Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

popatrz jak się zgrałyśmy :) Buziaki dla Was wszystkich kochane! teraz lece na jazdę doszkalająca, ale będę później to zdam półroczną relację, a jest co opowiadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
no chyba już wszyscy porzucili wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe wieki mnie tu nie było... Ale widzę, że całej reszty też nie ma :( Przypomniały mi się stare dobre czasy, kiedy zawsze można byłą tu którąś z was spotkać... Ale coż, nie będę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obiecuję sobie i wam, że zacznę tu częściej zaglądać, chociażby żeby zostawić dla was kilka 🌻, z nadzieją że w końcu kogoś tu spotkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Formalnie to ostatni rok kiedy będę mogła tu pisać, bo w 2013 to już będzie trójka z przodu :p Zatem: strzyga 🌻 madziczek 🌻 vitalijka 🌻 bajka 🌻 ita 🌻 rewelka 🌻 onfim 🌻 elfik 🌻 & cała reszta 🌻 ściągam was myślami do kafe i po 😘 przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzionek 🌻 Może jakaś nowa osóbka się dołączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzionek 🌻 Może jakaś nowa osóbka się dołączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa złośliwość rzeczy martwych... Jak się nie chciało wysłać, to nie chciało. A jak już zaskoczyło to dwa razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zajrzałam bo piszę na innym forum i ktoś miło napisał, że mnie pamięta z 20stolatek i czy to ja, więc postanowiłam zajrzeć, z nadzieją, że byc może cos tu ruszyło..... A tak w ogóle to jestem w ciąży na początek września mam termin, co u Was????? Dziewczyny piszczie!!!!!Może forum odżyje. Vitalijka a gdzie półroczna relacja? Strzyga co u Ciebie? jak w małżeństwie? Bajka a Ty nadal zagranicą? Bytka co tam ciekawego? Rewelka a TYYYYYY??? Chyba sms muszę naskrobać do Ciebie! Elfik nasz prawniku co u Ciebie? jak aplikacje i życie???? Madziaczek czytałas ostatnią książkę Pawilowskiej? Co tam u Ciebie? Onfi jak tam dzieciaczki? Czarna nadal szczecin z Kapciarzem? Mika jak piorun? Mój Frodzio okazała sie alergikiem, ale iest najkochańszym piesem na świecie! Kasiula jak maleństwo? wysłałam maile do tych, które miałam w kontaktach, jak cos dajcie reszcie znać, będę tu zaglądać!!!! buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
hej, w małżeństwie raz na wozie raz pod wozem. ;) Fizyk to ciężki przypadek, ale to wiedziałam od początku. jeden dzień się pokłócimy, na wieczór się godzimy i jakoś leci. Matka doszła do punktu, że już go nawet trawi. chociaż co i raz jej coś odwali. nie pracuję nigdzie, jak zwykle(?) już mnie to zaczyna wkurzać szukam pracy, ale tam, gdzie wcześniej pracowałam to zlkwidowali, a w mojej okolicy nic nie ma. chyba na serio w wawie będę musiała się zacząć rozlądać. a w sumie pracowałam półtora miesiąca na stacji benzynowej 1km od domu, ale atmosfera była bardzo zła :( na koniec mnie zwolnili, bo widać byłam problemowym pracownikiem - nie piłam jak inni, nie paliłam, umowę jakąś chciałam, a na koniec anginę ropną złapałam (zresztą od wychodzenia na podjazd pewnie). A, no i się nie dawałam szefowi obściskiwać. No zły pracownik byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Piorun rośnie i też jest niestety alergikiem:) Poz tym stara bieda, raz z górki raz pod górkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
A w ogóle to SMACZNYCH ŚWIĄT I WESOŁEGO JAJKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 ita🌼 ja też jestem w ciąży :) termin mam na lipiec. Nie czytałam nowej książki Pawlikowskiej. U mnie wszystko dobrze, małżeństwo się układa, kupiliśmy z A. rok temu mieszkanie (teraz akurat trwa u nas remont łazienki).Mamy pieska, to znaczy suczkę. Pracuję dwa lata w tym samym miejscu i nie narzekam. No i to chyba tyle:) Jestem ciekawa co tam u reszty dziewczyn? Piszcie Spokojnych Świąt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie odzywam,że żyję:) u mnie po staremu,nadal w Szkocji, ten sam mąż:D z rodzinką bez zmian, najlepiej na zdjęciu,ale z boku żeby mogli Ci wyciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Znajdź Nas na „fejsie i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam www.polskiemiliondolarow.pl Pomózcie i polubcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ita🌼 Dzięki za info miło, że ktoś o mnie jeszcze pamięta:) Cieszę się bardzo z Twojej ciązy:) U mnie wszystko po staremu choć chciałabym aby było inaczej, ale chcieć a móc niestety nie idą ze sobą w parze;) Madziczek🌼 Tobie również gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jak tam po świętach? Ma ktos kontakt z Elfikiem? Madziaczek to ja mam termin na 5 wrzesnia a co będziesz miała chłopaka czy dziewczynke? Ja jeszcze nie wiem w piątek mam wizytę może sie dowiem. Czarna no u mnie też po staremu, oprócz ciąży, a też bym chciała żeby było inaczej, już mam dość pracy mojego, tego, że go nie ma, mojej pracy i tych ludzi, tej niesprawiedliwości.... Strzyga a ile ty km od Wawy mieszkasz? Bajka no masz rację z rodzinką najlepiej na zdjęciu haha Onfi wszystkie jesteście na FB? Pozdrawiam i piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
mieszkam w połowie drogi między Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem. do każdego mam ok. 6 km. wynajeliśmy tutaj duży dom na sporej działce. Lato tu super. Zima masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga___
mieszkam w połowie drogi między Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem. do każdego mam ok. 6 km. wynajeliśmy tutaj duży dom na sporej działce. Lato tu super. Zima masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga___
mieszkam w połowie drogi między Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem. do każdego mam ok. 6 km. wynajeliśmy tutaj duży dom na sporej działce. Lato tu super. Zima masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
no proszę, jak nie chciało zamieścić, to nie chciało, a dziś wchodzę i 3 wpisy na raz ;) może w takim razie na fb utworzyć grupę i zaprosić dziewczyny? ja dziś słomiana wdowa, bo mój z kolegami z samego rana wyruszył :) szkoda, że taka marna pogoda, bo miałam ochotę coś na zewnątrz zrobić. Muszę od cholery pokrzyw powyrywać póki są jeszcze małe, żeby mi nie wyrosły jak w zeszłym roku ponad 2 m :/ z kolei ruszyć się nigdzie nie mogę za bardzo, bo o 15 facet, od którego wynajmujemy po kasę przyjedzie. A matka zadzwoniła z samego rana, że ciocia (siostra babci) w szpitalu :( karetka ją nieprzytomną zabrała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfik...
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfik...
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×