膰 by艂a bardziej widoczna ? "Mysterrry...ciesz si臋, 偶e dopiero teraz dotar艂es jak nie chcesz o cyckach s艂ucha膰, bo z tydzie艅 temu to kaza艂yby艣my Ci je ogl膮da膰 i ocenia膰" Uwaga ! Jestem bardzo szczery ! :P O kurde ! Ale magiel :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Reewelka 馃尰 ja mam ma艂e, ale por臋czne, wi臋c wszystko ok, chyba 偶e m贸j Osobisty nagle zwi臋kszy rozmiar swojej d艂oni i jej chwytno艣ci :D:D Mysterry 馃尰 taki m艂ody a m膮drze gada... no no no... przeczyta艂e艣 tego maila czy nie? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mysterrry...nie zawstydzaj si臋:P Przynajmniej jest 艣miesznie, nie zamulamy, jak to robi膮 niekt贸rzy:D Emilka馃尲no moje w r臋k臋 te偶 si臋 mieszcz膮, tak膮 wi臋ksz膮:P Ale my kurna g艂upoty gadamy...jejku:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Psychiatryk nas czeka. Jak nic, i to pr臋dzej ni偶 p贸藕niej :) Mysrerrry 馃尰 ale nie opuszczaj naaaaaaaaaaaaaaasssssss :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲chyba czas najwy偶szy, 偶ebym zacz臋艂a Ci臋 resocjalizowa膰:P I siebie przy okazji;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dopiero za kawk臋 si臋 zabieram, pije kto艣 jeszcze o tej porze? ;) pasiata 馃尰 a co tam wyszywasz? emilunka 馃尰 onfim 馃尰 mo偶e rzeczywi艣cie spr贸buj tej coli, jak pisa艂a emilunka, mi te偶 to pomaga na 偶o艂膮dek, albo og贸lnie co艣 mocno gazowanego rewelka 馃尰 czarna 馃尰 ehh te poniedzia艂ki... wiecie dziewczyny z tym s艂onecznikiem to chyba zbieg okoliczno艣ci, ja zawsze mn贸stwo tego jad艂am i to 艣wie偶ego prosto z ogr贸dka i nic nie podzia艂a艂o, dopiero po ci膮偶y zmiana rozmiaru ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bytka馃尲ja poprosz臋 kawk臋:P A s艂onecznik w Twoim przypadku mia艂 op贸藕nione dzia艂anie:D Emilka馃尲dzi艣 u mnie jemy pomidorow膮 i sprzeciwu nie przyjmuj臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 spoko spoko, przyjd臋 na zupk臋 :) A resocjalizacja to by si臋 przyda艂a, bo ju偶 nied艂ugo, a zaistnieje konieczno艣膰 odizolowania mnie od reszty 艣wiata z uwagi na m贸j destrukcyjny wp艂yw na otoczenie :) bytka 馃尰 no witaj witaj :) A s艂onecznik zadzia艂a艂, tylko p贸藕niej, a ty sobie tylko wmawiasz, 偶e to zas艂uga ci膮偶y :) I prosz臋 mi tu nie obala膰 mojej teorii o s艂oneczniku, bo to jest m贸j tron :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moja matka ma te偶 tron, ale to ja tu jestem ksi臋偶niczk膮, a matka moja chora, wi臋c na tronie, ale innym siedzi:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jestem ,wstan臋 zaraz z tronu i zrobi臋 porz膮dek :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dlaczego mam wra偶enie, 偶e z t膮 chorob膮 to jaki艣 wirus, bo i mi jako艣 niedobrze i 偶o艂膮dek boli...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Plaga normalnie...trzeba nie je艣膰 tyle "艣mieci" to nie b臋dzie bola艂o, albo na czczo nie pi膰 kawy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wirus w kr贸lestwie ja kaw臋 na czczo pij臋 od lat wielu taki mam rytua艂 cho膰 wiem 偶e to niezdrowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale u mnie nie chodzi o kaw臋 na czczo, ani o 艣mieci chyba... zreszt膮 wszystko mo偶liwe. Reewelka 馃尰 odezwa艂a si臋 ta, co nie pije kawy na czczo :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×