Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

ja dwa lata mieszkałem w londynie dużo złych rzeczy wydarzyło się w tym czasie moje kłopoty ze zdrowiem tam sie zaczeły i dlatego wróciłem. a zawodowo pełen sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Ty jej docinasz Cezary. Ale jak to sie mowi kto sie lubi...:) Wlasnie Slonko wymysl cos na szumo-piski. Neurolog w Polsce powiedzial mi-dam Ci tabletke i bedziesz jak nowka-nie sprawdzilo sie. A jutro trzeba isc do pracy...wiec tez dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarek! Nie chcij żebym Cie dorwała w tym Świeradowie ! Zdziwiłbyś sie jaka jeszcze ze mnie laska, a dane to ja podałam swojej mamy.Mam długie czarne włosy i długie nogi do pasa,hihihih Czarek, do tego sanatorium to najbardziej przyda Ci sie , ale dużo kasy. Pozdrawiam zachodzące Słoneczko i pozostałych szumowiczów,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich szumisiów! Alda ja mam dłuższe nogi, bo aż do samej ziemi,ha,ha,ha. A u mnie dalej jak zwykle gra i buczy i musi tak być. Morela juz pewnie po wizycie ,ciekawe co zadecyduje ja mysle jeżeli mają jej do zaoferowania tylko generatory to lepiej do Poznania.Ale ja sama nie wierze w nic,to nam nie przejdzie i trzeba sie nauczyć z tym żyć.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo podoba mi sie ta dyskusja z długościa nóg poszczególnych pań:) czekam niecierpliwie na resztę:P Alda ja wiem , że z Ciebie jest niezla laska, jak zreszta z każdej kobiety:D uroda to tylko kwestia gustu...a ja lubię płeć piękną baardziej od swojej hihihi:P powiadasz , że musze wziąć duuuzo kasy..czyli ile na 21 dni??? 1000?? 1500?? z kasą u mnie nie ma problemów większych ale zaznaczam, że nie zamierzam tam za bardzo balowac:P choc zapewne nie opędze sie od płci przeciwnej, jak tylko puszczę wiadomość , że wróżę z kart:D:P i dłoni:) heheheh Prosze was..jak był ktos w sanatorium napiszcie mi bliżej co mam wziąć ze sobą , prawdopodobnie będe mieszkać w pokoju wieloosobowym...3 lub 4-ro..mam gwarantowane 3 zabiegi dziennie zobaczcie co oni tam oferują:) http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/cennik%20pobytow%20leczniczych.pdf juz czuje sie lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czarek powiem tak: w niebie Pan Bóg oprowadza Świętego Piotra po swoim gabinecie Podchodzą do jednej szafy a tam wielki pulpit gdzie palą się same zielone światełka . Świety Piotr pyta -Panie Boze co oznaczają te zielona światełka? - a to !!! to jak żona zdradza męża - odpowiada Bóg idą dalej nastepna szafa , nastepny pulpit a tu same czerwone światełka. Święty Piotr znów pyta -Panie Boże a co oznaczają te czerwone światełka? A to!!! to jak mąż zdradza żonę -odpowiada i znów idą dalej a tam następny pulpit i palą się zielone i czerwone -Panie Boże a to? a To!!! To Świeradów!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D wszystko jasne????????????????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha. W pelni sie z Toba zgadzam Mewa. Moj ojciec kiedy wyjezdzal do sanatorium to zawsze jakas nowa milosc sobie przywozil no i kasy tez potrzebowal sporo. Czarku Ty tu o jakis dresach opowiadasz a wiadomo po co ci ludzie tam jezdza.hahaha.Kup sobie takie koszykarskie-szybko sciagane- na \"zabiegi\" - oczywiscie :) hahaha. Wybacz mi te zarty, wybaczysz??? Kwasny, przyznam Ci racje byla dopiero 10-ta ale ja wstaje bardzo wczesnie, oj baaardzo no i ta 10-ta to ostateczny termin czy szumuje czy nie, zeby zasnac. A jezeli chodzi o wyspy to na szczescie nie na brytyjskiej przyszlo mi zyc :) Zawodowo chyba sie spelniam choc to tylko jedna czesc tego co robilam w Polsce.Tutaj jest spokoj (oprocz szumu). A no i dzis znalazlam stowarzyszenie