Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dylemat

opolskie- zespół miraż czy king size?

Polecane posty

Gość mam dylemat

Witam! Mam pytanie. Zna ktoś zespół miraż albo king size? ja słyszałam że są fajnie, ale nie nigdy tych zespołów na żywo nie słyszałam. Był ktoś może na weselu gdzie grają? który mi bardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij o nich
a co to za róznica ? i jeden i drugi spieprza każde wesele :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z opolskiego
polecam zespół return, bravo, eliot miraz tez fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Muz
bz74 w jakim grasz zespole? jak masz na imię ? mi sie podobało a byłem do 6 rana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviskadilak
Ani jeden ani drugi.... polecam zespoły takie jak... COMODO, SHERWOOD, BRAVO,VEGA, ELIOT,REMEDIUM,RYTHMIX,MAR'SEL,RODOS i wiele innych... king size to jest totalne badziewie,lubia alkohol i potrafią sie uhlac na początku imprezy..... te zespoły co polecam to szczerze,znam sie z nimi bdb i wiem jak grają... jest w czym wybierac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkam
A ja moge polecić zespół backgroup, byłam z nich bardzo zadowolona, współpraca znakomita od pierwszego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół Jowisz
Widzę ze konkurencja nie może znieść King Size pewnie zazdrościcie ze King Size gra a wy siedzicie w domu,znam zespół i nie widziałem jeszcze by był z nich ktoś pijany,a te zespoły które polecacie to wiem ze jesteście z branży disco-polowców i tylko na wiejskie wesela .King Size zagrają każdy kawałek a wy tylko disco-polo potraficie i piepszycie.Potwierdzę tylko tyle ze nie dacie rady zagrac i zaśpiewać tych utworów co King Size ,dlatego zostańcie przy obgadywaniu i podkładaniu świni zatwardziali Disco polowcy .Jeżeli chcecie to mogę wypisać nazwy zespołów ,które psioczą na king size ,sami mi mówili nie wiedząc ze się znamy.OJ DURNA KONKURENCJA CO NIC NIE POTRAFI .W śląskim by was zjedli na śniadanie z waszymi mp3 a sto lat z dyskietki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Kikut 603 747 578
Elwiscadilak ja podaję swoje imię i nazwisko podam jeszcze telefon ,jak potrafisz tak pisać to tez potrafisz podać swoje dane adresowe.To co polecasz to zespoły które tez znam ,ale czy dadzą radę zaśpiewać takie utwory jak king Size ,czy ty potrafisz coś zaśpiewać ? to link gdzie spiewa Madzia właśnie wokalistka tego zespołu.http://www.youtube.com/watch?v=WTwfErBgbqA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm...
Zależy czego kto szuka. Kingsize to świetny zespół, jak dla mnie nieporównywalny z "czymś" jak Bravo czy właśnie Miraż. Grają coś więcej niż wieśniackie disco - polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maudus
Zdecydowanie King Size - zespół grający wszechstronnie i świetnie. Grają do ostatniej pary, a nie do 'godziny', jak inne kapele. Muzyka, jaką grają stoi na wysokim poziomie i nie może się równać z 'discopolowcami' w woj. opolskim. Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01frida
zdecydowanie King Size. grali u mnie na studni owce i na moim wesele, nie są debilnymi wieśniakami którzy tylko wybijają sie na wieśniackich imprezach , słyszałam już na ten temat jak konkurencja chce zniszczyć king size ale panowie ten zespół jest 20 lat na rynku, i wesel mają pełno bo mój brat bł u nich i z terminami ciężko ale udało się, a co do alkoholu przykro mi bardzo ale nie zaczynaja wesela od wódkki tylko od tego żeby jak najlepiej zagrać i zabawić gości, dzięki nim wesele miałam piękne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momentis
Jeśli moge coś polecić - to zespół który "GRA NA ŻYWO" a nie leci z dyskietek czy pendrive-wów. Zespól NO-NAME z prudnika. www.nonameprudnik.eu polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble wieśniackie te zespoly
:o nie wiem jak mozna bawic sie przy takich badziewiach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikdfks
Hej :) Zapomnij!! Weź sobie Bravo! Super zabawa z nimi !!! bravomusic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej (strażak)
