Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

agi🌻 ot kolejna paranoja jak może nie być pracy z powodu zbyt dobrych kwalifikacji emi🌻 coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ja juz odebralam sprzeta i na razie próbuję sie połapac co gdzie i jak no ale jakzebym mogła inaczej na poczatku biegne do Was :-) Miśkowy był i znowu usnął na siedząco wiec go wygonilam do spania. Dziękuję za wszystkie kciuki nie wiem jak to będzie z tym testem bo ustaw nawalili od groma a tu pare dni tylko na nauke i to jeszcze swięta jutro chyba też jade czyścic grob więc lipa :-O Onfim🌼---a ja za cholere nie moge nauczyc sary do mnie za każdym razem jak ją wolam to myśli ze to zabawa i zaczyna się ze mna ganiać szczególnie na dworze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 tych polskiech paronoji podejrzewam bedzie wiecej emilunka 🌻 a czemu nie polecasz??? ja na dzis znikam jutro na 7 jak ja nie cierpie wtawac rano !!!!!!!! kolorowych wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 🌻 ja polecam archibalda. nie polecam the tower. britidh council też nie. z ośrodkiem nic nie wiaodomo na razie :( za to pół dnia przesiedziam dziś u koleżanki, z którą planowałyśmy wyprowadzenie sie z domu. Jest opcja, żebym się do niej i jej chłopaka wprowadziła. ale co i jak dowiem się po weekendzie. odezwali się do mnie z jednej pracy. w pt idę na rozmowę... znów jestem zmęczona... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na nogach. kawkę własnie wypiłam :) zaraz włoski myję i się będę zbierać do pracy. już widzę, ze się spóźnię :( oj... wczoraj wieczorem jeszcze poierkłam lasagne :) tylko coś ser za mocno mi się na wierzchu przypeikł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 pochwal się co wybrałaś, będzie dobrze większość znasz pewnie, ja uczę pojedynczo jak pies idzie w moją stronę mówię do mnie kiedy przyjdzie dostaje smakołyk i tak kilkanaście razy potem coś dokładam i tak powtarzamy i powtarzamy i powtarzamy AGI🌻 w żadnym kraju pewnie tyle nie ma co u nas strzyga🌻 no to super ita🌻 emi🌻 reewelka🌻 czarna🌻 bajka🌻 złocista🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Ja miałam wczoraj taki skopany nastrój że hej, popłakałam sobie trochę a potem wzięłam się za sprzątanie, i poprawiło mi się. Jak się zaczytałam to już super... hihi potem Mąż zawołał mnie bo przy kompie pracował i tańczyliśmy przy piosence którą mieliśmy na naszym I tańcu :D Agi tak przeprowadziłam się mieszkam w Kwidzynie teraz :D Onfim to widzę że niezła z Ciebie treserka Elfik napewno sobie poradzisz na tym teście.. Madziaczek zobacz pomarańcza choć raz mądrze napisała :D Namea jak samopoczucie? po 🌻 dla każdej strzyga trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie kochanienkie moje 🌼 wpadlam tylko sie przywitac 🖐️ bo mam roboty huk :( za godzine mam spotkanie, a jeszcze wszystko nie gotowe. jadziu 🌼 samopoczucie ok :) ciesze sie, ze weekend juz za rogiem. bylam wczoraj w kinie, a dzisiaj pewnie na jakiegos drinka wyskocze, takze cieszy mnie ta perspektywa. mam nadzieje, ze u Ciebie lepiej :) onfim 🌼 strzyga 🌼 po spotkaniu napisze cos wiecej. buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry😘 Ja tez wpadam na chwilke sie przywitać:) Działa wam gg?? Strzyga🌼fajnie ze u ciebie sie juz cos ruszyło z ta wyprowadzka:) Ja jeszcze nie przytomna,zasiedziałam się wczoraj z kolezanka,klekotałyśmy wczoraj jak najete:) Komu kawki:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam sie Was pytac to samo :) bo mi tez gg nie dziala, cos juz od dwoch dni szwankuje :( no teraz juz naprawde wracam do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaiula 🌻 no własnie nic nsię nie rusza i jestem przybita... kurna, ja mam na 8, a jeszcze z domu nie wyszłam. leeeeeeeeecę! 🖐️ miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadlam sie przywitac i zobaczyc co u was slychac:) widze zmiany osobowe, sporej ilosci nie znam, no ale nie byloo mni esporo czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadziu-- walczylam z systemem, nadal walcze, ale juz mniej to moich nerwow pochlania... teraz siedze w pracy i robie dobre wrazenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippp!!!!!