Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgfttrf

Jak często w Waszych związkach...

Polecane posty

Gość fgfttrf

były rozstania "na niby" lub słowa o tym? Już tłumaczę... Czy od samego początku - ktoś z was powiedział np. "to bez sensu", "powinniśmy przemyśleć czy do siebie pasujemy", "może będzie lepiej jeśli się rozstaniemy"? A może nawet krzyki "to koniec", podczas gdy końca żadnego nie było (tzn. dalej byliście ze sobą, tylko mowiliscie tak w złości). Albo podczas kłótni stawialiście coś na ostru noża typu "skoro tak róznie to widzimy, albo skoro jestes taki/taka to lepiej to zakończmy"? Czy może nigdy przenigdy nie padła nawet sugestia do rozstania, zawsze, od pierwszego dnia i on i Ty byliscie pewni i bez wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy związek - było to notoryczne, co miesiąc lub dwa. stała niepewność. a właściwie to ze on się nie angażował i źle mnie traktował, a ja się miotałam. to był okres matura początek studiów, trwało 3 lata. było toksyczne i złe. drugi związek - 1,5 roku fantastyczne, ja ślepa na wady, ślub, problemy (bardzo poważne) 2 lata kiepskie, bez rozmowy o rozstaniu lecz z kłótniami. na koniec jedna ostateczna decyzja o rozwodzie, bez powrotów bez bujania się w te i nazad. obecny związek od 2 lat. jedna sytuacja gdy prawie wyrzuciłam faceta z mieszkania i było by to rozstanie - przyczyną było nieporozumienie w efekcie którego byłam przekonana, że mnie okłamał (a nie toleruję kłamstwa). na szczęście się dogadaliśmy. z wyjątkiem tej jednej sytuacji żadnych wątpliwości czy \"rozstań\". to mój najbardziej udany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeden byly tak zwykl rozwiazywac roznice pogladów - "jesli tak roznie na to patrzymy to nasz zwiazek nie ma przyszlosci". zakochana bylam to ustepowalam. teraz zaluje ze nie skorzystalam z pierwszej propozycji tylko sie meczylam dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabs
Kilka razy w ciągu ostatnich czterech lat. Mój partner po prostu bywa niezrównoważony i rzuca takie słowa na wiatr. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to było dość często tyle że dla żartów i nigdy na poważnie. Związek 6,5 roku od ponad roku małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×