Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basienka 87

kielce zespoł muzyczny

Polecane posty

Gość basienka 87

potrzebuję na 27 sierpień 2009 rok bardzo dobry zespoł na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam vabank
grali u mnie - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
a u mne nie grali i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja polecam tych,którzy nie goszczą na forum,a przynajmniej nikt ich nie poleca...namiętnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z siekbą - kto szuka na forach potencjalnych klientów? W minimalnym stopniu muzycy.Raczej tzw.kominiarze,hydraulicy,biuraliści czy inna zaraza co to przez 5 dni w tygodniu od 8-16 jest na etacie a w sobotę przeistaczają sie w muzyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na taki termin
Na ten termin to życzę powodzenia w znalezieniu czegokolwiek-to już trzecia liga...U zespołów naprawdę dobrych to już po 2009 rou nawet 1 sobota nie została...Powodzenia...się obudziałś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jest szansa..gdy natrafisz na kapelę posiadającą kilka kapel pod jedną nazwą,być może dublerki mają wolne.Istnieją takie markety weselno muzyczne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na taki termin
:( ja to jestem taka 4 liga weselna ... rozwoże pijanych gosci po domach wozem drabiniastym,ale rzadko mnie biorą ze wzgledu na nieukrywane przeze mnie sklonności do zbierania końskiego łajna :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na taki termin
Niew wiem kto się podszył pode mnie ale jest świnią i tyle.... nie wiem po kiego grzyba istnieje takie forum skoro własnego zdania nie można powiedzieć...wiem jak wygląda sytuacja bo moja siostra za mąż wychodzi w sierpniu 2009 a zespołu szukać zaczęła 3 mies temu...i nie znalazła nic...ma dj. Jeżeli natomiast interesują Cię podwórkowe grajki, które zginą zwłaszcza w dużej sali to powodzenia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ma dj-a...bo tak chciała.Dobra kapela to pewnie ta/te/,które goszczą na różnego rodzaju forach internetowych.Błąd tak myśleć...zawsze można wyszukać dobrą kapelę,ale to wymaga trochę zachodu.A jak ktoś się pod ciebie podszywa...uczernij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tym roku a trzech weselach.Dwa razy był zespoł raz dj z wodzirejem. Zespoły były takie sobie,ale do wytrzymania.Najkrótszy komentarz to taki:Nie zepsuli i dotrwali. Natomiast dj z wodzirejem - rozpacz,tragedia i co tam jeszcze chcesz... Za głosno !!!! Zero kontaktu z ludźmi;tzn.to co bylo ustalone z Mlodymi - owszem,ake na prosby ludzi - głusi ! :oUtwory w połowie nie nadajace sie na wesela,jakis rap,cięzki RNB.Wszystko wg.z gory ustalonego klucza.Gadki do ludzi wyklepane.Zabawy cieniutkie,glupiutkie,miejcami niesmaczne.Chwilami czulam sie jak w jakims klubie.Za duzo miksowania \\\"z maszyny\\\",zgrzytów itp. Wodzirej to osobna sprawa,bo wyszedł 3 /trzy/ razy na parkiet,a pozostała cześć wesela \\\"prowadził\\\" siedząc lub stojąc przy stoliku...:o Uważam te 1500zł za wyrzucone pieniadze.Przy odrobinie dobrej woli,samemu mozna zgrac pare płyt i puszczac z odtwarzacza. I jak ktos nie chce kapeli to własnie tak powinien zrobic. A jesli dj to sprawdzony.Lepiej nie zalować kasy,dolozyc ten 1000 na kapelę lub dobrego dj,a nie bawić sie w takich co to \\\'porwą wszystkich\\\" i nikogo... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na taki termin
Siekba zgadzam sie z Toba w 100%!!!Jeżeli kapela jest naprawdę dobra to klient sam ją znajdzie....Nie musi się reklamowac.....ale tematy typu-zespół na wesele na tym forum to naprawdę tabu....Ale jest tak dlatego,że jedni na drugich nadają....żałosne to jest ....Nie będe się uczerniać tylko i wyłaćznie dlatego,że czasem mam ochotę wyrazić swoje zdanie na forum...za dużo z tym zachodu...a dupki w stylu tych co się lubią podszywać niech się ucieszą!!!Ja sie do ich poziomu zniżać nie mam zamiaru...Siekba pozdrawiam!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZEFU
axis..... MATKO BOSKA. byłem na weselu igdyby nie zona to bym wyszedł. dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef szefa
wyjatkowy badziew to zespoł Forum z Łodzkiego...gdyby nie wódka i ładna pogoda to bym dostal ataku serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renamed
