Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maszka_100

jaki prezent na parapetówkę?

Polecane posty

Wszystko zależy od budżetu :P Ja z takich przydatnych rzeczy to dostałam roombę i był to jeden z lepszych prezentów. Ktoś naprawdę się postarał i wiedział co kupić żebym była zadowolona :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki masz budżet - ale fajny pomysł to np. pufa relaksacyja - zobacz sobie na www.lyke.dk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz w sklepach można kupić takie gotowe kosze podarunkowe, jak ktoś nie ma pomysłu i czasu szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo alkohol, albo karta podarunkowa do IKEA, Homli, Home&You albo DUKI. Wiadomo, że na początku brakuje w mieszkaniu fajnych dodatków i kasy na nie, a wybierając samemu można nie trafić w gust domowników. Szkoda by było prezentu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku ze znajomymi się złożyliśmy i kupiliśmy przyjaciołom Roombę. Z tego co mi wiadomo używają jej do dzisiejszego dnia i bardzo sobie chwalą  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Kwiat w donicy. Np. Skrzydłokwiat? Mogą mieć na parapecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś praktycznego. Jak parapetówka to parapetówka, a kwiatki mogą być jako dodatek. Przecież nie musi to być nie wiadomo co i nie wiadomo za ile, wystarczy chociażby kilka takich https://www.superwnetrze.pl/pojemnik-na-zywnosc-400ml-clip-lamart-lt6006,t185841.html , które właśnie zamówiłam dla koleżanki. Taka rzecz zawsze sie przyda w każdej kuchni, to tak jak ze szklankami, których nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roomba to dobra opcja o ile ktoś ma meble na nożkach. W sytucji w ktorej nozki są krótkie, roomba sie nie sprawdzi. NIe działa równiez dobrze na progach czy wjeźdżaniu na puchate dywany. Poza tym jest to droga inwestycja. Dobrze będzie na pewno skonsultować jej zakup z osobami, którym chcemy ją podarować. Tak aby potwierdziły, czy rzeczywiśćie jest to dobra opcja. I czy im sie przyda. 

Znacznie bezpieczniejszym prezentem może być taki zestaw słodyczy:

https://upominkowykosz.pl/43-zestawy-slodyczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon podarunkowy do sklepu meblowego lub z dekoracjami/ akcesoriami domowymi i domownicy kupią coś co im się naprawdę przyda i ucieszy. Takie bony można dostać w większości sklepów internetowych. Nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.... 

Zerknij sobie do sklepu Domownia:

https://domownia.pl

W sklepie obecnie mają spory wybór dekoracji. Myślę, ze mozna podpytać się o karnet własnie tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2020 o 22:24, Gość aulenia napisał:

A pościel? moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Sama bardzo się cieszyłam kiedy dostałam pościel. Tym bardziej, że dzięki temu odkryłam sklep AWAKraków, jest świetnej jakości, posłuży nam przez lata 🙂

Ja też uwielbiam dostawać pościel! Nigdy za dużo! Dobry prezent 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obdarowywana osoba kupi kawę to polecam na tygielek miedziany do kawy prosto z Turcji 

Akcesoria do parzenia herbaty po turecku | galeriasultana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed pandemia byłam na kilku parapetówkach. Prezenty kupowałam w sklepie Home&You. Zazwyczaj były to uniwersalne rzeczy typu kubki, akcesoria kuchenne do gotowania, pościel, koce, poduszki. Z kupowaniem zasłon i firan trzeba uważać, bo nie w każdym mieszkaniu wysokość ścian jest taka sama. Do prezentu warto dodać kwiatka w doniczce i butelkę wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może coś ładnego do salonu, na przykład świecznik?

allegrolokalnie.pl/oferta/swiecznik-dla-osob-o-mocnych-nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2008 o 12:23, lejla napisał:

o ile nie wymyslisz nic lepszego: ja kiedys kupilam wiklinowe pudelko z przykrywka (w leroy merlin), wylozylam je sianem (zoologik), na siano flaszka + kieliszki, kawalek suchej kielbasy i ciemnego chleba, i sloik ogorkow (przykrywka obwiazana lniana szmatka). wyszlo w sumie ladnie i calkiem oryginalnie jak na tak banalny prezent 😉

to brzmi mega 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiklinowy koszyk, do środka wino, moze jakis drobny gadżet (albo wlasnie kieliszki do domu) i kilka innych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komplet porządnych sztućcow, lampki na wino, fantazyjnie zapakowanych ręczników jakieś naczynia lub urządzenie kuchenne, którego mogliby potrzebować. Ewentualnie takie eleganckie szklanki do whisky

https://www.luxuryproducts.pl/szklanki-do-whisky.html

Mało kto m je w domu a jednak przydają się do drinków.

Raczej coś użytkowego niż obraz czy wazon, który do majtek będzie tam komuś może pasował
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej okazji jest mnóstwo możliwośći. Wszystko zależy jeszcze dla kogo ma być ten prezent. W przyszłym tygodniu idę oblewać mieszkanko koleżanki i postanowiłam kupić jej poduszki dekoracyjne, które pokazywała mi w slf24.pl. Wiem, że to żaden wysiłek ale mam przynajmniej pewność, że prezent się jej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zły pomysł z tymi poduszkami dekoracyjnymi. W sumie to widziałam jak koleżanka oglądała bardzo fajne w scandicsofa.pl. Wejde zaraz do nich i coś jej zamówię. Musze tylko w jakiś sposób upewnić się, czy nie kupiła już ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy napewno karta podarunkowa to jest dobry prezent? Wiem ze jest praktyczne, bezpieczne , obdarowani kupią co chcą ale to tez takie trochę ... „nie pochyliłam się nad tematem, nie będę myśleć kupcie sobie sami- nie mój problem” Niewiem prezent to jednak prezent, trafiony czy mniej ale jednak kojarzy się z konkretna osoba 😉

Od siebie polecam Meble tkaniny:

https://www.mebletkaniny.pl/regaly-do-sypialni-cat-383

W sklepie mozna dostać wiele ciekawych dodatków i mebli do mieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzięła butelkę dobrego wina i jakis przydatny gadżet do domu, nawet korkociąg :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup coś czego jeszcze nie mają, a jak nie wiesz czego nie mają to na pewno nie mają czegoś dedykowanego typu kieliszki z grawerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zegar ścienny, naczynia kuchenne, dobrej jakości koc, pościel, ale przede wszystkim dobrze byłoby gdybyś znała gust właścicieli lub styl, w kt urządzili dom/mieszkanie

Można też podarować dobrej jakości kawę albo herbatę:

https://studiokawy.pl/sklep/kawa/

 Warto jest przejrzeć sobie różne odmiany na tej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×