Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayka93

Ćwiczenia na poprawę wzroku... krótkowzroczność

Polecane posty

Czy słyszałyście o ćwiczeniach na poprawę wzroku? chodzi mi o o takie, żeby wyćwiczyć mięśnie oka. Mam krótkowzroczność, która ciągle się pogłębia i chciałabym ją jeśli nie poprawić to chociarz zatrzymać. Myślę tutaj o metodzie dr Batesa. Czy stosował już ktoś takie ćwiczenia i czy naprawde przynoszą one jakieś rezultaty? Ja zaczynam od dzisiaj ćwiczyć... może ktoś się przyłączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie bym się
o tym coś dowiedziała i zaczeła ćwiczyć bo i moje oczy nie są w dobrej kondycji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po ćwiczeniach na dziś, może jeszcze wieczorem poćwiczę jak będą miała czas:) może ktoś się wypowie kto ćwiczył te ćwiczenia? bo troche tu pusto.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsggfdshdshgfd
ja mam -6,5 ..:< tez chyba zaczne cwiczyc. Ale czy to naprawde pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy napewmo.... ale watro spróbować:) oj co ja bym dała żeby zmniejszyć wade chociarz troche... i tak sobie myśle ze watro spróbować bo te ćwiczenia napewno nie zaszkodzą a może nóż efekty będą... Już dawno miałam zacząć ćwiczyć, ale różnie to bywało z moją motywacją, ale zmobilizowałam się i zaczynamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabe.oczy.mam.
ja mam 11 lat .wzrok misie pogarsza od 10 roku życia.. teraz ćwiczę i mam -2 ... zatrzymało sie na -2, ciekawe jak bedzie dalej, już mnie to bardzo wkurza bo siedzie w 5 ławce na wszystkiech przedmiotach, a nie mam okularów. ( wiem, że mam -2 bo patrzyłam przez okulary koleżanki, która ma -2 i było w sumie dobrze widać) polecam te ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×