Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Gość Elfik...
zapomniałam hasła :-( więc kropek przybywa :-) Ale fajnie powród do kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfik...
Ita gratuluję ciąży Madziczek Tobie również U mnie wszystko po staremu. Aplikacja się toczy, praca też. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo jest tu ktoś?? Hop hop Idę na FB Was przygonić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) witam sie! Bede zagladac codziennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co jakiś czas zaglądam, dłuższy bądź krótszy ;) byłam dłuższy czas na innym topicu na kafe, ale się wyniósł na fb. piękne słońce za oknem, piękna pogoda, niby trochę chłodniej się zrobiło, ale wciąż ciepło, a ja zdycham... byłam dziś u lekarza i zapalenie zatok i antybiotyk, bo nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! strzyga 🌻 to chyba w każdym małżeństwie tak jest że kłotnie przeplatają się z przeprosinami i tak na okrągło, takie życie :) i w ogóle wiesz co takim niedobrym pracownikiem być, jak tak możesz :p ita 🌻 gratuluję, jak samopoczucie w tym cudownym stanie? czy już wiesz kto to będzie, chłpiec czy dziewczynka? madziczek 🌻 tobie też gratuluję. U Ciebie to już końcóweczka... torba do szpitala spakowana? ;) mika 🌻 onfim 🌻 ja do FB coś nie mogę się przekonać... bajbajka 🌻 święte słowa z rodziną to tylko na zdjęciu! czarna 🌻 namea 🌻 elfik 🌻 U mnie jakoś się kręci... Moja starsza córa ma prawie 4 latka, a młodsza skończyła już roczek... W pracy nie wesoło, ale jeśli nie ta to na pewno będzie inna... Reasumując wszystko O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety nie jest dobrze:( i chyba jeszcze długo nie będzie... nadal nie mogę się pozbierać po starcie ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×