osob z szumem usznym tutaj na miejscu! ha! a tam metody leczenia, terapie , spis szpitali i w ogole. Ale mi sie glupi audiolog trafil tu na wyspie-gadal tylko o pieknych polskich dziewczynachh duren zamiast mi pomoc-poduszke co szumi kazal sobie kupic i powiedzial, ze jak nie mam zwrotow glowy i takie tam bla bla bla to mam tego nie leczyc.Bo tego sie wlasciwie nie leczy.Dopiero u Was wyczytalam, ze cos mozna z tym zrobic, ze szum moze byc objawem czegos niedobrego co sie dzieje w naszym organizmie.U mnie jak na razie wszystkie badania OK. Przeciez warto sprobowac cos z tym zrobic, prawda? Ciekawe jak Morelka i Martyna. Pieknie jest bo rozpoczal sie weekend! :):):) A nogi najdluzsze mam ja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim juz wróciłam jestem cała skołowana szumy przeszły mi w piski badnia szumów wyszły 6000 Hz i 38 db. Jeżeli chodzi o generatory to lekarka powiedziała, że to mój wybór., że mam sobie najpierw wypozyczyć i spróbować, bo są osoby, które nie tolerują generatorów. Przyjechałam do mojego miasta i zaraz poszłam do takiego sklepu co zajmują sie tymi generatorami, więc cena z zausznikami jest 2600 za dwa generatory i są jakieś co się wkłada do ucha i cena wychodzi 5000 za dwa ale ta pani mi powiedziała, że osoby biorą po jednym generatorze do jednego ucha. Zastanawiam się czy jeden generator ma sens (choć najbardziej piszczy mi w prawym uchu rzadziej w lewym. Jest możliwość wypożyczenia za opłatą tych generatorów na 2 tygodnie ale nie wiem, które wziąć i czy wziąć jeden czy dwa. To mój dylemat, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski z długimi nogami i nie tylko właśnie weekend......... ten audiolog to pewnie kolorowy zomiast generatorów dobrze jest zatkać sobie uszy na kilka godzin nawet mniej i odetkać ,efekt gwarantowany. przynajmniej na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy macie fajnie macie już wekend a ja jeszcze nie,jeszcze nocka przedemną.Mewa fajny kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik popatrz na to z tej strony że przynajmniej głowa nie będzie Ciebie bolała z wiadomych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśny z jakich powodów , ja niewiem słyszałam tylko że czasami w wekeend można w bójkę się wkręcić :D:D:D i po bójce miło spędzić czas oraz na drugi dzień napić się przepysznej kawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mewa nie wierz plotkom a powody to takie weekendowe, jutro bede potrafił lepiej wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Mewa ,dobre śylwia :) jeżeli podobno w sanatoriach wiekszość jest w w ieku + 60 to wybaczcie ale ja odpadam:P mam 44, a mentalnie zatrzymalem sie gdzies na 25:P i nic na to nie poradzę ;-) nie jestem na dzien przed śmiercia ,abym się łaszczyl na wszystko co sie pojawi na horyzoncie:D znalazłem cos jak kafejka , jest net od 8 do 16 tylko bez sobót i niedziel - tak, że będę na biezaco relacjonowal swoj pobyt i zweryfikuje to co piszecie... jolik i morelka a co z waszymi nóżkami???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ,jestem! Czarek Na pewno musisz wziąść ciepłe majtki i stringi na balety, bo tam są one rozbierane i szkoda takiej okazji przepuścić. Morela Jak wypożyczyc to za ile??? A tak wogóle to zadowolona jesteś??? Mewa Juz po podwieczorku i nawet po kolacji. Martyna - ma brak dostepu do kompa , to mi Morela wyjasnij wszystko dokładnie co i jak,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Nie masz już w tym wieku za bardzo co wybierać , o tej porze to same emerytki turnusują.Bierz wszystko co leci nawet to co na drzewo ucieka. Ale dzisiaj wczesnie zawitaliście. Morela Z tego co wyczytałam to prawie tak samo jak w Poznaniu,tak??? kwaśny