Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin1991

pomocy

Polecane posty

Gość marcin1991

Witam mam 17 lat i o statnio dzieje się ze mną coś dziwnego. Od września przytyłem 6kg. Moje nasienie zmieniło się z przeźroczysteko w białe i stało się bardziej gęste. Mierze tylko 173 i chciałbym się doweidziec czy już przestaje rosnac i czy to jest dojrzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
No ale urosnę czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
są niscy mama 164 ojciec 176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to możebyc tak że osiągniesz to 176 cm i stop... Ale bywa różnie. Może byc tak, ze np Twój dziadek jest wysoki i pójdziesz w jego ślady. Moi koledzy zaczęli rosnąc w wieku ok. 18-19 lat :) Więc spoko, nie masz się czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
Mój dziadek nie jest wysoki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmij się sportem, po tym się rośnie.Tzn nie wszystkie dyscypliny ale na pewno pływanie, bieganie, gimnastyka - rozciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
jeden ma koło 175 a drugi może 180. Interesjuje mnie czy ten zwiększony apety i inne objawy cos oznaczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrales zycie ...
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiększony apetyt to kwestia: większego zapotrzebowania na energię (procesy metaboliczne, rośnięcie właśnie, dojrzewanie płciowe, lub sprawy związane z psychiką- stres lub wręcz przeciwnie- błogostan i lenistwo). Jak wiecej jesz, wykorzystaj to właśnie na sport. pamiętaj żeby właśnie w tym okresie nie paic papierosów. To jest BARDZO ważne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze nasienie sie
zmieniło???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
Papierosów nie palę. A ten apetyt to faktycznie może być lenistwo, ostatnio spie koło 9 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
Nasienie zmieniło barwę wczesniej było takie przeżroczyste, a teraz jest bardziej białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij wstawac wczesniej i pobiegaj chociażby 30 minut. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Z tą zmianą nasienia to dobre pytanie ;> może tą energię wykorzystujesz na samozaspakajanie i stąd to zapotrzebowanie na uzupełnienie jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze nasienie sie
ale skad to wiesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1991
Z tą masturbacją to chyba trochę przesadzilem, przeważnie robie to 1 dziennie, pozatym przytylem 6 kg. A nasienie oprócz koloru jest takie bardziej lepkie... hmm gęstsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dziennie? no to trochę przesadzasz ;] krok od uzaeżnienia. Możesz mnie wyśmiac, ale od tego naprawdę uzależnic się da. Zajmij się sportem. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×