Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nienawidze zakupów

Do KOBIET!! Gdzie sie ubieracie?Gdzie kupujecie ciuchy?

Polecane posty

Gość nienawidze zakupów

Witam! Mam pytanie do kobiet o trochę wiekszych gabarytach.Gdzie kupujecie ubrania dla Siebie?Wiadomo,że każda z nas che wyglądać seksownie,modnie po prostu ładnie:)Jestem załamana bo znowu nie mogłam nic dla Siebie znalesc:(Nie jestem jakimś wielkim grubasem,zebym musiała chodzic do sklepów z odzieża XXL.Poprostu jestem dużą kobieta.Od zawsze byłam mocniej zbudowana, nie przecze,ze moglabym zgubiz z 5kg.Ale czy to,ze jestem wieksza od przecietnej kobiety, musi oznaczac problemy z kupnem ładnych ciuszkow dla siebie?:(Mam dość, nianawidze zakupów, w sklepach nic nie moge znalesc dla Siebie:(Wszystko jest za małe:(Dzsiaj znowu probowałam wyszukac spodni, ale oczywiscie musiało skonczyc sie to niepowodzeniam.Jak ZWYKLE z resza:( Błagam, napiszcie gdzie sie ubieracie.Czasami mam ochote zaczepić na ulicy fajnie ubrana, orgagla kobiete.Ale poprostu mi wstyd, i boje sie ze źle odbierze moje zachowanie.:Pomysli,ze sie z niej np naśmiewam:( Po jakich sklepach chodzicie, gdzie w galariach znajde wieksze rozmiary?Bardzo proszę o pomoc, jestem juz zdesperowana i na granicy załamania:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze zakupów
*okrąglejszą kobiete , miało być oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihaha2
w fabryce spadochronow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze zakupów
dzieki za odp, bardzo mądra jest:/ Czy nikt nie jest wstanie mi pomoc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnk guilrfj
w KappAhlu:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze zakupów
Ja szukam rozmiaru 42, góra 44.No ale jak na spodniach pisze L- to nie mam pojecia ile to jest, ale wezme do reki i widze,ze za małe:( kasztanowiec - byłam dzisiaj w tych sklepach i znalazłam spodnie rozm 30, ale tez jakis mały był:(Najwieksze jakie były to 31, i niestety nie zmieściłama sie.Szukałam jakis fajnych dzinsów:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfefr
ja proponuje second-handy.najlepsze,najtansze i jedyne w sowim rodzaju.a,i duze tez czesto.no chyba ze ktos nie gustuje,nie lazi po lumpeksach lub po prostu brzydzi sie lub ma uprzedzenia. osobiscie polecam bardzo bardzo.i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelki
up....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze zakupów
szczerze mówiac, nigdy nie byłam w lumpeksie:)Nie brzydze sie ich, jeden nawet ciagle mijam wracajac z pracy.Nie raz mówiłam sobie,ze zobacze co tam maja, ale jakos ciagle brak mi czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efegtrgt
to zajrzyj.jak nic nie znajdziesz-trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze zakupów
może znajdzie się wiecej kobiet,które mogłyby doradzić jakieś sklepy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macfan26
Polecam Kapp Ahl - ostatnio zmieniła się u nich rozmiarówka i można znaleźć tam ubrania od rozmiaru 34 do 52. Przyjaciółka, która nosi rozm. 44-46, jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikii 4567
w lumpeksie- jest sporo wiekszych ciuchow. tylko trzeba dobrze szukac i wiedziec gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest pelno duzych ciuchow. W galeriach handlowych, ale tez w zywklych sklepach. W duzych miastach. Ostatno spacerowalam po Starym Miescie w Poznaniu i znalazlam sklep z zajebistymi spodniami w dosc elegamckim stylu. Niestety byly same duze rozmiary, ktorymi moglabym sie owinac (tak od 42, ale najwiecej bylo 46)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masasakryczna tandeta
w szmateksach lumpeksach :) są świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciarkaaa...
ja kupuje na allegro,zwlaszcza na aukcjach czasem można kupic fajną rzecz za małe pieniadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje najczesciejj
na allegro,wyprzedaze ale tez czasem znajomi cos sprzedaja po okazyjnych cenach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekamam
na wyprzedaze..zawsze styczen i lipiec to jest to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale deszczzzzz
co za pogoda..gdzie ta wiosna,zeby moznabylo załozyc ciensze ubrania.. juz kilka sztuk zakupiłam,ale teraz ceny nowych kolekcji tragicznie wielkie.. ale uwielbiam wyprzedaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksowa dzioewcyznkaa
ja tylko lumpexy,takich okazji nigdzie niema i jeszcze wiem ze nikt nie bedzie mial takiej samej rzeczy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę rozmiar 42 i bez problemu kupuję ciuchy w sieciówkach- reserved, zara, h&m, orsay- i jakos mieszczę się w te rzeczy. Więc dziwię się, że masz rozmiar 42 w nic nie możesz się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz juz
coraz więcej w sklepach pojawia się ubra w wiekszych rozmiarach jak H&M ,CAMEUI, RESERVED i wiele innych,a poza tym wiele duzych ubran mozna tez dostac w lumpeksach i nie jest to wcale odziez zlej jakosci,poprostu trzeba dobrze poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz duzo jest
mohito..h&m ,monnari teraz wiele sklepów ma fajne rzeczy i w rozmiarach od 34do 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo
aggi,maxmara,esprit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo
rzeczy na allegro jest radze poszukac..moze akurat sprzedawcy czesto wymiary podaja,zmierz siebie i bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanowaaa
damex, C&A jest rewelacja i rozmiary do 56,a niektore rzeczy ładniejsze niz dla szczupłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gruba i nie mam problem
Hej:) Sama jestem duuża dziewczyną i nie mam problemu z kupnem fajnych ubran. Jeszcze pare lat temu nie bylo kolorowo ale teraz jest sporo sklepów z duzymi rozmiarami. H&M, C&A, Kappahl, next, camaieu, wallis, cubus, Reserved czasami ma rozmiarówke do 44, allegro, sklepy z końcówkami kolekcji ze sklepów zagranicznych, I oczywiscie lumpeksy:) Tam trudniej znaleźć maly rozmiar niz duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herhehe swieta racja
bo wlasnie lumpeksy to jedyne miejsce gdzie więcej rzeczy jest powyżej rozmiaru 40 a nie odwrotnie... i to jest fajnie,dlatego gdy się tam idzie widzi się dużo osób grubszych bo można fajne ciuszki znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×