Jak dbasz o Słoneczko ,że sie jeszcze nie wygrzała??? Ten Passat to jaki rocznik???znam sie troche na vw. Sylviaa No jak myslisz???czy Czarus wpadnie w sidła kuracjuszki??? Mewka Juz mi g...e na wacie wyschły, jestes niemożliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Jak szumi w obu uszach to chyba od razu dwa,co??? wypożyczysz czy od razu kupisz??? No gdzie jesteście??????????????????????????? Czarek Powaga!musisz wziaść jakiś dres i miękkie obuwie.Kupe kasy i dokumenty osobiste itp.Piżame,kapcie,swobodny strój i jakis na balety.Ciepła kurtke i ciepłe spodnie.nNie zapomnij o kalesonach. Nie zabieraj zadnej bizuuterii, bo na zabiegach i tak będziesz musiał to zdejmować i moga cie okraśc , co nie należy do rzadkości,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jest szefowa a ja już prawie musze iść. Kwaśny jeszcze mnie głowa nigdy nie bolała,trzeba umieć to robić i wiedzieć jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nazwałam szefową ładnie nie?Lecę już mam nadzieje że śnieg pojawi się dopiero na Boże Narodzenie bo droga u nas straszna nic nie dbają .Pa-wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Ja czegoś tu nie rozumiem, po co Ty jechałas do Kajetan jak u as jest taki sklep z tym i mozesz sobie to kupić. Na mój rozum to ktos musi to załozyc i ustawić ,tak??? No gdzie się podzialiście????zaraz sobie pójde . Czarek Jeszcze takiej ręki do wrózenia to Ty nie widziałeś!jaka ja mam ,hihihii Najdłuzsza to jest linia miłości , a za nia linia zycia, a więc zastanów sie co Ci grozi,jeszcze taka laska to Ci sie nie trafiła,wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda ja tylko wróżę..nie konsumuje:P, no chyba..że...:-) ale tylko jakis dowód wdzięczności..może byc browarek jakowyś... ewentualnie male tete a tete w kafe moja czarownica by mi żądło wbiła gdybym..brrr.strach nawet pomyśleć:D dowiedziałem sie że to jest tzw. szpital uzdrowiskowy..czy to cos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz dobrąpolisę w pzu to najprawdopodobniej za dobę będziesz miał płacone moja znajoma tam była z tego co pamiętam to nawet jej tam nieźle było , kobitka na fleku ok 45 lat - blondynka o nogach do samej ......więc możesz wziąć wiecej ubranek wyjściowych , - najprawdopodobniej takich 65 latek nie będzie bo takie na uzdrowienie się nie nadają według nfz. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa.....UFFF...Dobra kumpela z Ciebie. potrafisz na duchu podtrzymac:) nie wyobrażam siebie wśrod sympatyczek RM z Torunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszumiony_17latek
Morelka, Alda i inni- co u was ? U mnie piszczy jak cholera, chyba będę musiał się przyzwyczaić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. wstałem wcześniej niz Słoneczko:) Słoneczko_86 a jaką Ty chcesz wróżbę??? mam z fusow wróżyc? zresztą większość moich wróżb jest (i nie wiem czemu?) CZARnowidzka, a nie chcę żeby Słońce nam poCZARnialo, wolałbym żeby non-stop było magicznie zaCZARowane...:-) czego Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM I O ZDROWIE PYTAM! Czarek to w końcu kiedy Ty tam jedziesz???? Szpital tzn. że chodzicie normalnie w ciuchach , ale po ośrodku i na terenie tzw. szpitala są zabiegi.Przewaznie wysyłaja tam zaawansowane schorzenia jak no.z kulami, a wiec dziwie sie dlaczego Ty tam .Chyba ze coś ukrywasz. Mewka 65-to kwasny zrobił sie lekko za ki tez jeszcze potrzeby maja , wiesz??? Morela a Ty co???pisz nam tu , ale dokładniej , co? byłas sie pytac ile kosztuje wypozyczenie??? Słoneczko Zdrowiej nam , bo kwaśny zrobił sie lekko za kwaśny,wiesz??? Jolik porozmwiasz dzisiaj ze mną???bo Mewka mnie juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×