Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lalelka28

szukam znajomosci, przyjazni,

Polecane posty

witam! szukam znajomosci, przyjazni, zostalam sama, nie mam z kim porozmawiac chociazby teraz. Jestem na zwolnieniu lekarskim w domu, przeraza mnie samotnosc, dotad nie brakowalo mi nikogo ale zmienila to pewna osoba.... jestem samotna.... odezwijcie sie, mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
:-) Nos do góry. Wyzdrowiejesz, los ześle Ci jakieś docelowe towarzystwo, które będzie o Ciebie się troszczyło w czasie następnej grypki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirusy trojany
przez innych, tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
A skąd przekonanie, że jesteś trudnym przypadkiem? Sama do tego doszłaś, czy ktoś Ci o tym powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez innych tzn ze moj ex powiedzial abym odizolowala sie od niego i okazalo sie ze mimo iz ze mna zerwal szybko pociesyzl sie tym iz ma inna..... a ja jestem na zwolnieniu lekarskim, nawet nie zapyta jak sie czuje nie odzywa sie wogole do mnie...wiem ze jest zajety praca i nia a ja rozmyslam i sama sie boje ze tak duzo mysle, staram sie zrozumeic go ale ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirusy trojany
No tak, ex... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
:-) Spokojna głowa, Hiszpanko, już ja Cię rozpracuję, Ty mój trudny przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpanka-> ciesze sie ze nie jestem sama teraz usmiechnelam sie az bo od paru dni wogole sie nie usmiechalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
Uważaj więc, Hiszpanko miła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne ze facet ktoremu ufalam, i mowil ze ufal mi tez bo rzeczywiscie tak bylo, upokorzyl mnie tak strasznie, szuka zwiazku z mezatka, napewno zrobi dla niej wszystko i to co robil dla mnie, brakuje mi tego jak zyczliwie mnie traktowal i dzis wiem ze na tym zawarzyly 3 ostatnie tygodnie badz wrzesien, tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciaz czekam ze moze odezwie sie, nic w moim zyciu nie dzieje sie, siedze sama i nie mam nadzieji na lepsze jutro..... wiem ze on juz nigdy sie nie odezwie odszedl, a mieszka dalejw tym mieszkaniu, 300 metrow dalej......odtracil mnie zupelnie i nie dopuszcza do siebie, ze mna byl 3 lata natomiast ja poznal od wrzesnia i tak sie zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochal sie? jak mogl? przeciez bylam jego pierwsza dziewczyna, pierwszy seks i tyle czekania na niego gdy wroci z pracy, a teraz jest zupelnie obcym facetem ona go zostawi jeszcze, pojdzie do innego, a wiem ze wtedy napewno nie przyjdzie sie do mnie wyplakac tylko znajdzie sobie kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań pisać głupoty gdyby uczuciami można było kierować lub je zaprogramować...nie byłoby nieszczęśliwie zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będziesz szła z pracy
on Cię chyba nigdy nie kochał, było mu z Tobą poprostu wygodnie,jak stanał na nogi szybko znalazł sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×