Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie brzydalem

Kolejny raz dziewczyna mnie olała jak wysłałem jej swoje zdjęcia

Polecane posty

Gość czuje sie brzydalem

Podczas rozmowy wszystko pięknie, dziewczyna pisze że nie ważny jest wygląd a później mnie olewa :-( Jak można być tak beznadziejnie pustą debilką ? :-o Mam konto na randkach internetowych na sympatii ale bez zdjęć. W końcu dochodzi do wysłania moich zdjęć i w 90% dziewczyny przestają się odzywać :-( Dlaczego jesteście takimi zimnymi sukami ? :-o ja bym tak nie zrobił choćby nie wiem jaki kaszalot do mnie zagadywał No ale do tego trzeba mieć klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz jak sie im nie podobasz to nie chca sie spotkac i przestaja sie odzywac wolalbys zeby Ci to wprost napisaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulap
spoko pewno sie przestraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie brzydalem
Tak dokladnie !!! Chcialbym aby mi to napisala wprost. Takie dziewczyny cenie. Rozumiem ze moge sie nie podobac, ale aby sie nie odzywac ? Pusta idiotka i tyle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa... po prostu nie byłes w ich typi, niektórym ciezko powiedziec sory nie podobasz mi sie, tylko wola sie zwyczajnie nie odzywac, a Ty mówisz wprost kobieta \"nie podobasz mi sie\" czy zlewasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
bos brzydal:P ty a moze poprostu te laski boja sie zranic twoje uczucia kaszalocie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kiedys jeden facet wysłał zdjęcia. Powiedziałam mu wprost, że mi sie nie podoba. On się wkurzył i stwierdził, że mam mózg wielkości fasolki :P. Może dziewczyny chcą uniknąć takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chcialbym aby mi to napisala wprost\" nieraz lepie wprost nie mowic. a ty niedomyślny jesteś czy co? :P jak po wyslaniu fotki cisza jest to znaczy ze sie nie spodobales, ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to sie z nimi nie zadawaj. z kasy cie obiora i z torbami bedziesz chodzic po smietnikach potem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas rozmowy wszystko pięknie, dziewczyna pisze że nie ważny jest wygląd a później mnie olewa Jak można być tak beznadziejnie pustą debilką ja bym raczej stwierdził.. jak mozna byc takim debilem i nie wierzyc ze wyglad zewnetrzny na poczatku zwiazku ma priorytetowe znaczenie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Brzydalu ;) ja też cenię osoby piszące wprost :D więc Cię rozumiem. Nie zdarzyło mi się nikogo zdyskwalifikować z powodu urody (z powodu głupoty i zaniedbania owszem). Jeśli czyjś wygląd wyjątkowo mi nie odpowiada, nie muszę się z tą osobą przecueż wiązać :) możemy pozostać na stopie koleżeńskiej. Gdybym tak wszystkim kazała spadać na drzewo po obejrzeniu zdjęć, nie miałabym paru sympatycznych kolegów, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie - nie dla każdego :D mój ex na początku został przeze mnie zakwalifikowany jako jeden z najbrzydszych mężczyzn, jakich widziałam, hehe :P ale był tak inteligentny, że po pewnym czasie spodobały mi się nawet jego owłosione plecy :D tym niemniej jednak kawał skurczybyka był z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna🖐️..po wpisie autora uwazam ze koles moze miec co najwyzej 20 lat..a dla takich osób jest prioryteme wyglad zewnetrzny...nie oszukujmy sie... ja,ty czy ktos zblizony do nas wiekowo bedzie to zupelnie inaczej postrzegał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weuirgqyu
Wygląd jest niestety najważniejszy i proszę sie nie oszukiwać. Wolałbyś by spotkała sie z tobą z łaski by nie robić ci przykrości a potem traktowałą jak trędowatego ? To jest dopiero koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna 30-tka - trzeba bylo z tym atrakcyjnym chcociaz do łóżka pojsc :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to norma....
daj zdjecie to beda mialy wybor wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie chadzam do łóżka z byle kim\" teraz juz rozumiem, czemu mnie tak ciągle na to namawiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, mam bryke dla ciebie. Mitsubishi Lancer Evolution. tacho ma do 270 km/h. pasi ci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×