{kwiatek]----no wreszcie jak tam lepiej już co nieco?? Buziaki 👄 i zaglądaj częsciej Onfim🌼----no wlasnie nie wpadła na to zeby to robic jak ona sama idzie w moja stronę.A ze jamnik to uparta bestia to cięzko ją namówic do czegos do czego nie ma ochoty.Ale dzis były postępy jak ma szelki to jest grzeczniejsza i jak ide do niej ze smyczą to sobie grzecznie siada i czeka ale jak tylko zdejme szelki to ja do niej podchodze ona sie przyczai a jak jestem na wyciągnięcię ręki to ona sruuu w bok.I komicznie to wygląda jak np ganiam ja w około jakiegos samochodu albo drzewa przechodnie maja ubaw.Ale tez fajnie ze jak w domu zakładam jej szelki to sama lapki w nie wkłada :-D a tego jej nie uczylam :-D Zmykam na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Dzisiaj humorek zdecydowanie lepszy pomimo beznadziejnej pogody za oknem. Szefowej nie ma przez 2 dni więc luz no i w końcu wczoraj z moim kochanym Kapciarzem sie spotkałam. Taki stęskniony i spragniony był:D Spędziłam miluuuutki wieczorek.:D Kurczę, ale ja go kocham:D Namea🌼 pomimo tego piszczot nie żałuj;) Elfik🌼 czary widze w końcu zdziałały;) To dobrze, bo już myślałam, że reklamację trzeba będzie gdzieś składać;) Teraz trzymam kciuki aby w końcu się udało! A co do śniadania... Poczęstuj głodną bo ja jabłko póki co zjadłam:o Sipp🌼 no witaj \"niemiecka\" koleżanko:D Jak Cię dawno tutaj nie było! Rewelka🌼 żyjesz??! ;) Strzyga🌼 szkoda że Ty nie ze Szczecina, bo ja własnie współlokatorki szukam... Jadzia🌼 widzisz, masz tak fajnego męża, że szkoda czasu na łzy i przygnębienia. MOże w pracy nie jest za ciekawie, ale przynajmniej wracasz do domu i wiesz, że tam znajdziesz ciepło! Onfim🌼 Madziczek🌼 Kasiula🌼 Mi tez gg nie działało, ale w końcu widzę, że jest... Ostatnio tak szwankuje często więc chyba czas się przyzwyczaić:o Agi🌼 jak milutko, że Ty też zajrzałaś do nas:) Miłego dnia dziewczynki drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam na spotkanie, ale mojego wspolspotykacza nie bylo :( bede musiala pozniej jeszcze sprobowac. teraz wcinam wafelki :) i mam mala chwilke, zeby do Was zajrzec elfik 🌼 gratulacje, teraz trzymam kciuki za powodzenia na tescie reewelka 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 jadzia 🌼 fajnego masz tego meza :) czarna 🌼 dobrze prawi kasiula 🌼 ja za kawke dziekuje :) ale jakbys herbatka czestowala to ja zawsze :D czarna 🌼 PIESZCZOT :) PIESZCZOT :) PIESZCZOT :) PIESZCZOT :) PIESZCZOT :) strzyga 🌼 to kciukam jutro :) kropelka 🌼 onfim 🌼 emilunka 🌼 sipp 🌼 witaj :) a ja tez inzynier :P agi 🌼 ivette 🌼 jeszcze tylko kilka godzin i wolnosccccccccccc hurraaaa :D :D :D buziaki dla Was 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 zielona czy czerwona herbatke:)? A u mnie słoneczko swieci i jest bardzo ciepło jak na prawie listopad...19 st:) Czarna🌼i tak ma byc:)więcej miłych chwil z misiakiem zycze:) cholera gg działa.wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny deszczowy dzień (u mnie tak od poniedziałku) Kasiula ja piję maks 2 kawki dziennie Czarna a to Twoja przyjaciółka się wyprowadziła? Ja chętnie bym się wprowadziła na jakiś czas do Ciebie hahahah byśmy piły winko i gaduliły sobie hahahah Elfik, Onfi kurcze jak ja bym chciała taką pociechę w domku Naema na czym byłaś w kinie? Sipp witaj ja podobnie pracuję -robię dobre wrażenie hahahaah, co u Ciebie? Wczoraj przyszła do mnie przyjaciólka, pogadałyśmy w międzyczasie robiłam kapusńiaczek, pierwszy raz myślałam że już mi nie wyjdzie w końcu coś z tego wyszło tylko chyba znowu za dużo popieprzyłam. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus 🌼 wlasnie zauwazylam, ze wczesniej nie wyslalam CI kwiatka. to teraz masz 🌼 🌼 🌼 a w kinie bylam na Deception. W sumie mi sie odobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌼 od Ciebie poprosze kubeczek czerwonej herbatki :) itus 🌼 a od Ciebie poprosze talerz kapusniaczku. ja bardzo lubie na ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam siedzę właśnie w pracy w kołnierzu ortopedycznym, bo mielismy wczoraj stłuczkę. Jakaś slepa baba wjechała nam w prawy bok;/ i skończyło się u mnie skręceniem odcinka szyjnego;/ wiec moc wrazen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Sip🌼 super, że jesteś!!Nie znikaj już na tak długo! :) Co słychać? jadzia🌼 masz rację odnośnie pomarańczy. Wczoraj A. dzwonił i znowu to samo mu mówiłam:( Ehh..powoli zaczyna się ta sytuacja dla mnie robić ciężka i trudna do zniesienia. Dzisiaj nawet nie miałam chęci wstawać z łóżka:( No ale muszę jakoś przez to przejść i wierzyć, że później będzie już tylko lepiej. Po południu powynoszę chyba na strych wszystkie jego rzeczy, zdjęcia, numery pokasuję. Chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow mika🌼 to trzymaj się kochana i masz buziaki na siłkę ode mnie👄👄👄 Ita🌼 nie! Moja przyjaciółka nadal mieszka ze mną i nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Mieszkałysmy jednak we 3. I ta trzecia się wyprowadza. Juz ja widze co by sie działo jakbyś zamieszkała na parę dni;) A zapraszam jak coś:) Jakaś dzisiaj głodna ciągle jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×