Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psełdonimka

Jak się dowiedzieć ile facet ma centymetrów tam?

Polecane posty

Gość psełdonimka

Wiele kobiet się wypowiada tu na forum, że ich facet ma 15 czy 20 cm. Skąd to wiecie? Podchodzicie do niego z linijką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki kawał: - dlaczego prawie każda kobieta ma problemy z parkowaniem? - dlatego, że kobiety mają problem z oceną odległości, a wszystko przez facetów - jak to? - bo każdy facet próbuje im wmówić, że tyle [i tu gest ręką pokazujący długość ...] to 20 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
Przecież każdy facet ma wykonywane takie badanie u ogólnego. lekarz ma specjalną miarkę. zapomniałam jak to się nazywa. pecyter albo penymer. jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...cycki...
@UP hehehehhehahhahahahahahahhhehehehehehehehhehehehehahahahahahahahahahahahhahaha dobre:D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdonimka
taaaa, a ja słyszałam, ze lekarki mierzą facetom długość ich penisów za pomocą własnych gardeł :P A tak na serio, jak się dowiedzieć? przecież nie spytam wprost "kochanie, ile cm ma Twój wacuś?" bo zabrzmiałoby to idiotycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spytaj... od tego co powie odejmij 5- 10 cmi wyjdzie Ci długość jego penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
sprawdź w jego książeczce zdrowia.tam jest taki numer, i każdemu numerowi przypisane jest iloścx centymetrów wacusia. można chyba to sprawdzic w googlach, albo na stronie internetowej jakiejs przychodni zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×