Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **laseczka**

Facet powinien zawsze placic za kobiete bo tym okazuje jej szacunek i milosc

Polecane posty

Gość **laseczka**

Niektorzy faceci niestety o tym nie wiedza i chca by kobieta za siebie placila - dla mnie to upokarzajace dla kobiety :-o Facet zaprasza to facet placi - tak juz jest i zawsze bedzie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze kolejna proba
prowokacji ale zgadzam sie z tym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój kumpel ma racje
masz racje :) ale dziewczyna tez powinna czasem zaprosic gdziesz swojego faceta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewnie dlatego
wciąż nie masz faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sie pojawi
chór skąpiradeł. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze za was płacimy - jesteście dla nas jak dziwki, tylko płatność jest w formie pośredniej :) Dziwce dajemy 200 zł do ręki i mamy sex. Wam trzeba za te dwie stówki postawić kolacje, kupić kwiaty, podlać winem, a efekt końcowy jest taki sam jak z dziwką. Sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **laseczka**
To nie jest zadna prowokacja ale ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz :-) A co do zaproszeń - to sory, ale nie wyobrazam sobie jako kobieta abym to ja zapraszala faceta:-o To zawsze on powinien zapraszac bo taka jest rola mezczyzny. Oni nigdy nie moga czuc sie za bardzo pewni dlatego musza sie caly czas starac bysmy mialy dalej ochote sie z nimi widywac ;-) Proste jak konstrukcja cepa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego santo
mozesz miec kobiete tylko za pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój kumpel ma racje
autorko ale ciebie jebie zdrowo to poszukaj sobie sponsora :) tak bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze sie wtracam
aha, czyli nie wazne że bije, katuje, upokarza, byle płacił za nia i juz jest gites :) cep jak cep, trudno wymagać większego polotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiscie, ze za was płacimy - jesteście dla nas jak dzi**i, tylko płatność jest w formie pośredniej Dziwce dajemy 200 zł do ręki i mamy sex. Wam trzeba za te dwie stówki postawić kolacje, kupić kwiaty, podlać winem, a efekt końcowy jest taki sam jak z dziwką. Sex. " - no i ja wlasnie dlatego ciagle placenie za dziewczyne przez faceta jest dla mnie jej kupowaniem a nie "godnoscia". Zebraczka nie jestem zeby mi facet puszke coli musial stawiac :/ (tak, przeginam ale specjalnie). Nienawidze jak facet za mnie placi, mamy rownouprawienie, ja mam kase, on to placmy za siebie i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilę... ja miałam tak: jak poznawałam kogoś i były pierwsze spor\\tkania to pozwalałam za siebie płacić... ale jak oboje postanowiliśmy wejść w jakiś związek to płaciliśmy na zmianę, razem czy jakoś tak- bo w związku trzeba się dzielić nie tylko tymi fajnymi sprawami, ale też m.in. wydatkami. jeśli na samym początku facet chce, żebym za niego płaciła, albo chociaż płaciła sama za siebie - no to ja się zastanawiam.... moje koleżanki z kolei robiły odwrotnie - nie pozwalały stawiać sobie nawet drinków w dyskotece - że niby unoszą się honorem, a ja uważam, że jeśli chce stawiać drinki czy cokolwiek to chyba liczy się z tym, że mimo wkładu pieniężnego i inwestycji może nic nie wyjść z planowanej transakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien zawsze placic za kobiete bo tym okazuje jej szacunek i milosc oczywiscie pseudofeministko:P jaka usługa taka zapłata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> no i ja wlasnie dlatego ciagle placenie za dziewczyne przez faceta jest dla mnie jej kupowaniem a nie "godnoscia Dokładnie :) Ale te zwolenniczki sponsorowania przez faceta randek nie wiedzą, że są nie lepsze niż przydrożne tirówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **laseczka**
No sory ale jesli facet mnie choc raz uderzy czy nawet szarpnie za reke to od razu jest koniec. Tak samo jakby facet mi kazal za siebie zaplacic - wtedy po prostu podziekowalabym mu i wyszlabym z lokalu a on i tak musialby zaplacic:-p Mialby nauczke na przyszlosc ze za damy sie placi a druga kara to taka ze wiecej ze mna by sie nie umowil:-p Nalezy sie szanowac i nie brac byle kogo, oczywiscie do tego trzeba byc atrakcyjna dziewczyna z idealna figura i pieknymi piersiami. Na szczescie takie sa tylko niektore z nas. A najwiekszy ubaw mam jak jakas gruba lampucera zgrywa damulke :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalezy sie szanowac i nie brac byle kogo, oczywiscie do tego trzeba byc atrakcyjna dziewczyna z idealna figura i pieknymi piersiami. Na szczescie takie sa tylko niektore z nas. A najwiekszy ubaw mam jak jakas gruba lampucera zgrywa damulke :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D hhahahahha dobre!!!!!!! ze smiechu mozna "PęC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **laseczka**
Jarek jestes debilem wiec nie bede sie znizala do twojego poziomu a wlasciwie pod jego poziom:-p Jest rownouprawnienie zgadza sie, ale ono przejawia sie w tym, ze mozemy wiecej zarabiac. Natomiast facet zawsze musi byc gentelmanem i za kobiete placic. No ale ty - prostak i burak pod kazdym wzgledem nie masz o tym zielonego pojecia. Dlatego pozostaje ci tylko obrazanie kobiet na kafe bo gdzie indziej jestes zerem i nie masz szans na atrakcyjna dziewczyne z klasa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój kumpel ma racje
**laseczka** ..to jaką masz cene???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze sie wtracam
laseczka :) jestes chyba za słaba w te klocki bo prowokacja nie tętni zyciem :) powtarzasz się, coś nieznanego wymyśl, wtedy pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mile kiedy facet placi ale sa sytuacje kiedy wypadaloby zaplacic za siebie ;) a czasem i za faceta (np. kiedy kobieta jest w duzo lepszej sytuacji finansowej - znam taka pare :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **laseczka**
Jarek jestes idiota i z toba nie bede rozmawiala:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest rownouprawnienie zgadza sie, ale ono przejawia sie w tym, ze mozemy wiecej zarabiac. Natomiast facet zawsze musi byc gentelmanem i za kobiete placic. No ale ty - prostak i burak pod kazdym wzgledem nie masz o tym zielonego pojecia. Dlatego pozostaje ci tylko obrazanie kobiet na kafe bo gdzie indziej jestes zerem i nie masz szans na atrakcyjna dziewczyne z klasa " - tzn ze ja nie mam szans na kobiete z klasa? No, zgadza sie, nie mam.. Bo jestem kobieta ale nie lesbijka :DDDD To bylo mocne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×