hej:) tam co podałeś nr to jest zespół spektrum. zaje.iście graja! sam ich wziąłem na październik za rok:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo3567
ten nr co tam podany jest dzwoniłem i sie umówiłem na próbe:) powiedzieli ze bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasman.ania
Tak czytam i czytam.... i z wyjątkiem zaledwie paru wypowiedzi mam wrażenie, że to jest forum zespołów muzycznych, a raczej chałturników kieleckich dogryzających sobie nawzajem,...bowiem żaden gość weselny nie pała takim obrzydzeniem do zespołu x jak zespoł y..gość weselny po prostu wychodzi z wesela i potem wydaje chłodną obiektywną opinię (jeżeli mu się nie podobało)... bądź ciepłą, ale nie narzucającą ... (jeśli my się podobało:D) ... WIEC ZAINTERESOWANI NAPRAWDĘ .. UWAŻAJCIE CO CZYTACIE ... WYPOWIEDZI GDZIE NAGLE POJAWIA SIĘ NR TEL ... I NAGLE COś W RODZAJU "BYŁEM U NICH NA PRÓBIE" ... RACZEJ NIE SĄ OBIEKTYWNE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie m
do tasman.ania: O co ci chodzi? Czy to coś złego, że ktoś podaje nr telefonu? To forum jest właśnie po to! żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jest taki gość co podaje namiary do kapel..Ale podaje te numery do różnych kapel,z którymi było mu dane pracować jako fotograf,kamerzysta.Nikogo nie foruje,nie wychwala..itd..taka \"sucha\" informacja.Jest takie forum,gdzie jest taka przejrzysta informacja-/nazwa kapeli i nr.tel./...Tylko dzwonić!Czy to jest jakieś wyjście?...Być może lepsze od czytania...psalmów pochwalnych na temat zespołów...mniejsza o nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek1985
Czy ma ktoś może jakieś wiadomości o zespote KWANT z Końskich? Podzielcie się swoimi opiniami na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje że na 27 sierpnia na dobry zespół to już raczej nie ma szans... ja szukałam w październiku zeszłego roku i był kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnorbi
Zapraszam na moją stronę djnorbi2009.republika.pl. Usługi, które świadczę są bardzo wysokiej jakości i w niewysokiej cenie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Do odstąpienia jest kapela "Happy Day" na termin 17.07.2010. Z przyczyny wypadku bliskiej osoby musieliśmy przełożyć nagle termin na za rok. Byliśmy na jednym weselu gdzie grali i spisali się super. Grają 100% na żywca. Byliśmy też indywidualnie na ich próbie przed podjęciem decyzji. Można ich posłuchać jeżeli ktoś chce. Nie jest to typowo chałturnicza kapela myślę że każdy wie o czym mówię .... ;) Zespół składa się z zawodowych muzyków. Grają na serio spoko. Odstąpimy za zaliczkę która jest już opłacona na poczet rezerwacji terminu. Kwota zaliczki oczywiście wlicza się do ceny całkowitej za oprawę wesela. Wraz z terminem przekazujemy umowę podpisaną z zespołem. Ich stronka: http://happy-day.prv.pl/. Prosilibyśmy przed kontaktem z zespołem o kontakt z nami gdyż zależy nam na odzyskaniu zaliczki. tel kontaktowy w sprawie odstąpienia: (505291680)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi8111
Czy ktoś słyszał o zespole ALERT BAND? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke jezdizlem sotatnio za zespolami z Ck;) Jesli chodzi o Axis-Band to byl spoko zespol mial rozne wstawki kilkudziesiecio minutowe i co wstawka to przebierali sie odpowiednio do repertuaru, jakies tam byly zgrzyty z managerem i podobno terazjacys nowi tam graja. Pewne zespoly zCk to Coma,ComaPOL, Forever. Te moge polecic, tylko jesli chodzi o Forever cudnie spiewaja ale nie graja disco polo inie chodza przystolach aby zabawiac gosci biesiadnymi piosenkami, wiec wybor nalezy do Ciebie. My wybralismy ComaPOL,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooonisss
ostatnio gral na moim weselu zespól alert band i coś niesamowitego..Jezeli interesuje kogos dobra muzyka grana NA ZYWO super swietny wokal to polecam.Poza tym nie pili wódy co chyba jest waznym aspektem>??:-)oczepiny krótkie i konkretne.Przebierali sie co kawałek co by oddac klimaty utworów,oświetlenie dyskotekowe na życzenie młodych.super zabawiali przy stołach a przerwy trwały zwylke ok 10 min...menager zespołu gitarzysta jest także wodzirejem także 2 w jednym..polecam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×