byłem nie raz z nimi na weselu i jezdziłem tam gdzie grali na zabawach,potwierdzam ze graja coś więcej ,ale wiem jak najeżdżają na nich zespoły z okolicy ,sam byłem świadkiem będąc na weselu jak w każdej przerwie na zewnątrz przy papierosie gadali ,to było zenujące az nie wytrzymałem i powiedziałem im swoje a byłem jeszcze z parą której kingsize grało na weselu i mogli potwierdzić jak ich oskarżali przed innymi a grali jak ostatnie pacany ,najlepiej im wychodziło obgadywanie i gwiazdorstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej (strażak)
ja najbardziej polecam king size bo wiem ze można na nich liczyć i rewelacyjnie grają i bawią ludzi ,a jak powiedziałem zespołowi który tak najeżdżał na king size to odpowiedzieli mi ze nie mam gustu i nie znam się na muzyce .chętnie bym napisał jaki to był zespół ,ale nie chcę być jak oni ,powiem tylko ze z Zawadzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria opole
King size nie znam ale miraż zdecydowanie mogę polecić... zdecydowanie wg mnie jeszcze 2 kapele są warte uwagi Red angel bodajże ze Szczedrzyka - naprawde super zabawa oraz kontakt z zespołem oraz A-live bodajże z łubnian pierwszy jaki słyszałam zespół grający w 100% na żywo perkusja piano te gitary całkowicie inaczej to brzmi, dla mnie rewelacja ,jednak mp3 nigdy nie dorówna żywym instrumentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybitny mędzrzec
tylko nie bravomusic to oszuści i partacze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że Kingsize jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KING SIZE grał u szwagierki w 2010, na moim weselu w 2012 a za rok ide na kolejne wesele z ich udzialem! Goscie weselni byli zachwyceni i pytali skad ich wzialem! nie ma dla nich problemu dojechac 200 czy 300 km! no i cena za usługe rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Kingsize zdecydowanie odradzam, gdyż jest słaby i kiepsko bawiliśmy się z nimi na weselu:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurencja jest sobie warta
Powiem tak zespól KING SIZE jest najlepszym z ktorym sie spotkałem i po pierwsze nie piją. inne zespoły jak wypiją to mają głupie teksty wobec ludzi weselnych, King Size mają pełny szacunek to ludzi. byłem na wiekszosci zabawych wymienionych tutaj zespołów i King Size był najlepszy, grają do konca nie mają limitu godzinowego cena za ten zespół zaskakuje ze na taki zespół jest taka mała a nie jak inne zespoły biorą tyle co połowa samochodu a myslą ze są gwiazdami nic nie robią i własnie c***iją obgadują i te wasze Disco polo heheh i te waszę piosenki MP3. Wiem jakie zespoły obgadują ja to wiem bo ich znam byłem duzo razy świadkiem tego i nie dają sobie sprawy ze obok ludzie tez mają uszy mogłem by tu wymieniac te niby super zespoły ktore obgadują ktore jak King Size grał zabawę to inny zespół przyjechał na zabawe i obgadywał ich i z karteczką latali jakie piosenki grają hehe smieszne. Zwracam sie do zespołów : Ludzie tez mają uszy. A konkurencja widze ze lubi to robić.. żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurencja jest sobie warta
Powiem tak zespól KING SIZE jest najlepszym z ktorym sie spotkałem i po pierwsze nie piją. inne zespoły jak wypiją to mają głupie teksty wobec ludzi weselnych, King Size mają pełny szacunek to ludzi. byłem na wiekszosci zabawych wymienionych tutaj zespołów i King Size był najlepszy, grają do konca nie mają limitu godzinowego cena za ten zespół zaskakuje ze na taki zespół jest taka mała a nie jak inne zespoły biorą tyle co połowa samochodu a myslą ze są gwiazdami nic nie robią i własnie c***iją obgadują i te wasze Disco polo heheh i te waszę piosenki MP3. Wiem jakie zespoły obgadują ja to wiem bo ich znam byłem duzo razy świadkiem tego i nie dają sobie sprawy ze obok ludzie tez mają uszy mogłem by tu wymieniac te niby super zespoły ktore obgadują ktore jak King Size grał zabawę to inny zespół przyjechał na zabawe i obgadywał ich i z karteczką latali jakie piosenki grają hehe smieszne. Zwracam sie do zespołów : Ludzie tez mają uszy. A konkurencja widze ze lubi to robić.. żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolin
King Size z czego co wiem jest juz 20 cos lat na rynku a nie jak inne zespoły są 3 latka i myslą ze przebiją ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Kingsize zdecydowanie odradzam, no chyba, że ktoś chce mieć typowo wiejskie wesele. Niby grają nowości, ale wszystko jest zmienione na jedną nutę i bardzo odbiega od oryginału. Dodatkowo jak sobie już wypiją to robią się aż za bardzo odważni zwracają się do gości na "ty" propodują chore zabawy - jedny słowem cwaniactwo. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×