Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj oj ale się narobiło

znowu o pracy-o jej poszukiwaniach

Polecane posty

Gość myje się codziennie
nic w tym nadzwyczajnego ,98% szukajacych tak ma . dolina ,płacz i dupa zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka_lodz
Jestem na tym samym etapie szukania pracy. Dziś zaniosłam CV do jednej firmy. Ochroniarze wzięli i powiedzieli, że firma zadzwoni. Ile trzeba czekać? Dlaczego tak trudno jest znaleźć pracę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam to samo.. ju zpopadam w jakis obed, to rzutuje na moje samopoczucie, mam teraz niska samoocene , nic mnie nie cieszy. mam jzu dosc wysylania cv online, chodzilam rwniez od firmy do frmy ale to tez nic nie daje..mam dosc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że nie jestem sama-chociaż z czego tu się w sumie cieszy skoro nie mamy pracy...ja też rozsyłam mailem najczęściej CV i czekam, czekam, czekam...jestem tak zdesperowana że nawet do Mc Donalda się zgłoszę jak mnie nie przyjmą... Ostatnio cieszyłam się, że mnie przyjęli-poszłam na próbny dzień no i jak szłam już na drugi do pracy to był telefon...więc jestem dalej na uboczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie skończyliście kierunki
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka_lodz
Jakiej szukacie pracy? Do jakich firm wysyłacie CV? I skąd jesteście? Ja z Łodzi i szukam pracy żeby tylko studia opłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pedagogika le teraz administracja...pracowalam juz w adminsitarcji i z tym bym chciala nadal wizac przyszlosc..a;e ciezko jest strsznie znlezc w moim miescie prace jak sie nie ma znajmosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałam kolejny telefon na rozmowę kwalifikacyjną...do niedawna cieszył mnie każdy taki telefon ale teraz podchodzę już do tego mało optymistycznie...Zawsze mam jakiś tam plan B ale wzbraniam się przed wyjazdami za granicę jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Was, do niedawna mialam ten sam problem. w pewnym momencie mialam juz doscyc rozmow kwalifikacyjnych..dlatego tez a ostatnia poszlam na zupelnym luzie i usmiechnieta. okazalo sie, ze takiej osoby potrzebowali.. chociaz gdyby nie bliscy, ktorzy powtarzali nie martw sie bedzie dobrze, w koncu znajdziesz jakas prace - to naprawde bylo by ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×