Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basienka 87

kielce zespoł muzyczny

Polecane posty

Gość Fiireee
a czy ktoś zna zespół Fire Band z Kielc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimka1234
jak dla mnie Galant jest the best. Bylam na dwoch weselch na ktorych oni gral i na obu bylo rewelacyjnie. Czulam sie momentami jak na dyskotece lub koncercie. Maja chyba jakas strone bo namiarow nie mam niestety:( Trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stronka
www.vabankdance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek i Kasia
A my polecamy zespół Orion Band z Kielc. Grają świetnie. Link do ich strony internetowej http://orionband.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr i jola
ALERT BAND szczerze polecamy, widac ze graja tam muzycy a nie puszczaja laicy . z małżonką jesteśmy zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Alert Band mają jakąs stronę internetową i kiedy mają próby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0078
ja w te wakacje bylam na weselu i wlasnie gral zespol happy band i calkiem fajna zabawa byla nie robili dlugich przerw i muzyka byla dla kazdego a slyszalam ostatnio tez o zespole extra band kolezanka opowiadala ze na weselu calkiem fajnie grali ale osobiscie polecic nie moge. happy band jak najbardziej polecam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z zespołu 5 nad ranem :-) są z Jędrzejowa ale głównie grają właśnie w Kielcach! 5nadranem.pl facebook.com/5nadranem Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Green
Witamy i zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Atrakcyjne ceny, muzyka na żywo !!! Tel. 661 732 230 Zapraszamy do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z tej strony Dj na wesele - Hannah. Zapraszam wszystkich poszukujących dja na wesele w Kielcach do kontaktu i na moją stronę internetową www.dj-kielce.pl. W ofercie oprócz oprawy muzycznej w wykonaniu dja znajdziecie także oświetlenie dekoracyjne sali, wyświetlanie imion Państwa Młodych, ciężki dym na pierwszy taniec, bańki mydlane. 15 letnie doświadczenie w pracy na scenie w charakterze wokalistki w zespole muzycznym, wysokiej klasy nagłośnienie, nieograniczony repertuar muzyczny. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×